Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Odoslaťod palo1973 30 Júl 2011 23:37

-prehliadol som to,samozrejme ze som sa chcel dostat na platene miesta,este bola manzelka za mnou a vravim jej ze to uz zabetonujem a ze nikam neletime,ze sa stahujeme do ineho hotela,na druhej strane ak by som rozmyslal(a hral) podobnym sposobom tak sa nedostanem do dna 3,urcite by som vypadol pocas dna 2(kde som najlepsiu handu za 10 hodin 99),resp. by ma to odblindovalo,nevies si predstavit kolko chipov-a bez SD-som ziskal podobnymi hrami ako napr. v tej s Lindgrenom,podobne som napriklad urobil pocas dna 3 sicke A high call vs slabsi hrac,ked mi jeho skoro potsize lead na riveri nedaval ziadny zmysel,bol to asi 80k pot,cim som si ziskal znacny respekt pri stole

-samozrejme keby sa dal vratit cas tak odidem na tu hodinu.......ale ktoovie ako by som dopadol v den 4,mozno by som dostal tazky stol,kde by som neukradol ani blindy,mozno by som vypadol na nejaky setup,mozno na nejaky bad beat a potom by ma mohlo mrziet,ze som v dni 3 neurobil viac chipov.......

-nehovoriac o to,ze mam velku cast bankrollu v RL a tych 10k $ by sa mi zislo ako sol :wall:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Odoslaťod tomiG 31 Júl 2011 00:05

jasne chapem nechcel som jatrit ranu myslis ze trebars v takychto pripadoch alebo ako sme rozoberali v tej teme montesino250gtd delit neako stack na cast s ktorou hrame agresivne a cast s ktorou sa da prefoldovat na itm? v tvojom pripade 100k na itm 150k na hru?tiez ma mrzia bustnute dobre rozohrate turnaje preto sa snazim nieco na to vymysliet...je mi jasne ze treba produkovat Agame len sa snazim neakym modelom eliminovat unluck...ktory povedzme si ked pride v takyto cas tak predoslich 99%hand ktore sme zahrali na A nam bude k nicomu a profit je 0.
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Odoslaťod tucniak 31 Júl 2011 00:25

a to co si odlozis na prefoldovanie zakryjes celenkou ci?ako zabranis superom ktori ta maju covered aby nebetovali vs tvoj efektivny stack?ci ked prides na turn tak si povies okej mam uz 120 in uz mozem len 30, ale on betuje 60..tak foldnem...
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Odoslaťod DevilMayCry 31 Júl 2011 00:47

nebol som v situacii kde by slo o nejake velke money a ktovie ako by som sa zachoval keby bolo v hre niekolko desiatok tisic dolarov ale pokial teda spravim spravne rozhodnutie a vypadnem miesto, dve, tri pred itm tak to moc neriesim. Ale kludne si viem predstavit ze ako pokakany zahadzujem KK pf jedno miesto pred money na wsop aj ked mi je jasne ze rozumny bigstack si z nas robi pred bubble trhaci kalendar s trashom ako 72o.....
Naposledy upravil DevilMayCry dňa 31 Júl 2011 00:51, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Palo1973 vo Vegas, rozhovor s najúspešnejším Slovákom na WSO

Odoslaťod tomiG 31 Júl 2011 00:48

tucniak napísal:a to co si odlozis na prefoldovanie zakryjes celenkou ci?ako zabranis superom ktori ta maju covered aby nebetovali vs tvoj efektivny stack?ci ked prides na turn tak si povies okej mam uz 120 in uz mozem len 30, ale on betuje 60..tak fold nem...

hravas vela MTT?pokial som postrehol si CG hrac ale aj tak to nemyslis vazne ze s 80bb sa neda pot kontrolovat a to uz neaky piatok hras ty pred flopom nerozmyslas do akych vysiek sa moze vysplhat pot? ake su tvoje moznosti na turne a rivri?ako myslim ze sa nad tym da velmi jednoducho zamysliet a na live turnaji mas na to aj cas...celenka lol :crazy:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!