`P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

`P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod admin 23 Nov 2011 12:00

Diskusia k článku: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Skvelé ťaženie stále neznámeho hráča „!P0krparty¡“ sa opäť skončilo tak rýchlo ako sa začalo. Vyzerá to, že ďalšia vzrušujúca kapitola v knihe „!P0krparty¡“ prišla ku koncu. Tento hráč situovaný v Kanade dokázal vystúpať do výšin v priebehu niekoľkých dní, keď sa postavil každému, hral celé dni, vyhrával státisíce a nakoniec prišiel tvrdý pád na zem. Počas dvoch týždňov sa staral o nevídanú akciu na virtuálnych stoloch herne P****Stars, keď odohral viac ako 60,000 rúk a zabával aj high sakes fanúšikov na pokrových fórach, ktorí sa predbiehali v dohadoch o jeho identite a skláňali poklonu jeho hre a výdrží za pokrovými stolmi. Za krátko sa stal multi-tablujúcim miláčikom davov, ktorý sa nebojí postaviť najťažším hráčom sveta na PLO stoloch a predvádza epické session, plné vzostupov a pádov. Vyzerá to však, že na určité obdobie sa budeme musieť uspokojiť s pravidelnou armádou vojakom na high stakes stoloch. !P0krparty¡, v štýle Isildura, dokázal rozprášiť $500,000 za menej ako 8 hodín na $50/$100 PLO, čo zdecimovalo jeho bankroll. Jeho veľkolepému pádu predchádzala vynikajúca $550,000 session, v ktorej rozobral každého kto sa mu postavil do cesta a zničil aj takého velikána akým je Phil "MrSweets28"...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod A_Rimmer 23 Nov 2011 12:32

Rozprasil kazdeho, kto sa mu postavil do cesta.....


:lol2:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod 3flash3 23 Nov 2011 13:02

A_Rimmer napísal:
Rozprasil kazdeho, kto sa mu postavil do cesta.....


:lol2:


Ospravedlňujem sa za preklep. Ostatných možno zaujali iné veci v článku. Každopádne som rád, že si si tam niečo našiel aj pre seba. Podobné komentáre ma vždy posúvajú dopredu v mojej práci. ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod janobendik 23 Nov 2011 14:26

.....ano, mna to zaujalo. POkerparty asi necita PP.sc inac by urcite nieco vedel o bankrole a jeho stryktnym dodrziavanim {vid tunajsie netmysi} by sa nikdy na svetove pokerstranky nedostal, tak mu treba nech pinka freeroly :poklona: :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod cercerBTSSK 23 Nov 2011 15:02

janobendik napísal:.....ano, mna to zaujalo. POkerparty asi necita PP.sc inac by urcite nieco vedel o bankrole a jeho stryktnym dodrziavanim {vid tunajsie netmysi} by sa nikdy na svetove pokerstranky nedostal, tak mu treba nech pinka freeroly :poklona: :lol2:


:D
asi tak
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod A_Rimmer 23 Nov 2011 15:31

3flash3 napísal:Ospravedlňujem sa za preklep. Ostatných možno zaujali iné veci v článku. Každopádne som rád, že si si tam niečo našiel aj pre seba. Podobné komentáre ma vždy posúvajú dopredu v mojej práci. ;)


Prepac, neber to osobne, nemam nic proti tebe flash, ale nechapem absolutne, aky vyznam maju tieto clanky typu "Hrac Ipoker37blabla vyhral za noc viac ako 531,596$" ?? Stale je to o tom isom, nejaky noname hrac, vyhra jeden den 100k dolarov, dalsi den 2 miliony (o kazdej vyhre je tu samozrejme clanok). Potom o 3 dni pride clanok, ze vsetko prehral... O tyzden zase to iste s nejakym dalsim noname playerom... Aky je zmysel tychto clankov? Komu to co da? Keby to boli aspon nejaki vseobecne znami ludia, ale ked nejake nic nehovoriace nicky prehravaju/vyhravaju svoje vlastne peniaze, co nas po tom?

Nic v zlom, ja chodim na pp.sc casto, citam vacsinu clankov, ale tieto s nulovou vypovednou hodnotou ma uz vazne irituju, kludne ich mozete davat na pokerportal.sk. :)

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
Komedia
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod Komedia 23 Nov 2011 16:02

A_Rimmer napísal:
3flash3 napísal:Ospravedlňujem sa za preklep. Ostatných možno zaujali iné veci v článku. Každopádne som rád, že si si tam niečo našiel aj pre seba. Podobné komentáre ma vždy posúvajú dopredu v mojej práci. ;)


Prepac, neber to osobne, nemam nic proti tebe flash, ale nechapem absolutne, aky vyznam maju tieto clanky typu "Hrac Ipoker37blabla vyhral za noc viac ako 531,596$" ?? Stale je to o tom isom, nejaky noname hrac, vyhra jeden den 100k dolarov, dalsi den 2 miliony (o kazdej vyhre je tu samozrejme clanok). Potom o 3 dni pride clanok, ze vsetko prehral... O tyzden zase to iste s nejakym dalsim noname playerom... Aky je zmysel tychto clankov? Komu to co da? Keby to boli aspon nejaki vseobecne znami ludia, ale ked nejake nic nehovoriace nicky prehravaju/vyhravaju svoje vlastne peniaze, co nas po tom?

Nic v zlom, ja chodim na pp.sc casto, citam vacsinu clankov, ale tieto s nulovou vypovednou hodnotou ma uz vazne irituju, kludne ich mozete davat na pokerportal.sk. :)


Napísal si to za mňa :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod sudden 23 Nov 2011 16:57

ja nechapem naco niektori riesite clanky, ktore vas nezaujimaju/irituju, vsak podla nadpisu vies o com ten clanok je, nezaujima ta to tak to proste ignoruj, easy :) zmysel to ma rovnaky ako reporty z velkych turnajov, tocia sa tam velke sumy takze to pritahuje pozornost + je to super reklama pre PS

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
elladan1
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod 3flash3 23 Nov 2011 17:12

A_Rimmer napísal:
3flash3 napísal:Ospravedlňujem sa za preklep. Ostatných možno zaujali iné veci v článku. Každopádne som rád, že si si tam niečo našiel aj pre seba. Podobné komentáre ma vždy posúvajú dopredu v mojej práci. ;)


Prepac, neber to osobne, nemam nic proti tebe flash, ale nechapem absolutne, aky vyznam maju tieto clanky typu "Hrac Ipoker37blabla vyhral za noc viac ako 531,596$" ?? Stale je to o tom isom, nejaky noname hrac, vyhra jeden den 100k dolarov, dalsi den 2 miliony (o kazdej vyhre je tu samozrejme clanok). Potom o 3 dni pride clanok, ze vsetko prehral... O tyzden zase to iste s nejakym dalsim noname playerom... Aky je zmysel tychto clankov? Komu to co da? Keby to boli aspon nejaki vseobecne znami ludia, ale ked nejake nic nehovoriace nicky prehravaju/vyhravaju svoje vlastne peniaze, co nas po tom?

Nic v zlom, ja chodim na pp.sc casto, citam vacsinu clankov, ale tieto s nulovou vypovednou hodnotou ma uz vazne irituju, kludne ich mozete davat na pokerportal.sk. :)



OK, beriem na vedomie, len je v tvojom príspevku pár nezrovnalostí, tak sa vyjadrím. Bez urážky, neviem či nevidíš alebo nevieš čítať, ale prelistuj si posledných napr. 50 článkov o high stakes a povedz mi, kde sa píše o nejakých neznámych hráčoch s výnimkou posledných o !P0krparty¡, ktorého identita zatiaľ nie je známa. 99% článkov o je známych high stakes superstars a hráčoch svetovej triedy. Tak prosím ťa nehovor, že sú tu stále články o neznámych hráčoch. Keď sa na to pozrieš logicky, tak by ani nemohli byť. Však niečo také ako P0krpartymu sa podarí jednému hráčovi z milióna. Podľa toho čo hovoríš sme ani nemali písať o Isildurovi, keď ho vlastne ešte nikto nepoznal. Načo písať o neznámom gamblerovi, ktorý vyhráva a prehráva státisíce dolárov. To ľudí nezaujíma predsa. Oni by si radšej prečítali o nejakom NL10 grinderovi, ktorý má 3 BI stoploss na session. Akurát škoda, že tie články majú prakticky najvyššiu čítanosť, tak to asi ľudí baví, čo ja viem. Nemaj obavy, keď ich bude čítať len 200 ľudí, tak ich prestanem písať. Nebudem predsa písať o niečom čo niekoho nezaujíma, momentálne to je však skôr naopak.
Keď ťa tie články iritujú, tak ich nečítaj a potom ani nemusíš písať podobné komentáre a všetci budeme spokojní. Však každý si číta čo ho baví. Mňa tiež veľmi nezaujímajú napríklad články o turnajoch EPT, WPT a podobne, tak ich nečítam často. Ale nepíšem v diskusiách načo tam sú, keď mne sa nepáčia. 100 ľudí 100 chutí. Ja sa len snažím prispieť svojou troškou do mlyna pokrovej komunite.
Ak máš nejaký nápad o čom písať, nejakú tému, tak sem o ňou. Kľudne môžeš prispieť nejakými článkami aj ty. Alebo ich poprípade spracujem ja, keď to bude zaujímavá idea. Ja s tým problém nemám, ja rád píšem o veciach, ktoré ľudí zaujímajú. A rád začnem písať o veciach, ktoré nemajú nulovú výpovednú hodnotu.
Ak som ťa nejako mojím príspevkom urazil alebo niečo podobné tak sa ospravedlňujem, nebolo to naschvál, len sa nechám niekedy trošku uniesť. Ani ja proti tebe nič nemám a tak to aj zostane. Peace out

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 2:
Hendo999, sry4that
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod A_Rimmer 23 Nov 2011 18:19

Ok aj ja beriem na vedomie, neurazil som sa. Ked vecne argumentujes tak nie je dovod sa urazat. ;)
Islo mi skor o to, ze taketo vyhry a prehry sa deju na P****Stars denno-denne. To ze nejaky neznamy pokrparty hrac dnes vyhra milion dolarov nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu, lebo zajtra ich zase prehra a aj tak nikto nema paru kto to je. Pozajtra ked zas niekto uluckuje 100k dolarov a piatok ich bustne, zas tu o tom budu 4 clanky? Keby to vyhral alebo prehral Jano Bendik alebo hocikto, kto ma aspon meno :) tak by ma to neiritovalo a rad by som si o tom precital.
Takto je to imo uplne o nicom. To je vsetko, peace.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!