lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod ferkan 12 Aug 2011 10:36

tak ja osobne by som checkoval behind na flope 9x, TT, JJ kedze by som sa nechcel vystavit c/r a na druhej strane nemam moc z coho tahat value. Alebo tam mas aj nejaky check/callovaci range v tomto spote ? Asi jedine ruky ktore 3betovali light a hitli top/second pair, z ktorych mozem dostat value neskor pricom maju na mna iba jednu over.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Aug 2011 11:55

no to je fajn ale budes betovat TT/JT/A9 aj na riveri? Podla mna river betting bude hodne polarizovany a nemas ziadne overpairy k boardu v range cize mozes mat JJ/J9s/AJ a to je tak vsetko
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod ferkan 12 Aug 2011 12:06

kedze ty tam mas vzdy nejaku bluffcatch ruku, maximun A9, tak Q9+ je povinny valuebet hlavne ked brickli vsetky drawy co tam boli.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Aug 2011 13:21

mam tam aj Jx handy ktore giveupovali flop a trafili turn a kedze SB/UTG nebyva 3b bluffing range siroka (ak vobec je) tak by som povedal ze Jx tam bude podstatne viac nez slabsich bluffcatcherov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod magorko 12 Aug 2011 14:26

ja to stale nechapem, on je regular?
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod oli.strs 12 Aug 2011 23:03

mne sa ten call paci to bolo prve co ma napadlo a este som ani nezacal citat, akurat ze v hram HU sng a tam by to bolo asi inak
ale zas v tych 3bet potoch sa az tak tie range nelisia, akurat ze by som cbetol vzdy aj ked viem ze floatuje dost a turn river check/call
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 13 Aug 2011 05:26

magorko napísal:ja to stale nechapem, on je regular?

yegon? no, tvári sa tak :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod magorko 13 Aug 2011 14:29

TuKE napísal:
magorko napísal:ja to stale nechapem, on je regular?

yegon? no, tvári sa tak :D


ee myslim villaina v tej ruke, podla velkeho gapu VPIP a PFR by som ho tipoval na nejakeho aggro donka, ak by som ho mal na FR tak by to bol definitivne velryba a hlavny terc na stoli, taky hrac predsa nerozmysla nad superovou range, proste betuje ked vidi slabost, je jedno ci ma par alebo A high ci totalny air
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Aug 2011 20:59

je to clovek ktoreho som tam viackrat videl, niekedy hrava short 20 - 40 - 50BB, ak je to regular tak urcite nie dobry, nedavam mu velky kredit ze by dokazal thin valuebetovat ale vsetko na zaklade coho som sa rozhodoval boli nepodlozene predpoklady, proti hracovi o ktorom by som predpokladal ze valuebetne river s TT by som si to rozhodne nemohol dovolit

urcite som sa mohol aj mylit a pekne sa sam seba sa vyownovat :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Aug 2011 21:28

odkedy som presiel ciste na ladbrokes a hram len 3 stoly tak sa mi moja hra zacina pozdavat, netvrdim ze by sa nejak darilo ale vacsinou to co robim ma hlavu a patu

zlahka problem je ze na 3 stoloch toho vela uhrat nestihnem ale ked sa dostanem do rytmu tak pridam aj dalsi stol a trufnem si aj na dlhsie sessions, tu je graf z poslednych 2 dni - uz po novom

graf.jpg
graf.jpg (97.51 ) Zobrazená 3592 krát


za dnesok ma tak vaznejsie mrzia len 2 ruky, porobil som aj chyby v mensich potoch ale tieto mi ostali v pamati ( a poznacene v HEMe obv :) )



Hand #1
Prima Network $200.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1407014
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

CO: $193.00
BTN: $109.60
SB: $230.15
BB: $209.30
Hero (UTG): $233.65
MP: $239.85

Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG with A :spade: K :spade:
Hero raises to $6, 3 folds, SB calls $5, 1 fold

Flop: ($14.00) 8 :heart: Q :spade: 6 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero checks
chlapik je tight reg 21/18 a myslim ze v tejto situacii jeho range vyzera nejako takto 22-JJ/AQ/KQs (call open na SB 6%) takze necbetujem s tym ze nizsie pocket pary vyfoldujem na turne ak super checkne a naznaci mi tym ze nema Qx

Turn: ($14.00) J :heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $9.00, SB calls $9
podla planu betujem, ocakavam ze AQ/KQ by betol na takomto boarde, navyse mam overcards a gutshot pre pripad ze ma dorovna

River: ($32.00) 9 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets $22.00, SB raises to $58, Hero folds
na riveri som si povedal ze fajn scarecard pre neho ale uz som si neuvedomil ze on sa cez turn dostane v podstate len s 99/TT (mozno ak sa rozhodol byt pf frisky z nejakeho zahadneho dovodu a ma nieco ako 89s/9Ts/JTs a podobne) proste celej jeho range ten river brutalne pomaha, nemyslim ze by mi foldol 2pair alebo set a mrte casto tam bude mat tu Tx - mal som ten river giveupovat

Final Pot: $76.00
SB wins $73.00
(Rake: $3.00)


Hand #2
Prima Network $200.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1407015
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $205.00
UTG: $100.00
MP: $202.00
CO: $199.00
Hero (BTN): $207.30
SB: $267.60

Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with A :diamond: K :diamond:
UTG raises to $6, 1 fold, CO calls $6, Hero raises to $22, 3 folds, CO calls $16
obaja superi su fishe, CO hra 34/19

Flop: ($53.00) Q :heart: 7 :heart: 9 :heart: (2 players)
CO checks, Hero bets $22.00, CO calls $22
mam poznamku ze supera som videl v 3bet pote raisnut s FD s megavelkym sizingom a na boarde ktory sa casto s airom necbetuje. Nejak som automaticky predpokladal ze tu bide mat nieco ako QJ-AQ/88/TT/89/9T a podobne, vobec ma nenepadlo ze takto zahra v podstate vsetky pocket pairy ktore maju v sebe srdce

Turn: ($97.00) A :club: (2 players)
CO checks, Hero checks
turn som checkoval pretoze som sa obaval ze mi foldne prilis vela svojich ruk a flush draws som sa moc neobaval - toto bola imo velka chyba, nemam preco spekulovat raz stojim proti fishke a tie rady calluju tak preco robim somariny a nehral straightforward - mal tu byt jednoznacne bet for value

River: ($97.00) 4 :club: (2 players)
CO bets $76.00, Hero calls $76
tu som tazko dumal ale samozrejme dalsia chyba, s polodementnym zdovodnenim ze je to 3bet pot a mam TPTK som to dorovnal. Pritom je jasne ze super ma vzdy made handu a teda na to aby bluffoval by sa musel rozhodnut otocit 89s na bluff. Klucove je to ze asi ani takyto loose typek nebude OOP dorovnavat offsuit veci ktore mozu mat jednokartovy FD na flope s vynimkou mozno AJo/KJo, okrem tychto ruk ma vzdy minimalne par a ako spravny showdown monkey ho checkne. Samozrejme moze tam mat nejake flushe a AQ, nemyslim ze s tymto sizingom betne for value nieco horsie ako mam ja (teda AJ/AT) to je nemyslitelne takze v podstate bluffcatchujem proti range ktora neobsahuje vela bluffolv

damn cele zle :wall:

Final Pot: $249.00
CO shows 4 :diamond: 4 :heart:
Hero mucks A :diamond: K :diamond:
CO wins $246.00
(Rake: $3.00)


okrem nlhe si davam oddychove sessions PLO25, hram ultra tight nieco ako 20/11 samozrejme nikto tomu nevenuje pozornost ako sa da na tychto limitoch ocakavat a stackuju sa proti mne hlava nehlava

plo.jpg
plo.jpg (75.08 ) Zobrazená 3595 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!