Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod admin 29 Jún 2011 14:09

Diskusia k článku: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operácie sú pozastavené!

Dnes ráno zasiahla pokrový svet ďalšia zdrvujúca správa. Alderney Gambling Control Commission pozastavila licenciu Full Tilt Pokru a nariadila tejto spoločnosti pozastaviť všetky operácie (hranie, cashouty, atď). Podľa posledných správ je Full Tilt Poker nedostupný pre hráčov z celého sveta a bude tomu pravdepodobne minimálne do 26. Júla! Od dnešného dňa nemôže herňa Full Tilt Poker naďalej poskytovať svojím zákazníkom hranie online pokru. Rozhodnutie Alderney Gambling Control Commission (AGCC) má okamžitú platnosť a všetky operácie Full Tilt Pokru sú pozastavené.

AGCC povedala vo svojom vyhlásení: „Rozhodnutie o pozastavení tejto licencie prišlo na základe špeciálneho vyšetrovania, z ktorého vzišli obvinenia z úradu Americkej prokuratúry v New Yorku dňa 15. Apríla 2011, počas ktorých vyšli na povrch pochybnosti, ktoré naznačujú, že tieto licencie a ich obchodní partneri operovali v rozpore s legislatívou Alderney. AGCC zakázala Full Tilt Pokru nasledovné veci: - registrovanie nových zákazníkov- prijímanie depozitov od existujúcich zákazníkov- povoliť existujúcim zákazníkom vyberanie finančných prostriedkov z ich hráčskych účtov- povoliť zákazníkom zúčastňovať sa akejkoľvek formy pokrovej hry alebo finančných transakcií Momentálne herňa Full Tilt Poker nepodala žiadne vyhlásenie k týmto udalostiam a na jej...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod x-bat 29 Jún 2011 14:13

Olee a jsem o 150$ chudsi (nezabije, stanou se i horsi veci)... :crazy: Toto jsem fakt necekal...
x-bat
 
Príspevky: 276
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod popoBA 29 Jún 2011 14:14

drzat v dnesnej dobe na klientovi hocijakej herne (aj europskej) viac ako 10BI je jasna cesta k tomu o ne prist
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod pegas1975x 29 Jún 2011 14:15

Presne toto sa dalo cakat :D
Az v tejto chvili som rad ze som tam nic nevyhral.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod MATESzKE 29 Jún 2011 14:16

ja som poziadal o vyber pred polnocou,,,snad to prejde...:( :) svine
MATESzKE
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod x-bat 29 Jún 2011 14:18

popoBA napísal:drzat v dnesnej dobe na klientovi hocijakej herne (aj europskej) viac ako 10BI je jasna cesta k tomu o ne prist

To bych asi musel presouvat penize po (a behem) snad kazde session... vsak -10BI na turbo SNG je otazka i par minut :)
x-bat
 
Príspevky: 276
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod popoBA 29 Jún 2011 14:24

nj jasne ked niekto multitabluje 20 stolov hocicoho tak 10BI obv nestaci, ale tak snad sa obecne chapeme ze nechavat trebars 200BI roll na klientovi herne ktora sa potapa uz mesiac a toto bolo len otazkou casu je skor znak dusevnej indispozicie
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod 3flash3 29 Jún 2011 14:26

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod dzejkej 29 Jún 2011 14:38

MATESzKE napísal:ja som poziadal o vyber pred polnocou,,,snad to prejde...:( :) svine


Prisiel Ti nejaky mail, ze bol vyber spracovany? Pretoze ak nie, tak by som to videl dost cierne :(.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Full Tilt Poker prišiel o svoju licenciu a všetky jeho operá

Odoslaťod A_Rimmer 29 Jún 2011 14:42

A nie je mozne, ze sa zajtra objavi fulltiltpoker.eu, ziskaju licenciu pre EU a bude to dalej pokracovat bez americanov ako doteraz?

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
ramzey
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!