DoN turnaje v hodnote $280 zadarmo!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

DoN turnaje v hodnote $280 zadarmo!

Odoslaťod admin 04 Nov 2011 14:32

Diskusia k článku: DoN turnaje v hodnote $280 zadarmo!

Zaregistrujte sa v herni Titan Poker na Double or Nothing SNG turnajoch s istou výhrou! Spolu môžete získať tickety na tento formát turnajov v hodnote až $280. Double or Nothing turnaje nájdete na Titan Pokri pod názvom Double Up (sú to Sit and Go turnaje pre 10 alebo 6 hráčov, v ktorých sa hrá, kým nezostane v hre polovica hráčov, ktorí potom získajú dvojnásobok buy-inu bez ohľadu na počet ich žetónov). 5.-9.11. môžete nájsť v turnajovej lobby herne Titan Poker nasledovné turnaje s istou výhrou: Daily $2 SNG 1+1 Token Daily $5 SNG 1+1 Token Daily $10 SNG 1+1 Token Vstup do týchto turnajov stojí trojnásobok bežného buy-inu do Double Up turnaja, ktorý majú v názve, teda $6.6, $16.5 resp. $33. Tieto turnaje sa vôbec neodohrajú, no na druhý deň získate od Titan pokru miesto 3 zaplatených vstupeniek až 6! Je to ako keby ste automaticky vyhrali tri Double Up turnaje. Každý deň môžete zadarmo získať 3 tickety do turnajov so všetkými troma buy-inmi, spolu teda až 9 vstupeniek denne. Celkovo môžete za jeden deň tejto akcie zadarmo získať vstupenky v hodnote $6.6+$16.5+$33=$56.1, čo pri využití akcie naplno počas všetkých 5 dní jej trvania znamená zadarmo tickety v hodnote až $280.5!

Celý článok => http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... 80-zadarmo
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod Stanley VII 04 Nov 2011 15:32

Super akcia, na Titane som už mal starší účet, tak ho trochu oprášim. Vložil som $200 a plánujem z toho vyťažiť maximum :) Už som sa aj zaregistroval do všetkých troch turnajov.

Aspoň si zahrám budúci týždeň nejaké tie DoN-ka. Hádam z nich dám minimálne štvrtinu s dobrým koncom, nech mám naspäť aspoň vklad :D Ale nebolo by odveci keby mi zostalo aj niečo navyše :angel:
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod Mlachi 04 Nov 2011 17:27

treba splnit nejaku podmienku,aby sa clovek mohol registrovat do tych turnajov? alebo to plati pre vsetkych? Budu sa tie pripadne peniaze po akcii hned dat vybrat? Viete niekto?
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod emjayko 04 Nov 2011 17:40

sorry ale ja som z toho uplny moron... jeden den sa regnem za 2,5,10 a na druhy den sa odohraju dony v hodnote 6, 16 a 33, a takto sa to opakuje styri dni ci ako to je?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod Stanley VII 04 Nov 2011 17:49

Platí to pre všetkých, nových aj starých hráčov. V podstate by nemal byť problém tie peniaze hneď vybrať, len si najprv musíš zahrať tie DoN turnaje - nedostaneš priamo peniaze, ale tickety do DoN turnajov.

Funguje to tak, že jeden deň sa zaregistruješ do jedného z tých turnajov, napr. Daily $10 SNG 1+1 Token. Buy in do tohoto turnaja je $33 a tento turnaj sa nehrá. Titan jednoducho prebehne o polnoci zoznam zaregistrovaných hráčov a títo na druhý deň dostanú 6 vstupeniek do $11 DoN turnajov, takže za $33 budú mať vstupenky v hodnote $66.

Potom si samozrejme treba zahrať tých 6 DoN turnajov a tak tie tickety zmeniť na Cash. To už sú normálne turnaje ako všetci poznáme, normálne sa odohrajú, ako keby ste si zaplatili buy-in, akurát miesto cashu platíte buy-in ticketom.

Takto to môžeš urobiť vo všetkých troch "turnajoch" (inými slovami možno skôr len zoznamoch hráčov, ktorí chcú dostať za $33 6x$11 DoN ticket)počas všetkých 4 dní.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod foraid 04 Nov 2011 18:31

neviete ako to je s vyberom penazi z tejto herne ? mozno by som aj skusil tuto akciu, ale dufam ze nebudem cakat na cashout 2 tyzdne a este posielat kopu dokladov totoznosti a adresy ako to vo vacsine malych herni.
foraid
 
Príspevky: 131
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 7 krát/17 krát
Karma: 3

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod Stanley VII 04 Nov 2011 18:42

Titan je jednou z najväčších herní na sieti iPoker, takže s cashoutom by problémy byť nemali. Čo sa týka overovania účtu, je možné, že si budú pýtať údaje, ale tak je to už dnes v podstate vo všetkých herniach, musia to robiť kvôli licencii, takže to nieje len výmysel nejakých menších herní.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod vlade 04 Nov 2011 18:51

foraid napísal:neviete ako to je s vyberom penazi z tejto herne ? mozno by som aj skusil tuto akciu, ale dufam ze nebudem cakat na cashout 2 tyzdne a este posielat kopu dokladov totoznosti a adresy ako to vo vacsine malych herni.


Z Titanu trva vyber na MB cca 2-3 dni, pri prvom vybere overuju totoznost (treba poslat emailom OP)

Tato akcia vyzera naozaj super bombovo, navyse traffic na DoN turnajoch bude asi dost dobry pocas tejto promo + bude tam vela rekreacnych hracov, takze nebude problem tie tokeny premenit na cash.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: DoN turnaje v hodnote $225 zadarmo!

Odoslaťod MisBiz 04 Nov 2011 18:56

Ak správne čítam tak tak 5.-9.11. by malo byť 5 dní. V článku sú ale napísané 4 dni.

Ak počítame s 5 dňami, tak mi to vychádza spolu 280,50 USD.

Alebo som niekde urobil chybu?
MisBiz
 
Príspevky: 2
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DoN turnaje v hodnote $280 zadarmo!

Odoslaťod vlade 04 Nov 2011 19:17

Dobre pocitas, pre istotu som to este overil na supporte, je to presne tak ako pises, cize je to az 280$ :good:

Turnaje su uz online, cize uz sa na ne da registrovat
Prílohy
titan.png
titan.png (83.13 ) Zobrazená 2806 krát
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Ďalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!