LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rocky 15 Nov 2011 15:06

KoPe napísal:
Rocky napísal:Caute mam otazku ohladom vyberov , ako si vyberate peniaze z tejto herne (siete 888) ,ja si vyberam na MB ktory mam v EUR ale vzdy mi to z vyberu strhne okolo 2 - 2.5% co ma uz zacina stvat . Este som ale inu moznost vyberu nepouzil a neviem ake su tam poplatky a ci je to vyhodnejsie + kolko ten vyber trva. Ako je podla vas najvhodnejsie vyberat s minimalnou stratou na poplatkoch . dik :)



kolko Cappy džusov si už mohol mať za tých 2 - 2.5% však ? !!! :lol2:


No vies Petko ked z kazdeho 1k co si prevediem mi strhnu 20E poplatky tak by som mohol mat zasoby aj na pol roka u vas :D
Ale skusme odpovedat na otazku ...
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod vlk25 21 Nov 2011 14:06

niekde som čítal že sa dá odstraniť stav cashieru z lobby nevie niekto ako nato ?
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tucniak 21 Nov 2011 14:17

kedze text ktorym sa to tam premieta je (aspon pre pacific) biely, tak takto
http://img545.imageshack.us/img545/4273/pokerlobby.jpg

pre LA analogicky, najst v stukture lobby, pokerlobby.jpg a malovani ta zachrani :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod vlk25 21 Nov 2011 14:41

taky subor mi v PC ani nenašlo :(
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod buschle 28 Nov 2011 03:31

Rocky napísal:
KoPe napísal:
Rocky napísal:Caute mam otazku ohladom vyberov , ako si vyberate peniaze z tejto herne (siete 888) ,ja si vyberam na MB ktory mam v EUR ale vzdy mi to z vyberu strhne okolo 2 - 2.5% co ma uz zacina stvat . Este som ale inu moznost vyberu nepouzil a neviem ake su tam poplatky a ci je to vyhodnejsie + kolko ten vyber trva. Ako je podla vas najvhodnejsie vyberat s minimalnou stratou na poplatkoch . dik :)



kolko Cappy džusov si už mohol mať za tých 2 - 2.5% však ? !!! :lol2:


No vies Petko ked z kazdeho 1k co si prevediem mi strhnu 20E poplatky tak by som mohol mat zasoby aj na pol roka u vas :D
Ale skusme odpovedat na otazku ...


Ive just been discussing this in the internet poker forum. Apparently if you withdraw in a different currency they hammer you with a 6.5% fee.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Nov 2011 18:05

Co znamena 'different currency?' Different od coho? USD? Lebo ja som to s nimi (aj 888) riesil hadam odjakziva az som to dotlacil tak daleko, ze som ich obvinil, ze kradnu na value spreade tak mi pisal nejaky manazer, ze na ich strane chyba nie je.
Doteraz neviem ako to je...
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod TuKE 28 Nov 2011 18:13

888 siet vedie ucty v usd, ak by si mal MB v USD, tak imo co vyberies, to by ti malo prist.

Problem bude imo, ak mas MB v EUR, to si bud vyberies, ci ti to na eur skonvertuje 888 alebo to autoskonvertuje MB pri prijati, both way bude ten konverzny kurz asi horsi ako ti vyhodi google, takze pri tomto transfere realne prichadzas o par % z vyberanej sumy, 6% sa mi zda hodne, ale take 1-2% su celkom uveritelne.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Nov 2011 18:33

No MB ma v podmienkach taku hnusnu 'fine print' formulku, ze kvoli menovym arbitrazam charguju cross currency payments fee 2% (aby sa poistili proti kurzovym rozdielom ale hlavne spekulaciam) takze tak.

Story:

Spoiler:
Hello,
I would like to address following issue:
I've spent lot of energy and effort convincing your "legendary" online
support to change my Account currency to U.S. Dollars. I've done this
because I have a U.S. dollar denominated bank account and VISA card that
comes with it. I've been assured, that from now on, the only currency I will
receive would be U.S. dollars. However, that is obviously not the case,
because once again, you've sent me EUROS on my DOLLAR account. My bank then
had to convert EUROS back to DOLLARS. This results in direct loss of money
due to value spread of currency rates.
This is outrageous! I demand an explanation! This approach is simply
unacceptable and I won't tolerate such obvious dilettantish way of doing
business. You are effectively scamming me out of my hard earned money!


LA sa vsak dusuje ze:

"Miroslav, after viewing your account and your recent cashout, I can confirm that the amount of $323 was paid to your card ending #0907 in USD. Please find attached proof of payment showing that the amount sent to your card issuer was USD. If the amount has had any conversion you will need to speak to your card issuer as we have sent USD and there has been no error on our behalf"

Zahadu som vyriesil napokon ja, ani ti dementi priamo v banke mi nevedeli poradit, slovensky business ftw.
Islo o to, ze zuctovacia mena spolocnosti VISA je EUR, takze ked mate USD denominated VISA kartu, tak vsetky transakcie, ktore s nou spravite sa najpr prepocitaju do zuctovacej meny (EUR) a nasledne z nej na pozadovanu menu (USD). tripple valuespread FTW :crazy: ! Takze LA v tom bolo nevinne tentoraz :angel: :D
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tucniak 28 Nov 2011 19:08

crossborderu visy sa niekedy neda vyhnut, napr v krajine kde nie je euro skratka dostanes 1-2%crossborderu fee na viac, z toho ziju..:)

a btw mat poker account v $ aj MB v $ je prast ako uhod ak mas bankovy ucet v eurach, kedze tam si zase uctuje nejake 2% za konverziu MB

jedine mat aj ucet v banke vedeny v $$ co sa ale zase casto viaze s poplatkami + zase ich kurz pri konverzii..

suma sumarum nam looserom to moze byt aj tak jedno nie? :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Stanley VII 28 Nov 2011 19:28

Ak niekoho napadne podobne skvelé riešenie ako napadlo Tučniaka a napadlo aj mňa, tak vopred varujem :D

Tiež som si kvôli tomu založil Zuno a urobil si tam aj dolárový účet. Vďaka bohu som v tej dobe zrovna rozprával o nejakých veciach s manažérom Moneybookers a len tak medzi rečou som sa ho opýtal, že keď si pošlem napr. $1000 z USD MB na USD účet na Slovensku, či mi príde všetko, či tam niesú nejaké poplatky alebo tak (aby som peniaze teda hneď nemenil na eurá, keď je blbý kurz a zároveň nedržal priveľa peňazí na MB). Povedal, že to radšej overí na kompetentnom oddelení.

Výsledok? :D

MB má na SVK banku s účtom v eurách, takže by USD skonvertovali na E a poslali mi ich bankovým prevodom na môj USD účet v Zune, kde by ich Zuno zmenilo na USD a mňa by bol trafil šľak :D Takže aj ak máte bankový účet v USD, situáciu to nerieši, ak ste na Slovensku, alebo teda ak je ten USD účet v slovenskej banke. Možno keby máte USD účet v USA, tak to aj reálne pošlú v USD, ale to by bolo treba overiť.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!