Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod admin 06 Sep 2011 10:11

Diskusia k článku: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Golden Vegas Bratislava privíta počas najbližších dní Slovenskú pokrovú špičku. A je jedno, aké turnaje hráči preferujú. S veľkou garanciou, prípadne menšou a teda aj nižším buy-inom, alebo naopak High Roller, či Omahu. Novinkou oproti predbežnému plánu je zaradenie PokerPortal Charity Eventu na pomoc životom ťažko skúšaného 1-ročného chlapčeka z Detskej hematológie a onkológie. Po tom, ako podobný charitatívny turnaj zorganizoval Poker Clube Havlíčkov Brod sa v našej diskusii rozprúdila debata, aby sme aj my na Slovensku spravili niečo podobné a svojim gamblingom pomohli aj tým, čo to najviac potrebujú. Ideálnou možnosťou kde podobný turnaj zorganizovať a zároveň aby mal čo najväčší efekt z hľadiska vyzbieraných peňazí sú Majstrovstvá Bratislavy. PokerPortal Charity Event sa bude hrať o vecné ceny v podobe: pohára pre víťaza, pokrového kufríka, tričiek s logom PokerPortal.sk, tričiek od Golden Vegas Bratislava, USB klúčov a ďalších zaujímavých cien.

Celý výťazok do posledného centu (bez brania fee) z akcie, bude venovaný Tobias Dávidovi Moravcovi. Tobias má 1 rok, na oddelenie Detskej hematológie a onkológie bol prijatý v 2-mesiaci života pre časté zvracanie a zväčšujúcu sa hlavičku. Chlapec mal diagnostikovaný rozsiahly nádor mozgu, s veľmi zlou prognózou do budúcna. Momentálne je dieťa sústavne tlmené od bolesti a kŕčov, jeho...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod sklucis 06 Sep 2011 11:38

super. . .v nedelu vsetci co nechavate na UNL rebuy-och desiatky a stovky eur povinne do Vegas a odcinite tak svoje gamblenie pre dobru vec :Bravo:
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod tomiG 06 Sep 2011 12:08

tak pokial tu charitu spoluorganizuje aj tuto PP.sk maml pripomienku ci by bolo mozne aby na charitativny turnaj bola otvorena registracia uz od toho stvrtka za tie dni sa tam premelie vela ludi ale len malo kto si pride aj realne zahrat ten turnaj v nedelu myslim ze by sa vyzbierala omnoho vacsia ciastka keby sa to tam oznacilo ako moznost zaplatiti si bi+rebuy+adon sucasne aj s vedomim ze ten turnaj asi v nedelu nebude dotycny hrat

Za tento príspevok od tomiG poďakovali :
sudden
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod korki 06 Sep 2011 16:37

Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...

Za tento príspevok od korki poďakovali :
SmatlakBohus
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod jonatanko 06 Sep 2011 16:44

korki napísal:Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...


Tak ale takto moze prispiet kazdy a este si aj zahrajes

Za tento príspevok od jonatanko poďakovali - 2:
popoBA, sklucis
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod bapoker2010 06 Sep 2011 16:58

korki napísal:Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...


Hmm, vidím, že očividne nechápeš princíp charity.
Ale podľa tvojej slovnej zásoby a spôsobu vyjadrovania ma to ani neprekvapuje.

Za tento príspevok od bapoker2010 poďakovali :
sklucis
bapoker2010
 
Príspevky: 15
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod jonatanko 06 Sep 2011 17:03

Tak MB vyzeraju ako zaujmavy turnaj, je tu daky baller rad by som stavil svojich 50-100e, ze tento turnaj vyhrajem myslim ze kurz 50 je solidny cize rad by som stavil svojich 50e-100e proti 2500e-5000e. V zasade som otvoreny diskusii.
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod 016roy 06 Sep 2011 17:17

korki napísal:Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...


Hlavny zmysel to ma pomoct cloveku ktory to potrebuje. Zmyslom charitativnej akcie je vsak aj to, upozornit na to, ze ludia sa maju aj zle. Aby si ludia uvedomovali, ze sa da ludom ktori to naozaj potrebuju aj prispiet a pomoct im co najlepsie znasat utrpenie. Kamarat pomaha podobnym detom a tymto ma inspiroval. Zaroven nas inspiroval aj klub v Havlickovom Brode. Ked prinesies peniaze niekomu, tak tomu cloveku pomozes. Ale XY ludi si neuvedomi, ze mozu pomahat aj oni. Ak sa to urobi takto, tak moze pomoct kazdy. Golden Vegas to len zorganizuje, napad spravit to je konkretne z mojej hlavy. A myslim, ze je to naozaj dobra myslienka. A ver tomu, ze viem ake to je ked ma dieta problem s hlavou a ako trpi cela rodina ked vidi chore dieta. Mal som totiz opuchnuty mozog a krvacanie do mozgu a lezal 13 dni na ARE. Moja priatelka robi na deckom ARE, cize viem aj z tejto strany, ako sa ludia trapia. Je jednoduche nadavat, ked niekto take nieco spravi ako charitativny turnaj. To dokaze kazdy. No vacsie "hrdinstvo" je pomoct.... Ak chapes, preco som dal hrdinstvo do uvodzoviek, tak si mozno pochopil vsetko co pisem. Lebo to nie je hrdinstvo, ale povinnostou nas vsetkych. Cloveka ktoremu sa pomoze vyberal jeden clovek z Golden Vegas, je to perfektny chalan. Vsetky peniaze do posledneho centu pojde pre konkretneho cloveka. PokrYtectvo by to bolo, keby sme to dali nejakej pofidernej charitativnej organizacii a mozno 10 percent z penazi by skoncilo u cloveka, dietatka, ktore to naozaj potrebuje. Mena vsetkych prispievatelov (alebo nicky) budu zverejnene, vsetko bude robene transparentne. Staci ako odpoved? ;-)

Za tento príspevok od 016roy poďakovali :
ramzey
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod 016roy 06 Sep 2011 17:25

tomiG napísal:tak pokial tu charitu spoluorganizuje aj tuto PP.sk maml pripomienku ci by bolo mozne aby na charitativny turnaj bola otvorena registracia uz od toho stvrtka za tie dni sa tam premelie vela ludi ale len malo kto si pride aj realne zahrat ten turnaj v nedelu myslim ze by sa vyzbierala omnoho vacsia ciastka keby sa to tam oznacilo ako moznost zaplatiti si bi+rebuy+adon sucasne aj s vedomim ze ten turnaj asi v nedelu nebude dotycny hrat


Aj takato myslienka padla. Pravdepodobne to tak spravime. Samozrejme, ze minimalne nick (ak nie meno) cloveka registrovaneho do turnaja treba. To preto, aby boli nicky/mena/ zverejnene, tak ako to spravili ludia z Havlickovho Brodu. Akoze nemyslim si, ze niekto chce byt menovany, lebo kazdy chce hlavne pomoct. Ale ide o to, aby nam tu niekto nenadaval a neosocoval, ze ktovie ako to s peniazmi skoncilo. Ide len o to, aby to bolo co najtransparentnejsie. A inak vdaka za Tvoj prispevok. Len dodam, ze akciu vymyslel pokerportal, Golden Vegas sa to zdal dobry napad, dali sme to spolocne dokopy s tym, ze radi pomozeme.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod sudden 06 Sep 2011 17:51

016roy napísal:
tomiG napísal:tak pokial tu charitu spoluorganizuje aj tuto PP.sk maml pripomienku ci by bolo mozne aby na charitativny turnaj bola otvorena registracia uz od toho stvrtka za tie dni sa tam premelie vela ludi ale len malo kto si pride aj realne zahrat ten turnaj v nedelu myslim ze by sa vyzbierala omnoho vacsia ciastka keby sa to tam oznacilo ako moznost zaplatiti si bi+rebuy+adon sucasne aj s vedomim ze ten turnaj asi v nedelu nebude dotycny hrat


Aj takato myslienka padla. Pravdepodobne to tak spravime. Samozrejme, ze minimalne nick (ak nie meno) cloveka registrovaneho do turnaja treba. To preto, aby boli nicky/mena/ zverejnene, tak ako to spravili ludia z Havlickovho Brodu. Akoze nemyslim si, ze niekto chce byt menovany, lebo kazdy chce hlavne pomoct. Ale ide o to, aby nam tu niekto nenadaval a neosocoval, ze ktovie ako to s peniazmi skoncilo. Ide len o to, aby to bolo co najtransparentnejsie. A inak vdaka za Tvoj prispevok. Len dodam, ze akciu vymyslel pokerportal, Golden Vegas sa to zdal dobry napad, dali sme to spolocne dokopy s tym, ze radi pomozeme.


je to urcite dobry napad, ak sa bude o tom vediet a registracia bude otvorena skor tak sa tam regne urcite plno ludi, ktori v nedelu hrat nebudu, v nedelu bude v hrone uz malo ludi, ako to pri vacsine festivalov/turnajov posledny den byva
ja by som tiez bral moznost regnut sa tam skor, kedze je dost mozne, ze v nedelu uz v BA nebudem
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!