´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod admin 16 Jan 2012 18:16

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Po kontroverznej prvej časti rozhovoru s nádejným slovenským SNG hráčom - pLAYERsvk´, vám prinášame druhú časť,v ktorej pLAYERsvk poradí, čo je pri SNG turnajoch dôležité, prezradí ako jeho pokrovú kariéru vnímajú jeho rodičia a ešte omnoho viac... Hráš momentálne poker fulltime, či máš aj inú prácu?pLAYERsvk: Už rok a pol sa živím iba hraním pokru. Teda predtým som brigádoval v T-come, ale po 2 týždňoch hrania som dokázal zarobiť pokrom viac ako prácou, tak som dal výpoveď a odvtedy len hrám. Ako to vníma tvoje okolie?pLAYERsvk: Okolie sa teší, že sa mi darí a že som spokojný. Myslím, že nikto v mojom okolí nerozumie presne tomu, čo robím, ako to robím, ale väčšina to považuje za niečo super. Niektorí si robia srandu, že som gambler a prídem o všetky peniaze, ale tí, čo ma poznajú vedia, že gambling neznášam, čiže no stress. Obaja moji rodičia majú účty na P****Stars a su winning hráči (aj keď len na 0,10$ stakes).Skoro každý deň mi mama volá, že vyhrali nejaký 1$ donkament (cool story, bro) a že pozerali na mňa ako hrám, a že nejaký Čech „vie čo robím, že ma prekukol“ a podobné veci... (smiech) Prečo podľa teba hráči stagnujú na SNG a nemajú také pekné grafy ako ty?pLAYERsvk: To, že niekto stagnuje, tak to je vina mindsetu. Väčšinou ide o hráčov, čo majú nejaké skills, aby porážali hry, aby dosiahli nejaké svoje ciele, a to...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod DevilMayCry 16 Jan 2012 19:17

lets begin

Obrázok
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod haman 16 Jan 2012 19:20

pLAYERsvk napísal:V SNGčkách robím veci, ktoré nerobí nikto iný.

prezrad pls aspon nieco ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod palo1973 16 Jan 2012 19:32

-zaujimave,snazis hrat vzdy matematicky spravne,napriek tomu vzdy odlisne..to moc nejde dokopy

-preco si myslis ze zarabanie live pokrom je nezmysel?

-dalsia blbost je imo to ze zisk ma pochadzat z profitu?pri peknom grafe si mozes akurat honit ego alebo aj nieco ine,VZDY ide len o hodinovy zarobok,velmi pekny blog ma o tom nemenovany cz hrac,je jedno aky velky percentualny podiel zo zisku tvori rakeback ci ine benefity,pocita sa vzdy hourly,na vyssich stakes aj tak zije 90 % regov z rakebacku

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali - 3:
aNdr3Jo, HaPpY LuMpY, TomMolivan
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod popoBA 16 Jan 2012 19:33

pasaz s rodicmi ma rozsekala :D nepyta od teba manka couchingy? :D

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
elladan1
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod tucniak 16 Jan 2012 19:36

podobne, rozhovor bol dost ok tak snad nehodlate flaamovat do rana :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod YOSSARIAN1980 16 Jan 2012 22:10

Cela tato diskusia je len o tom ze playersvk povie napr:Hranie live pokru pre zarabanie penazy je nezmysel namiesto aby povedal napr:hranie on line pokru sa my zda ovela rentabilnejsie ako hranie live pokru a nikto ma zatial nepresvedcil o opaku.Potom jeho vyjadrenia vyzneju :Mne live hranie vobec nevyhovuje tak vsetci co hraju live poker a nie online su tupci co si nevedia zratat kolko je 1+1.
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod skJacob 16 Jan 2012 22:57

YOSSARIAN1980 napísal:Cela tato diskusia je len o tom ze playersvk povie napr:Hranie live pokru pre zarabanie penazy je nezmysel namiesto aby povedal napr:hranie on line pokru sa my zda ovela rentabilnejsie ako hranie live pokru a nikto ma zatial nepresvedcil o opaku.Potom jeho vyjadrenia vyzneju :Mne live hranie vobec nevyhovuje tak vsetci co hraju live poker a nie online su tupci co si nevedia zratat kolko je 1+1.


Pravda. Ja o chalanovi nič neviem, ale jeho výsledky sú zatiaľ dobré tak má právo byť sebavedomý. Len by vlastné názory nemusel hovoriť ako fakty. Ale možno je to len tým, ako je napísaný článok.


Ako sú podľa teba pre sngčkara dôležité veci ako rake, rakeback, vernostné body, bonusy,...?
pLAYERsvk: Nepodstatné.


Hmm ja si pamätám časy kedy sa všetci regovia na $60+ stts v podstate živili rakebackom zo SNE. Neviem ako je to dnes, ale bojím sa, že podobne.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod D21 16 Jan 2012 23:31

Otázka na PlayerSVK:

nezažívaš teraz downswing? podla pokerprolabs, celkom slušný - 7K za 3mesiace...

inak držím palec!
D21
 
Príspevky: 144
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´pLAYERsvk´ (2. časť)

Odoslaťod DevilMayCry 16 Jan 2012 23:39

D21 napísal:Otázka na PlayerSVK:

nezažívaš teraz downswing? podla pokerprolabs, celkom slušný - 7K za 3mesiace...

inak držím palec!


v predoslej diskusii k prvej casti rozhovoru to tam bolo rozoberane ze pokerprolabs netrackuju spravne KO turnaje ci co.....skus pozriet sharkscope tam budes vidiet ci ma downswing alebo nie..... ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!