DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod admin 10 Júl 2011 03:40

Diskusia k článku: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tour, garancia vyplatená

Vonku teploty nad 35 stupňov a tzv uhorková sezóna, no v klimatizovaných priestoroch najväčšieho bratislavského kasína Golden Vegas sa napriek tomu odohral kvalitný turnaj, na ktorý si našlo cestu 60 najvášnivejších milovníkov pokru. Šesťdesiat hráčov je síce o najmenej v histórii DOXXbet Poker Tour a o niečo menej ako Golden Vegas potrebovalo na garanciu, ale na kvalite turnaja sa to neodrazilo. Pri stoloch bolo možné vidieť v akcii väčšinu elity bratislavskej scény (Robert Obrtlík, Jozef Ondrovič, Miroslav Palevič, Marián Hluchý, Martin "Peco" Pecník, Róbert Pružinec a.i.). Keď som do kasína dorazila, hral sa 5ty level a v hre ostávalo ešte 44 hráčov, bojujúcich o nasledovné výhry a samozrejme klasicky o trofeje (buy-in 165€ a GTD 10,000€): 1.miesto: 3,000€ 2.miesto: 2,000€3.miesto: 1,500€ 4.miesto: 1,200€5.miesto: 800€ 6.miesto: 600€ 7.miesto: 400€ 8.miesto: 300€ 9.miesto: 200€ Skôr ako som stihla pozdraviť známe tváre a vypiť vytúženú kávu, vyletelo 13 ľuďí. Pochopiteľne je pri takej rýchlosti nemožné zachytiť celé handy. V skratke teda len - pár pokrov, pár runner-runner esových fullhousov proti flopnutému FH a máme posledné štyri stoly. V desiatich ľudoch sa hralo neuveriteľné dve hodiny. Chipy sa prelievali z jednej strany na druhú, chipovali sa shortstaci a...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod DevilMayCry 11 Júl 2011 09:55

poprosim opravit meno - nie Miroslav Palevič ale Miroslav PaTlevič ;)

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
admin
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod Traged 11 Júl 2011 10:46

Najsprostejší turnaj, respektíve celá séria na Slovensku a možno aj v Európe, za 165 eur radšej víkend v Croatii ako 12 hodín stráviť v kasíne a od piateho miesta je to geniálne platené po 12 hodinách hry. Thfuy !
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod DevilMayCry 11 Júl 2011 11:26

Traged napísal:Najsprostejší turnaj, respektíve celá séria na Slovensku a možno aj v Európe, za 165 eur radšej víkend v Croatii ako 12 hodín stráviť v kasíne a od piateho miesta je to geniálne platené po 12 hodinách hry. Thfuy !


Takychto kritikov mam najradsej. Toto sa mi nepaci, hento sa mi nepaci, je to zle ale nejaky konkretny navrh nikde. Sprav lepsi turnaj v BA s takym prizepoolom a rad sa zucastnim ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod ferkan 11 Júl 2011 11:34

neni sprostejsi main event WSOP ?co vsetko mozes mat za 10 000 USD a na peniaze sa dostanes iba ak vyhras x milion flipov :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod Traged 11 Júl 2011 11:54

Ja som to myslel konkrétne na tento typ turnaja, nie iné. Ja by som nespravil žiadny turnaj, aj tak je tam viac ako polovica gamblerov a radšej si budem močiť vtáka vo vode v takomto teple.
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod DevilMayCry 11 Júl 2011 12:08

Traged napísal:Ja som to myslel konkrétne na tento typ turnaja, nie iné. Ja by som nespravil žiadny turnaj, aj tak je tam viac ako polovica gamblerov a radšej si budem močiť vtáka vo vode v takomto teple.


Sto ludi sto chuti. To ze tam je polovica gamblerov beriem ako plus ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod Traged 11 Júl 2011 12:23

Áno presne, sto ľudí, sto chutí, ja nikomu nič neberiem, je to len môj názor, je to diskusia, tak som sa zapojil, nič viac :)
Traged
 
Príspevky: 82
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/9 krát
Karma: -10

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod tomiG 17 Júl 2011 22:42

Traged napísal:Najsprostejší turnaj, respektíve celá séria na Slovensku a možno aj v Európe, za 165 eur radšej víkend v Croatii ako 12 hodín stráviť v kasíne a od piateho miesta je to geniálne platené po 12 hodinách hry. Thfuy !

ty tam moc na tie vikendy nechodis ze?mam kamarata co tam ma maly hotel a neake restauracie a este sa mi nikdy nepodarilo minut len 165e za vikend aj ked som mal ubytovanie a stravu gratis :D inak mne sa ten turnaj paci a hlavne to ze sa odohra za jeden den pre nas cezpolnych je to velke plus ale akurat v polke celej tour som zistil ze nemozem na koncorocny free roll prist tak to asi nedohram :( no nic velke :gl: vsetkym co ten turnaj radi hravaju.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: DOXXbet Poker Tour - napriek najnižšej účasti v histórii tou

Odoslaťod Ivo 18 Júl 2011 15:13

Podľa mňa by sa mali usporiadatelia Doxxbet tour zamyslieť nad budúcnosťou tohoto turnaja, čo ním vlastne sledujú a chcú dosiahnuť. Účasť hráčov je z turnaja na turnaj čoraz nižšia, garancia je síce vždy naplnená, ale je to len tak tak, a aj tak si myslím, že na niekoľkých posledných turnajoch prerábajú, keďže všetky kvalifikácie či už v doxxbet herni alebo live doplácajú. A robiť túto tour ako promo akciu sa mi nezdá profitabilné, keď aj tak hráči na každom turnaji sú prakticky tí istí. Jeden z dôvodov nižšej účasti je imo aj to, že turnaje sa konajú v Bratislave (inde by to nemali šancu ťahať) s buy inom 165EUR, a drvivá väčšina hráčov je z Bratislavy a okolia ktorí si radšej pôjdu zahrať do 60 km vzdialenej Viedne. Turnaje s garanciou 10k Eur a podobnými majú BI min. o polovicu nižší a sú na týždenných programoch. Podľ mňa by mali usporiadatelia znížiť BI na takých 115 EUR pri zachovaní 10k garancie, a pomerne tomu znížiť BI aj na kvalifikáciách a urobiť tomu patričné promo. min. stovka hráčov by si tam cestu určite našla. Výsledok by bol síce spočiatku asi ten istý, ako pri BI 165, ale postupne by sa účasť určite zvyšovala.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!