Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod TomMolivan 14 Aug 2011 13:04

teraz sa prislo na jeden dumping , na kolko dalsich sofistikovanejsich sa asi neprislo? je to len spicka ladovca.


??

Šak sech si chipdumpujú, koľko chcú. Ako sa mňa, NL50 hráča na iPokri dotkne to, že si dvaja ľudia na Stars na dajme tomu NL10000 "pošlú" dva buy-iny?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 14 Aug 2011 13:09

..alebo na tu sutaz zabudli, isli mu tradicne chipdumpnut dalsich 100 000 dolarov, akoze portugal prodigy to opat drti na scene, ale kedze pozabudli ze je nejaka sutaz, a on ju tym padom vyhral, tak len vdaka tej sutazi sa pri spatnej kontrole prislo na to ze to bol dumping. nebyt tej sutaze, nikto si nic nevsimne a Kral portugal prodigy je opat fiktivne "bohatsi" o 100 000 usd..
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 14 Aug 2011 13:13

TomMolivan napísal:
teraz sa prislo na jeden dumping , na kolko dalsich sofistikovanejsich sa asi neprislo? je to len spicka ladovca.


??

Šak sech si chipdumpujú, koľko chcú. Ako sa mňa, NL50 hráča na iPokri dotkne to, že si dvaja ľudia na Stars na dajme tomu NL10000 "pošlú" dva buy-iny?

teba nijak, akurat umelo vytvoria dalsi pokrovy fenomen Portugal Prodigy , chudobny student ktory to dokazal 20 usd to 1 000 000 usd za rok, budu sa o no pisat clanky atd popularita, ziska zmluvy za obrovske peniaze , bude coachovat za obrovske peniaze, reklama za obrovske peniaze, proste novy durrr... :ROFL: zial pre nich, urobili chybu, nebyt tej chyby, portugal prodigy by bol dalsim clenom high stakes cash game , mozno P****Stars pro atd... stroj na peniaze...pre nas smrtelnikov dalsi durrrr...
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod popoBA 14 Aug 2011 13:27

a co to teba irituje ze by to bol novy durr? mas 15 rokov a lepis si fotky svojich idolov nad postel? pre mna za mna nech je aj 1000 dalsich durrrov a isildurov a from 10 to 20 zazrakov, pokial sa tvoje iq pohybuje aspon zhruba v trojcifernych cislach tak sa nad tym aj tak len pousmejes, mozno urobis ze fiiha a to je tak vsetko. a ktomu chipdumpu: ani za milion tristo sesto rokov nebudes hrat tie stakes kde sa toto robi tak tu nevykrikuj ako keby sa ta to dotykalo...a to plati pre skoro vsetkych tu.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 14 Aug 2011 15:51

lol toto je diskusia, nemusim sem vobec chodit, na kazdy jeden prispevok tu "stari psy" reaguju podrazdene ...co sa tyka mna som vo winnings daleko pred tebov...
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 14 Aug 2011 15:55

co teba tu irituje, o com ja diskutujem na fore, ked ta to nezaujima? nijak sa ta to nedotyka... :good:
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod buschle 14 Aug 2011 16:04

goldman2 napísal:lol toto je diskusia, nemusim sem vobec chodit, na kazdy jeden prispevok tu "stari psy" reaguju podrazdene ...co sa tyka mna som vo winnings daleko pred tebov...

no ukaz lifetime graf + ps nick ty "daleko pred tebou"
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod TomMolivan 14 Aug 2011 16:28

Neukáže, lebo on to predsa ničí live a online nehráva kvôli podvodníkom, ale verte si čomu chcete ;) :Bravo:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod popoBA 14 Aug 2011 17:05

goldman2 napísal:co sa tyka mna som vo winnings daleko pred tebov...


Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod emkey7 14 Aug 2011 23:15

vsetko je umele cele wsop aj stazsko to je nejaky kyborg dokonaly jak moze byt predsa niekto z takej malej krajiny čiplíder
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!