Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod admin 12 Aug 2011 12:10

Diskusia k článku: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore a Macedo podvádza naďalej?

Včera vydal BluffMagazine.com dva nové rozhovory s Daniel "jungleman12" Catesom a Haseeb "INTERNETPOKERS" Qureshim. Cates hovoril o svojom vzťahu s Jose "Girah" Macedom, ale prakticky nič nové sme sa nedozvedeli a jeho interview bolo sklamaním. Rozhovor s Haseeb Qureshi bol už oveľa zaujímavejší a Qureshi sa v ňom priznal k chip dumpingu a ďalším veciam okolo škandálu s „Portugeuse Poker Prodigy“. Qureshi sa pokúsil v exkluzívnom rozhovore pre BluffMagazine objasniť svoju zainteresovanosť v celom prípade. Podľa jeho slov je viac ako isté, že je v prípade zapletený oveľa viac ako Daniel ´jungleman12´ Cates. Ponúkame niekoľko zaujímavých vyhlásení z Haseebovho rozhovoru: „Musím sa priznať, že som vlastníkom účtu “samchauhan” v Merge Network. Ako už viete, podieľal som sa na stakovaní Josého a potrebovali sme nájsť nejaký spôsob ako dostať na jeho účet $100,000. V tom čase mal José na svojom účte v herni Lock nejaké svoje peniaze tak sme sa rozhodli že ich použijeme ako jeho „stake money“ počas prvých týždňov. Nechceli sme mu posielať peniaze bankovým prevodom a tak sme sa rozhodli, že sa pokúsime o transfer priamo na LockPoker, kde tieto peniaze aj potreboval.“ „Spravil som nový účet v herni s nickom “samchauhan” a depozitol som $100K, ale takáto veľká suma peňazí sa nedala poslať na jeho konto cez prevod v herni (player transfer). José nám povedal, že...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 12 Aug 2011 16:02

fuj kolko spiny je v online pokry jake podvody neskutocne, full tilt, teraz tote tri ge.a..zbytocne sa vyjadrovat..znechuteny som stoho strasne
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod hyena 12 Aug 2011 17:16

Tunely sa robili vždy a všade,hlavne netreba brať poker profíkov,ako úžastné modly,ktoré by predsa nepodvadzali.Predsa ide o prachy.A keď si niekdo začínajúci v pokry sadne na vyšší limit a ešte niekomu cez skype vypisuje svoje karty,tak si zaslúži aby ho opucovali,však to je choré.A veď aj v živej,keď sa objaví ožratá ryba(najlepšie,keď ani nepozná dobre pravidlá),tak ho "profíci"oberú ,a väčšinou nie podla pokrovej etikety.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 12 Aug 2011 18:12

toto je podla mna ale ovela vacsie nieco este za tym, snad nato pridu..ved keby ten portugalec urobil s 30 dolarov 1,8 miliona tak naco by potreboval takto ojebo...at aby mal 30 tisc..abo oni preco ho stackovali jak hovoria na high stakes... a preco sa jungleman vobec pusta do takychto podvodov ked v roku 2010 bol online najziskovejsi hrac..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 12 Aug 2011 18:16

teraz ma napadlo co stoho by mohol mat jungleman..asi chceli docielit toho aby ten portugalec hral s durrrom durrr challange. a tu by s jeho uctu hral jungleman zanho..a ten na durra vie hrat..taze talk by si mohli seci prist na velke peniaze
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod Zeltzn 12 Aug 2011 22:10

ty si pekne mimo ..
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod ramzey 13 Aug 2011 00:55

Je dost pravdepodobne, se Jungleman chcel hravat za Giraha, kedze Girah sa hlasil do Durrr challenge uz davnejsie.
V case, ked sa Durrr vyhybal junglemanovi, ale F****Tilt padol, tak mali urcite v merku dake ine online podfucky.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 13 Aug 2011 01:22

zeltzn akoze vcom som mimo mi povec? vsetko co som napisal je pravda taze mimo si len ty..nemusite sa vkuse len hadat hlupi slovaci..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod ramzey 13 Aug 2011 01:45

1isildur1 napísal:zeltzn akoze vcom som mimo mi povec? vsetko co som napisal je pravda taze mimo si len ty..nemusite sa vkuse len hadat hlupi slovaci..


Ty sa asi neradis k slovakom podla tvojho prejavu, right?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod w4444x 13 Aug 2011 02:44

flash vies odkaz na to kde siril ten trojan (post kde to riesili) lebo sa na to vobec neviem dako dopracovat a nevidim to ani nikde v ofic. cliffoch
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!