LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod cercerBTSSK 31 Okt 2011 11:28

suhlas...
dlho som tu nebol a mozno ani dlho nebudem, ale aj tak nikomu nechybam takze sumafuk v:-)
este mam asi 250 EUR cash zetonov z Vegas (som ich raz potuzeny odniesol domov a rano som sa cudoval co mi to tam strka v keseni), ktore som sa neodhodlal minut za poslednych 8 mesiacov, proste sa mi tam nechce ist hrat
chodievam inde...
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod spooky 31 Okt 2011 11:37

cercerBTSSK napísal:suhlas...
dlho som tu nebol a mozno ani dlho nebudem, ale aj tak nikomu nechybam takze sumafuk v:-)
este mam asi 250 EUR cash zetonov z Vegas (som ich raz potuzeny odniesol domov a rano som sa cudoval co mi to tam strka v keseni), ktore som sa neodhodlal minut za poslednych 8 mesiacov, proste sa mi tam nechce ist hrat
chodievam inde...


to sa moze ? :) predpokladam ze chipy su s chipmi alebo co ale ajtak ... ne fakt len sa pytam, mozes si normalne odniest(vyniest) zetony ktore si si zamenil za loove a potom zamenit o par mesiacov naspat ?
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod Ivo 31 Okt 2011 11:48

krokodil napísal:... ludia komentuju a robia pri stole tak nevhodne veci tak prosim skusme sa zamysliet a neriesit tu taketo banality... myslim ze k tomu neni co viac dodat ...

No práve - kecanie do hry, ukazovanie si kariet , ovplyvňovanie hry, vulgárne nadávky, a keď zavolám floormana( lebo dealeri to majú väčšinou na háku) a poviem mu, že takáto tolerancia nie je vhodná takého klubu , akým bezpochyby GV je(bol), tak mi na to povie, že on si nič nevšimol, čo by sa priečilo pravidlám. No veď keď pri tom stole nestojí a ani ho na to nikto neupozorní, tak čo?
Maťo a toto je naozaj vrchol, vy máte medzi sebou deal a ty tu napíšeš, aby sme neriešili takéto BANALITY ?
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod cercerBTSSK 31 Okt 2011 11:52

spooky napísal:
cercerBTSSK napísal:suhlas...
dlho som tu nebol a mozno ani dlho nebudem, ale aj tak nikomu nechybam takze sumafuk v:-)
este mam asi 250 EUR cash zetonov z Vegas (som ich raz potuzeny odniesol domov a rano som sa cudoval co mi to tam strka v keseni), ktore som sa neodhodlal minut za poslednych 8 mesiacov, proste sa mi tam nechce ist hrat
chodievam inde...


to sa moze ? :) predpokladam ze chipy su s chipmi alebo co ale ajtak ... ne fakt len sa pytam, mozes si normalne odniest(vyniest) zetony ktore si si zamenil za loove a potom zamenit o par mesiacov naspat ?


moze sa - to sa mi stalo aj v Montesine a nikde neni ziadny problem
chipy - teda penaze - su vsade vitane :D
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod sudden 31 Okt 2011 12:58

krokodil napísal:takze pre vsetkych zucastnenych ktorym Viktor lezi v zaludku, s Viktorom mame deal takze ad 1 nema pre mna zmysel hrat proti Viktorovi, dalsia vec je ze ja som ziadnym sposobom Viktorovi jasne nepovedal ze ma ruku zahodit a ani som ho k tomu nenabadal, viem co si mozem dovolit povedat na stole a co nie a tieto pravidla a zasady respektujem... Dalsia vec je ze Viktor mal v tej hande Q, to bola jedina karta ktora bola ukazana ... takze ziadne AQ ... ludi by mohlo podla man viac zaujimat nieco ine ako rozoberat tu len tuto ruku .... napr ked si dvaja chipleadry ktory sa poznaju odchackuju na FT v 4och 2 pary do 2 parov a podobne ... ludia komentuju a robia pri stole tak nevhodne veci tak prosim skusme sa zamysliet a neriesit tu taketo banality... myslim ze k tomu neni co viac dodat ...


tak toto je velka parada :poklona:
toto nie je vobec banalita, to je stylove priznanie sa k soft play vo vlastnom klube, bez toho aby si si uvedomoval, ze je na tom nieco zle, wow :D
dealy medzi hracmi a taketo soft plays nie su nic nove ani vynimocne, ale robit nieco take v herni kde ste obidvaja zamestnani a este takto mega napadne, to je fakt chore, keby ste to spravili trosku s rozumom tak kazdy moze mat maximalne podozrenie a nikto by to neriesil, ale vy si ako najvacsi dementi ukazete karty v situacii ked nemusite aby vsetci vedeli ako friendly ste to zahrali :stena2:
povazovat to za uplne normalne a este sa pochvalit, ze mate deal ako obhajobu tej hry to uz je nad moje chapanie :bad:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod tucniak 31 Okt 2011 16:09

Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod haman 31 Okt 2011 16:14

Ivo napísal:Ja by som sa ešte vrátil ku štvrtkovej kvalifikácii, kde na 3 stoloch hralo tuším 5 dealerov z Golden Vegas. Sorry páni a dámy, týmto si ťažko vylepšíte svoju reputáciu najlepšieho klubu na Slovensku.

Ak myslis tuto kvaldu: freeze10eur x-chance kvalde. 6 tickets garantovanych, tak tam som napocital 7 dealerov z Hronu z 24 hracov (38 entries total lebo bolo x-chance) + zo 5 ich znamych.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod TuKE 01 Nov 2011 08:44

report skutočne výborný, len tak ďalej
k tej téme soft play/collusion, ľudská hlúposť je ozaj nekonečná :tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod TomMolivan 01 Nov 2011 11:43

Poslal som Golden Vegas mail, som zvedavý, či a čo odpíšu.

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali :
haro
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: LIVE REPORT: B**n PokerPortal Live Series

Odoslaťod palo1973 01 Nov 2011 12:05

TomMolivan napísal:Poslal som Golden Vegas mail, som zvedavý, či a čo odpíšu.



+1
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!