Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 3flash3 13 Aug 2011 11:02

w4444x napísal:flash vies odkaz na to kde siril ten trojan (post kde to riesili) lebo sa na to vobec neviem dako dopracovat a nevidim to ani nikde v ofic. cliffoch


fuha...no skúsim nájsť, v ktorých postoch sa to rozoberalo ;) aj keď to bude ako hľadať ihlu v kope sena :) nebolo to v NVG (kde robia cliffs), ale HSNL sekcii...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 3flash3 13 Aug 2011 11:53

w4444x: začalo sa to týmto postom (#1731) od jedného z poškodených http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=28114782&postcount=1731
potom sa to rozoberalo v nasledujúcich postoch , len sa mi už nechce znova čítať ďalšie stovky príspevkov, aby som to našiel presne...sry
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod korki 13 Aug 2011 15:36

Tak su chytry, az su sprosty ;)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 13 Aug 2011 22:58

ten portugalec girah ma aj nejaky nick , ze si mozme overit jeho vyhry na nejakej trackingovej stranke? alebo len ten obrazok z vyhrami urobeny vo photoshope?..........inak aj ja som rozmyslal , ze si vytvorime s kamosom umeleho durrra- vyhram od neho 1 000 000 dolarov na HU cash game (postupne po mensich castiach, to co od neho vyhram, tak vyberiem a dam mu to nech si to opat vlozi na ucet) a tym padom sa stanem novym durrrom , ktory je v pluse 1 000 000 dolarov a mozem zacat davat hodinz coachingu za 300 usd / hod :)
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod buschle 13 Aug 2011 23:47

goldman2 napísal:........inak aj ja som rozmyslal , ze si vytvorime s kamosom umeleho durrra- vyhram od neho 1 000 000 dolarov na HU cash game (postupne po mensich castiach, to co od neho vyhram, tak vyberiem a dam mu to nech si to opat vlozi na ucet) a tym padom sa stanem novym durrrom , ktory je v pluse 1 000 000 dolarov a mozem zacat davat hodinz coachingu za 300 usd / hod :)


velmi dobry napad imo. Asi za tak priblizne za 1sekundu ma napadlo 147 dovodov preco by ti to nikdy nevyslo .

korki napísal: Tak su chytry, az su sprosty ;)

gramatika :good:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 13 Aug 2011 23:55

no jednoznacne je ten portugalcan umelo vytvoreny "durrr" a udrziavany pri zivote chip dumpingmy od kumpanov. O udajnom +1 800 000 usd nie su ziadne stats len jeden jeho obrazok vo photoshope, pretoze nick mu zakazali dat pravnici pretoze v tom case nemal este 18...lol

inak podla mna su vsetci mladici "20usd to 10 000 000 usd in one year" ako durrr, a isildur umelo vytvoreny ako skvely marketingovy tah... moj nazor...
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod buschle 14 Aug 2011 00:33

10 000 000 usd in one year" ako durrr
ano Durrrr sa dostal k pokru presne pred rokom , mas dobre informacie.

A ten exeletny skill ktory vidiet z kazdej ruky to je cisty marketingovy tah tiez.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 14 Aug 2011 01:23

goldman suhlasim s tebou..jak vela ich je totych 20 rocnych studentov AKA high stakes zralokov co si gemblia omahu nl 10 K. a seci sa tvaria ze su pokrovy bohovia co s 30 dolarov urobili milion...neverim tomu ze by naozaj bolo realne mozne s par desiatok dolarov urobit miliony..mozno snad durrovy a isildurovy to verim..aj to uz zacinam pochybovat..su nejake dokazy vobec ze oni dvaja to naozaj urobili?
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod 1isildur1 14 Aug 2011 01:51

teraz ma presne napadlo jak to setko moze byt. nehovorim ze to tak je len taka zaujimava teoria a predtym ako ma tu zacnete kritizovat sa nad tym aspon zamyslite pls..takze aj durr aj isildur svoje sny uskutocnili vo full tilte..full tilt teraz sa ukazuje jaky su tam neskutocni hajzli ludia vo vedeni full tiltu. ako oje...juu ludi neskutocne. takze durr- tyto pani si povedali ze treba svetu ukazat ONLINE POKER DREAM. teda bezni clovek si skusi dat par desiatok dolarov na ucet objavi v sebe pokroveho genia a urobi s par desiatok dolarov miliony..tak vymysleli jeho..ze na 17 narodeniny mu ocko dal darcek ze mu poslal 50 dolarov na ucet a v 21 rokoch tam mal miliony..aby si ludia mysleli ze je to mozne nieco take urobit a skusali to tiez..ISLDUR- high stakes na full tilte bolo prakticky mrtve..nikto tam nehral, cely full tilt bol co sa taky hracov daleko za P****Stars. tak tychto panov napadlo musime rozvirit hladinu na high stakes nejako..tak vymysleli isldura..cloveka..alebo stroj? ktory jeden den vyhral milio dolarov dalsi den prehral 2, dalsi vyhral 2. nebal sa hrat proti ich najvacsim hviezdam 100 tisic dolarov banky, absolutne si nevazil peniaze skratka zazrak..zvlastne ze vsetko hral vlastne len proti hviezdam full tiltu. no co by nedali za takuto neskutocnu reklamu???.podla mna to je mozne ze to vsetko hrali len o play money uplne..skuste sa nad tym len zamysliet ja nehovorim ze to tak je. len hovorim ze urcite je to zaujimave aspon sa nad tym zamysliet.
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod popoBA 14 Aug 2011 02:55

lol FTP bol v high stakes daleko za P****Stars???preboha ty odkial cerpas informacie ved na stars sa v zivote nosebleeds highstakes nehralo to bolo vzdy vysadou FTP.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!