GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod 1isildur1 22 Aug 2011 04:27

za 5 dni zacina ept barcelona. tu na tejto stranke sa tak tvaris ako keby 5300 e. buy in pre teba nic nebolo. no kto ti brani ? chod tam daj final table minimalne a potom budes mat moje uznanie aj uznanie urcite tu viacerych ludi. ale hrat dolarove turnajiky na P****Stars a hrat sa tu na majstra sveta..ako mne si vazne ukradnuty ale zamysli sa sam nad sebou..
1isildur1
 
Príspevky: 42
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -20

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod popoBA 22 Aug 2011 04:28

omg2

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
1isildur1
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod palo1973 22 Aug 2011 09:01

no mne osobne sa popis tej partie moc nepaci,bez podrobnejsich informacii je tazko posudzovat tu partiu,nevieme ako casto takto pan lisandro squeezoval,ci to ta "nemecka ryba" necallovala prave koli tomu,atd adt,okrem toho mi pride dost neadekvatne nazyvat niekoho v oficialnom clanku "nemeckou rybou",moc to nemam rad ani v blogoch,ale budiz,avsak v takomto clanku mi to nepride profesionalne

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
tomiG
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod Chlpo1989 22 Aug 2011 09:06

Neviem, kto si tu riesi komplexy, ked spomina nejakeho chudaka + komplex BA vs ostatok SR. Ja nemam pocit, ze by sa Popo vyjadroval nejako "povysenecky" nad ostatnymi clenmi fora a struhal tu majstra sveta. Ale verim, ze mozno tym ludom, ktori maju nejaky komplex to tak moze pripadat ;)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod dzejkej 22 Aug 2011 09:57

1isildur1 napísal:zamysli sa sam nad sebou..


Presne to by som odporucal Tebe. A aby si mal na to dost casu a nerusilo Ta vypisovanie mudrosti, tak si dostal ban.

Rado sa stalo!

Obrázok

Za tento príspevok od dzejkej poďakovali - 2:
Chlpo1989, Zeltzn
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod tomiG 22 Aug 2011 11:40

Chlpo1989 napísal:Neviem, kto si tu riesi komplexy, ked spomina nejakeho chudaka + komplex BA vs ostatok SR. Ja nemam pocit, ze by sa Popo vyjadroval nejako "povysenecky" nad ostatnymi clenmi fora a struhal tu majstra sveta. Ale verim, ze mozno tym ludom, ktori maju nejaky komplex to tak moze pripadat ;)

chlpo to nemyslis vazne z fleku sem viem postnut min. 3 posty v ktorych ma ten clovek ako 1 uraza a castuje privlastkami je mi jasne ze niektore moje posty su kontraverzne ale tie jeho vyjadrenia 5centovi random hrac a pod....zneju z jeho ust dost casto :( samozrejme sa plne zhoduju s realitou :D a ta partia na ktoru on reagoval ako aj cely clanok nieje hodny tohto portalu mohol by to niekto aj pred tym ako to uverejni si precitat a zamysliet sa nad tym.netvrdim ze isildura a mna tu bude na fore velka skoda ale ten clanok je :bad:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod Chlpo1989 22 Aug 2011 12:16

Ale zas si musis uvedomit, ze pokial sa k nemu niekto sprava arogantne a posmesne, tak sa s nim Popo nebude babrat a hrajkat v rukavickach. Uznavam, ze niekedy sa trochu opusti, ale na niektore posty sa asi inak ani neda...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod tomiG 22 Aug 2011 13:04

ved isildur napisal koment k clanku a popoBA mu hned za jeho inak malokedy ale tentoraz trfny post predpovedal -20karmu co ako sme boli svedkom sa aj stalo....nemam k tomu nic ine co dodat len ze sa jedna o BANanovu republiku zo vsetkym co sa pod tym pojmom skryva.ten clanok je skutocne perla omnoho vacsia ako tu k nej napisal isildur
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod A_Rimmer 22 Aug 2011 13:15

Sorry, ale tento clanok je vazna zumpa a za co dostal tentokrat isildur ban mi tiez teda nie je jasne. V clanku nazyvate jedneho hraca "nemecka ryba" bez toho aby ste aspon spomenuli preco, alebo aspon jediny raz jeho meno. To je naozaj mizerna uroven. :bad:

Isildur iba na toto upozornil, co je imo uplne v poriadku, nikoho neurazil. Ked sa slusne spytal popa preco ho nazyvaju rybou, tak jedina odpoved bola "omg" a "omg2"... Vysoko inteligentna reakcia popo :good: .

Viem ze isildur tu uz dlho provokoval, a tym, ze sa ho zastavam riskujem stratu karmy :D , ale tak tento ban je imho dost odveci. Ja len tolko.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: GCOP V - Den 1B: Účast v ME GCOP si nenechal ujít ani držite

Odoslaťod mmcanny 22 Aug 2011 13:55

mozno sa mylim, ale ten clanok je aj tu oznaceny ako tlacova sprava, cize autorstvo neprislucha nikomu z tejto stranky.. v rovnakom zneni je tento clanok publikovany aj na minimalne jednom ceskom portali..
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!