LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod Dalco12 30 Okt 2011 18:53

Bol som priamo pri stole pri tej inkriminovanej hre. Ak by to Viktor neukazal tak aspon nie su dohady. Takto to bolo dost ocividne, ze Mato mu dal najavo:"som hotovy" a nenechal Viktora vypadnut.
Neverim, ze niekto by co len trochu zauvazoval nad zahodenim AQ v tej chvili. Nezahodil by to nikto ...
Dalco12
 
Príspevky: 56
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 22 krát/3 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod krokodil 30 Okt 2011 23:36

takze pre vsetkych zucastnenych ktorym Viktor lezi v zaludku, s Viktorom mame deal takze ad 1 nema pre mna zmysel hrat proti Viktorovi, dalsia vec je ze ja som ziadnym sposobom Viktorovi jasne nepovedal ze ma ruku zahodit a ani som ho k tomu nenabadal, viem co si mozem dovolit povedat na stole a co nie a tieto pravidla a zasady respektujem... Dalsia vec je ze Viktor mal v tej hande Q, to bola jedina karta ktora bola ukazana ... takze ziadne AQ ... ludi by mohlo podla man viac zaujimat nieco ine ako rozoberat tu len tuto ruku .... napr ked si dvaja chipleadry ktory sa poznaju odchackuju na FT v 4och 2 pary do 2 parov a podobne ... ludia komentuju a robia pri stole tak nevhodne veci tak prosim skusme sa zamysliet a neriesit tu taketo banality... myslim ze k tomu neni co viac dodat ...
krokodil
 
Príspevky: 23
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: -12

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod ramzey 30 Okt 2011 23:55

Na poslednom doxbete mne trips nezahodil a zrazu sa daco pohlo a svetaborny hero fold, kde zijeme?
Kazdy nech si mysli svoje, ale uz len to, ze napises, ze snim mas Matko deal ti neprida na vierohodnosti, sorry.

Ja si myslim svoje :)

a co sa ostatnych "spinavosti" tyka, preco nestoji floor pri poslednych dvoch stoloch a nesleduje akciu?
Preco sa hraci sami neohradia? Preco to neriesite na mieste s floorom a nechcete penalizaciu pre hracov? Ukracuju iba vas nikoho ineho.

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
hyena
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod popoBA 31 Okt 2011 02:09

mne teda hlavne nejde do hlavy ze ked vsetci okolo vas vedia ze ste z jedneho klubu a mozu mat nejake pochybnosti o "cistote" vasej hry voci sebe, tak naco pre boha ziveho ukazujete tie karty? naco bola dobra ta ukazana queena? aby ste ludom dokazali to co si mozno potichu myslia? omg use your brains, aj "podvadzat" treba vediet s noblesou :D

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
Dalco12
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod Tomqe 31 Okt 2011 05:26

Dalco12 napísal:Bol som priamo pri stole pri tej inkriminovanej hre. Ak by to Viktor neukazal tak aspon nie su dohady. Takto to bolo dost ocividne, ze Mato mu dal najavo:"som hotovy" a nenechal Viktora vypadnut.
Neverim, ze niekto by co len trochu zauvazoval nad zahodenim AQ v tej chvili. Nezahodil by to nikto ...



presne jak hovoris ... "Mato mu dal najavo:"som hotovy" a nenechal Viktora vypadnut".
a co je na tom ?
Tomqe
 
Príspevky: 15
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod Ivo 31 Okt 2011 08:34

Ja by som sa ešte vrátil ku štvrtkovej kvalifikácii, kde na 3 stoloch hralo tuším 5 dealerov z Golden Vegas. Sorry páni a dámy, týmto si ťažko vylepšíte svoju reputáciu najlepšieho klubu na Slovensku.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod TomMolivan 31 Okt 2011 09:19

krokodil napísal:takze pre vsetkych zucastnenych ktorym Viktor lezi v zaludku, s Viktorom mame deal takze ad 1 nema pre mna zmysel hrat proti Viktorovi, dalsia vec je ze ja som ziadnym sposobom Viktorovi jasne nepovedal ze ma ruku zahodit a ani som ho k tomu nenabadal, viem co si mozem dovolit povedat na stole a co nie a tieto pravidla a zasady respektujem... Dalsia vec je ze Viktor mal v tej hande Q, to bola jedina karta ktora bola ukazana ... takze ziadne AQ ... ludi by mohlo podla man viac zaujimat nieco ine ako rozoberat tu len tuto ruku .... napr ked si dvaja chipleadry ktory sa poznaju odchackuju na FT v 4och 2 pary do 2 parov a podobne ... ludia komentuju a robia pri stole tak nevhodne veci tak prosim skusme sa zamysliet a neriesit tu taketo banality... myslim ze k tomu neni co viac dodat ...


A ľudia sa ma aj tak stále pýtajú, prečo nehrám live :D

Chlapci si tu podvádzajú šup sem, šup tam, jeden ešte ako najväčšia criminal mind hrdo otočí kartu/y, aby všetci pekne videli. Floor je prítomný pri stole, no neurobí nič (máme niekde na Slovensku vlastne floora, ktorý aj vie, na čo tam je?) a chlap vďaka tomu vyhrá turnaj -> misia splnená, pekne sme tých hlupákov ozbíjali! No a ako čerešinčka na torte sa tu objaví druhá najväčšia criminal mind a vystatuje sa, akí sú chlapci géniovia, že takéto niečo zosnovali a všetci im to spapali.

Way to go live poker!
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod riki69 31 Okt 2011 10:16

krokodil napísal: s Viktorom mame deal takze nema pre mna zmysel hrat proti Viktorovi

Ved prave toto je soft play, teda collusion.
Navyse obaja pracujete v herni, ktora organizovala turnaj. Nie je jasne ci si platite buy-in sami alebo Vam ho plati herna.
Vy dvaja ste spolu vyhrali tento rok hadam polovicu turnajov s buy-in > 100e v tejto herni.
Hmmmm.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod Dalco12 31 Okt 2011 10:52

krokodil napísal:takze pre vsetkych zucastnenych ktorym Viktor lezi v zaludku, s Viktorom mame deal takze ad 1 nema pre mna zmysel hrat proti Viktorovi, dalsia vec je ze ja som ziadnym sposobom Viktorovi jasne nepovedal ze ma ruku zahodit a ani som ho k tomu nenabadal, viem co si mozem dovolit povedat na stole a co nie a tieto pravidla a zasady respektujem... Dalsia vec je ze Viktor mal v tej hande Q, to bola jedina karta ktora bola ukazana ... takze ziadne AQ ... ludi by mohlo podla man viac zaujimat nieco ine ako rozoberat tu len tuto ruku .... napr ked si dvaja chipleadry ktory sa poznaju odchackuju na FT v 4och 2 pary do 2 parov a podobne ... ludia komentuju a robia pri stole tak nevhodne veci tak prosim skusme sa zamysliet a neriesit tu taketo banality... myslim ze k tomu neni co viac dodat ...



Mato, absolutne som nenapisal, ze mi Viktor lezi v zaludku. Citaj poriadne... Ak by Viktor neukazal tu Q tak ziadna debata nie je , je jedno co zhodil a vsetci sme ticho. Takto ste jasne upozornili na to, ze to nie je " v poriadku " ..Este aj sam napises, ze mate deal..omg...Ako jasnejsie ako zahlasenim ALL IN "povies" dealkamosovi , ze si monster ? Proti kazdemu inemu hracovi by si zahral inak a vybral ho komplet. Viktor ani nikto iny by v zivote Q v tej hande nezahodil...jedine ak vedel co robi...
Dalco12
 
Príspevky: 56
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 22 krát/3 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod palo1973 31 Okt 2011 11:06

Ok takze este raz.

21:34 - Hero fold Viktora Gavulu.
Do konfrontácie sa Viktor dostal so svojim kolegom Martinom Kuliffayom. Martin si otvoril na UTG+2 s 7-7 a Viktor na BB dorovnal. Na flop sa prišli ukázať Q-Q-7. Nasledoval check-raise od Viktora. Čo ale Viktora prekvapilo, bol následný allin, ktorým Martin vystavil Viktora rozhodnutiu o turnajový život. Viktor tankoval asi 2 min. a bol zavolaný floorman, aby odpočítal minútu. Viktor zahodil a ukázal A-Q!

Bolo by zaujimave vediet presne stacky oboch hracov.A aj to by mohli viaceri potvrdit co naozaj ukazal.
Avsak ak pan so 77 je kompetentny hrac,co zrejme je,tak nevidim jediny dovod na allin s takmer nuts v pozicii,pretoze super nam svojim ch/r signalizoval silu a velmi casto bude v jeho range prave ta Q,cize jedina spravna hra je v tomto pripade call a nechat ho dalej betovat.Super bude mat vacsinou 4 outy,cize so 77 sme mega popredu a dostaneme ho celeho.

Cele to poriadne smrdi,bolo by ziaduce keby sa obaja hraci k tomu vyjadrili,ale hlavne by bolo namieste nejake stanovisko managmentu golden vegas,pretoze takymito vecami si zrejme hracov neziskate.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!