Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod filohad 15 Aug 2011 02:48

konspiracie su sigh a in ale nejak by som chcel trochu realnejsi pohlad na vec obv. to neni az take narocne podvadzat a najlepsou "ceresnou" je ze za najbezbecnejsie v tychto smeroch boli 2 top sites z kt. jednu zavreli :( sam som si myslel ze herne maju toto podchytene , ale ocividne to funguje len v pripade ked sa dohodne particka chalanov z jedneho panelaku?!
Vdaka panu bohu-lol ze tu tvoria cast kontrolneho mechanizmu samotni hraci, ale keby nie tak co ? :D imho musia byt tlaky aj na samotne herne, pretoze chcu svojich zakazikov...
ved ked si prebehnem 2+2 NVG cast sem-tam je vzdy nejaky "skandal" kt. som na tuzemskych strankach ani nezachytil(id mortylen ich zopar nedavno spominal) udajne je enormne mnozstvo botov na merge platforme na HU stoloch , okrem toho ze si to tam ownuju tak asi su schopny aj cashoutu lol (ad. kellerman neni tazke nastavit bota aby s tebou nehral ak si reg a nebude co exploitovat, chalani isto vychytaju casom chybicky) a jako som spominal skodi to komunite a "podvodnici" nam kradnu peniaze :/
aj bol iny skandal na PS , cinani ci rusaci si tam botili pol roka ? no tak to mi nepride az ako taky uspesny zasah chytit jednu skupinku, iste sa natom poucili ale who konws :) ...co mensie platformy
atd. atd. treba davat bacha , aj ked si myslim ze hraci budu tieto "anomalie" rozpozvat coraz tahsie a algorytmy v herniach by mali ist tiez dopredu :)
filohad
 
Príspevky: 60
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod fekalm 15 Aug 2011 03:35

vsade sa o..ava a preco prave online poker by mal byt vynimkou?..
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 15 Aug 2011 11:50

buschle napísal:
goldman2 napísal:lol toto je diskusia, nemusim sem vobec chodit, na kazdy jeden prispevok tu "stari psy" reaguju podrazdene ...co sa tyka mna som vo winnings daleko pred tebov...

no ukaz lifetime graf + ps nick ty "daleko pred tebou"

teba mozem vies co, mas tu milionov prispevkov , hras to neviem kolko rokov, tvaris sa najmudrejsie a si v pluse cez 7000 usd na ps.
to ja som nahral vyse dvakrat tolko len za tento rok aj napriek brutalnemu downswingu . tu to plati asi tak, ze cim viac povyseneckych prispevkov, tym mensi profit. :)
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod Chlpo1989 15 Aug 2011 11:53

Ja som nahral 4x tolko chlapci ako vy, ale graf vam neukazem, lebo tu mam cez 3k povyseneckych prispevkov...

Edit: Tu sa to berie tak, ze kto nahral viac, tak ma vacsie slovo (alebo gule)?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod Zeltzn 15 Aug 2011 13:19

filohad napísal:...


Prečítal som celú tému ohľadom toho na 2p2 a bolo to sick.. a to bola väčšina z UK. Ale boli easy exploitovatelny (pre regov), to tam aj pisal ten tipek, že spravil od nick nice money. Najviac sa mi páčilo, keď si k ním prisadol na stôl, insta sit-outovali, ale obv to veľmi kazí hru :) Zdá sa mi, že nehrali vyššie ako NL200, lebo tam je už väčšina good regs, ktorí ich prečítajú ako knihu a nebolo by to pre nich profitable.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod buschle 15 Aug 2011 13:39

goldman2 napísal:
buschle napísal:
goldman2 napísal:lol toto je diskusia, nemusim sem vobec chodit, na kazdy jeden prispevok tu "stari psy" reaguju podrazdene ...co sa tyka mna som vo winnings daleko pred tebov...

no ukaz lifetime graf + ps nick ty "daleko pred tebou"

teba mozem vies co, mas tu milionov prispevkov , hras to neviem kolko rokov, tvaris sa najmudrejsie a si v pluse cez 7000 usd na ps.
to ja som nahral vyse dvakrat tolko len za tento rok aj napriek brutalnemu downswingu . tu to plati asi tak, ze cim viac povyseneckych prispevkov, tym mensi profit. :)


Ano hram to od roku 2007 od freerolov som zacal a nie len na PS.com uz som presiel 15- 20 platforiem

V 2011 som januar -april som nic neodohral lebo som robil byt .,,,aj ja mam downswing 20K :( so sad. Este ze je ten rakeback.
Spoiler:
2011.jpg
2011.jpg (83.54 ) Zobrazená 1995 krát

Za tento príspevok od buschle poďakovali - 2:
Chlpo1989, Miham
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod buschle 15 Aug 2011 13:49

goldman2 napísal:....
.
ja sa nesnazim tvarit povysenecky , len niesom typ ktory sa snazi za vsetkych okolnosti s niekym kto tliacha sprostosti drzat za rucicky.
A to co rozpravas moc nekoresponduje s tym byt winner na P****Stars.com -> na midstakes, highstakes winneri ,ti regovia to je podla mna absolutna sirsia elita hracov na svete. Takze ak tam vyhravas jednoznacne daj nick nech sa pozrieme.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Qureshi sa priznal k chip dumpingu, Cates klamal v rozhovore

Odoslaťod goldman2 15 Aug 2011 14:40

fajn, si lepsi..
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!