`P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod Chlpo1989 23 Nov 2011 18:29

Niektorych ludi zaujimaju prave taketo veci. Kolkokrat v skole pocujem, ako sa niektori rozpravaju o tom, kto kolko z tychto no name gamblerov vyhralo, ci prehralo. Mna zas nezaujima citat live reporty a pod. :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod janobendik 23 Nov 2011 20:50

A_Rimmer napísal:Ok aj ja beriem na vedomie, neurazil som sa. Ked vecne argumentujes tak nie je dovod sa urazat. ;)
Islo mi skor o to, ze taketo vyhry a prehry sa deju na P****Stars denno-denne. To ze nejaky neznamy pokrparty hrac dnes vyhra milion dolarov nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu, lebo zajtra ich zase prehra a aj tak nikto nema paru kto to je. Pozajtra ked zas niekto uluckuje 100k dolarov a piatok ich bustne, zas tu o tom budu 4 clanky? Keby to vyhral alebo prehral Jano Bendik alebo hocikto, kto ma aspon meno :) tak by ma to neiritovalo a rad by som si o tom precital.
Takto je to imo uplne o nicom. To je vsetko, peace.

.... dik kamo mas to u mna!!! {radsej vyhral :D }. Ale nekritizuj 3flusku nahodou zaujimave a hlavne z vlastnej dielne , tiez by som rad za vecer z 500vky urobil 50K -raz sa to hadam podari :fish: zatial som to vytiahol max na 15K :fish:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod WNT 23 Nov 2011 21:01

to je proste snupol asi o dve ciarky viac ako mal....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod rastik 23 Nov 2011 21:46

tusim nemal stanoveny ciel :-) lahko prislo, lahko odislo... efekt ziadny.... zahral si chlapec........... pre toto neni poker "game of skill".... chlapec sa chcel zjavne hlavne hrat:-)

otazky-za-iato-nikov/financny-iny-ciel-v-pokri-t7562.html
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod sudden 24 Nov 2011 02:04

rastik napísal: pre toto neni poker "game of skill"....

nechapem, to ti z toho ako vyslo ?
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod janko 24 Nov 2011 17:42

Ale musi to vediet ked dokaze urobit z 500 na 50k . Mne sa zatial podarilo dopracovat za dva roky z 500 na -10k :(
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod Boocker 24 Nov 2011 23:36

Moj nazor na tvoju pracu flash. Vela ludi ta furt odpisuje ze ich nebavi citat tieto clanky. Ja chodim na pokerportal len koli nim. Nezaujimaju ma novinky ceskych cg hracov nezaujimaju ma povacsine clanky o strategii jedine koli comu sem chodim su tieto high stakes clanky ktore si vzdy rad precitam. Skoda len ze uz si dlho nenapisal o Isildurovi xD bohvie co s tym chlapcom je. Takze flash pokracuj vo svojej praci tvoje clanky milujem :Bravo:
Boocker
 
Príspevky: 14
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod hyena 24 Nov 2011 23:42

No,neviem,či bustol ale podla PTR je 518k v pluse.
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: `P0krpartyho` žúrka sa skončila, bustol za 8 hodín!

Odoslaťod 3flash3 25 Nov 2011 09:15

Boocker napísal:Moj nazor na tvoju pracu flash. Vela ludi ta furt odpisuje ze ich nebavi citat tieto clanky. Ja chodim na pokerportal len koli nim. Nezaujimaju ma novinky ceskych cg hracov nezaujimaju ma povacsine clanky o strategii jedine koli comu sem chodim su tieto high stakes clanky ktore si vzdy rad precitam. Skoda len ze uz si dlho nenapisal o Isildurovi xD bohvie co s tym chlapcom je. Takze flash pokracuj vo svojej praci tvoje clanky milujem :Bravo:


Ďakujem za podporu, cením si to. Snáď sa budú páčiť aj naďalej ;)
PS: Nikto nevie, čo je s "isim", nehral už pekne dlho :(
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!