´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod Miham 15 Jan 2012 13:47

Zajacekk napísal:
Miham napísal:Ty nemas rad kazdeho sebavedomeho cloveka? Ja mam takych praveze najradsej... Sebavedomie je treba, najma ked chces v zivote nieco dosiahnut.


Keď to chceš takto bez servítky počuť... pLAYERsvk je ako hráč veľmi dobrý, výsledky sú zaslúžené, ja mu za ne gratulujem a prajem ešte ďalšie a väčšie úspechy, no ako človek je pre mňa namyslené tupelo, ako tak sledujem už dlhšiu dobu fórum a jeho vyjadrovanie sa tu v niektorých prípadoch. Je tu kopu iných hráčov, ktorí dosiahli omnoho viac a správajú sa narozdiel od neho s úctou, starostlivo, dobrosrdečne atď atď... Player mi príde taký, že kto mu nemá čo do života dať, tak je nula.
Samozrejme, môžem sa mýliť a ak sa mýlim, tak sa mu ospravedlňujem, týmto postom som nechcel na nikoho útočiť, len napísať svoj názor (na to hádam nárok mám).


Oznacit niekoho za "namyslene tupelo" len kvoli jeho vyjadrovaniu na fore mi pride trochu nestastne. pLAYERsvk nikdy neodmietol nikomu pomoct, poradit ani nic podobne. Ako tu niekto pisal, tak daval aj coaching zadara. Tak asi zas tak zly clovek to nebude :)
Ja sa s nim osobne nepoznam, ale nenazval by som ho namyslenym, ale skor sebavedomym, co je podla mna uplne v pohode, najma ak ma nejake schopnosti, co on ma. :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod ramzey 15 Jan 2012 14:44

Mate strasnu potrebu riesit nezmysli, radsej sa venujte vlastnej hre!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod popoBA 15 Jan 2012 15:04

ale notak, trosku nedelneho flame-u este nikoho nezabilo :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod palo1973 15 Jan 2012 15:44

myslim,ze ste dost dehonestovali tuto rubriku......oznacit za osobnost niekoho,kto to hra tak kratko,a vyhral par drobnych a vystupuje tu pomerne kontroverzne je podla mna nie prilis stastne

samozrejme tym nespochybnujem jeho posledne vysledky,ale k osobnosti ma este poriadne daleko,ci uz hracsky alebo ludsky...

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali - 8:
A_Rimmer, dredd73, fortak, HaPpY LuMpY, hyena, michael163, sudden, Zajacekk
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod juve1905 15 Jan 2012 16:46

juve1905
 
Príspevky: 109
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 8 krát/15 krát
Karma: 1

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod maikyabc 15 Jan 2012 16:56

juve1905 napísal:http://pokerprolabs.com/pLAYERsvk/P****Stars#


je toto dobry graf?


Nie je, hrá KO turnaje, ktoré zle trackujú všetky sites okrem sharkscope.com. Ja som tiež pozeral najskôr pokerprolabs a playerscope, ale uviedol som sa sám do omylu. Treba pozerať na sharkscope.

To, že je Peťo sebavedomý na tom nie je nič zlé, dokonca som rozmýšlal, že si u neho nejakú tu hodinu coachingu zaplatím. ;)
Prílohy
pLAYERsvk-sharkscope.png
pLAYERsvk-sharkscope.png (22.06 ) Zobrazená 2781 krát
Obrázok používateľa
maikyabc
 
Príspevky: 76
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 14 krát/2 krát
Karma: 3

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod poldinhoo 15 Jan 2012 17:01

ja si skor myslim ze tu rubriku dehonestovala pre mna naozaj nepochopitelna zavist a neviem odkial sa beruca vlastnost ludi povazovat seba za moralno-eticko-neviem aky vrchol sveta..

V tejto rubrike nema ist len o hracov, ktori su super spicka/najvacsi skilleri na svete a su v TOP 4 medzivesmirneho rebricka zarobkov..To by tato rubrika mala mozno 2-3 casti..

Ma ukazat obycajnym hracom, ze aj na slovensku a medzi ludmi na fore su hraci, ktori ten poker vedia, ktori si nim vedia pekne zarobit a nemusi sa vzdy jednat o nejake reklamne psycho svetove individua typu Isildur/Durrrr a pod. hraci, o ktorych ked si precita normalny clovek (vyhral 1mega, na druhy den prehral 2 mega) tak sa potom nemozeme cudovat, ze je poker brany ako hazard..

Za tento príspevok od poldinhoo poďakovali - 4:
burila, elladan1, pLAYERsvk, Samot10
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod Komedia 15 Jan 2012 18:34

myslím že Paľo to vystihol celkom trefne, tiež nemám s playerom príjemné skúsenosti. To že má niekto veľké sebavedomie je super, ja ho mám tiež, len netreba zo seba robiť hera. Je super že robíš free coaching, len snáď si si pri ňom tak nemasíruješ ego ako to robíš tu na fóre. Anyway GL za stolmi a polepši sa ;)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod palo1973 15 Jan 2012 19:10

skuste si porovnat playera napr. s yegonom ci 7c,obaja tu ucinkuju dlhe roky,nikdy nevystupovali arogantne ci povysenecky,ochotne poradili mnohym zaciatocnikom,yegon natocil niekolko videi,7c sem v serii clankov dal dokonca cely svoj sng know-how atd atd,kazdy sudny clovek si spravi usudok

to ako keby chceli dat do siene slavy NHL napr. najlepsieho novacika sezony co nastriela povedzme 40 golov alebo pana Piusa do pokrovej siene slavy k vsetkym tym ungerom,greensteinom,brunsonom atd atd
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (1. časť)

Odoslaťod popoBA 15 Jan 2012 19:29

láry fáry tato debata,bavim sa :D

Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!