Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod admin 10 Feb 2012 10:18

Diskusia k článku: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov postupuje 39!

Main Event MSR 2012 odštartoval dňom 1A presne o 18:00h. Buy-in €550 a garancia €80,000 prilákala, do Golden Vegas v Bratislave, 73 hráčov (21 kvalifikantov). Deep štruktúra s 30,000 stackom a 40 minútové levely dávali obrovské možnosti pre kvalitný poker. O hodinu neskôr odštartoval aj High roller event s buy-inom €1,000+100 a garanciou €20,000! Prestížny titul a krásna garancia pritahla k stolom mnoho známych mien: Igor "Demon" Panák, Marek Blaško, Martin Hrubý, Dag Palovič, Viktor Gavula, Filip Polášek, Martin Pecník, Robo Obrtlík, Ferkan, Marek Šindelár, Boris Zelený, nedávny víťaz Slovak Masters of Poker Martin Mečiar, Robo Pružinec a veľa ďaľších.O prvý seat open sa postaral Igor "Demon" Panák, ktorý si doplatil v druhom leveli main eventu, súperov pomerne veľký rais, s pocket sevens. Po flope K-7-T check/calloval 3,500, po blank turne betoval ako prvý práve Demon 6,000 a následne doplácal all-in. Súper otočil A-A a žiaden Greenstein sa na rivri nekonal. Dag vyletel z main eventu pomerne skoro, keď sa do pre-flop all-inu dostal s Q-Q a Gusto Laca calloval s A-K. Flip vyriešil koník hneď na flope. Čo by nebolo až také nezvyčajné, keby sa o pár levelov neskôr situácia nezopakovala na chlp rovnako. Fabok - aktuálny majster Bratislavy, sa odhodil na 10,000 a čakal na vhodnú kartu k double-upu aby do DAY2 postúpil s hrateľným stackom. Dočkal sa ruky Q-Q, no Laca tam...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod Palo42 10 Feb 2012 11:56

Ceasars uz mozes.....
Mali ste radsej napisat len zoznam postupujucich ako spravu, lebo toto nie je report.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod APminer 10 Feb 2012 12:30

Palo42 napísal:Ceasars uz mozes.....
Mali ste radsej napisat len zoznam postupujucich ako spravu, lebo toto nie je report.


neda mi to a musim se ozvat .... co konkretne na tomto neni report?

podle mne to je vycerpavajici shrnuti celeho dne, kdy probehly 3 turnaje ....

pokud to umis udelat lepe, napis royovi zpravu a urcite ti da prilezitost ... ;)

Za tento príspevok od APminer poďakovali :
sklucis
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod cubraka 10 Feb 2012 12:33

Zoznam postupujucich a chipcounty vsetkych hracov by zaujimali aj mna...
cubraka
 
Príspevky: 26
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 11 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod bapoker2010 10 Feb 2012 13:02

Zdravím,

len drobné korekcie k vypadnutiu Daga a Faboka:
Dag na blinde raisoval môj bet a ja hlásim all-in s AK diamond a Dag s dvoma čiernymi dámami call. Na flope 3 spady (aj s K), avšak turn a river farbu nepriniesli.

A Faboka som nevyradil ja, ale Jožko Bartáloš.

Pokru zdar

Za tento príspevok od bapoker2010 poďakovali - 2:
APminer, sklucis
bapoker2010
 
Príspevky: 15
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod sklucis 10 Feb 2012 13:05

bapoker2010 napísal:Zdravím,

len drobné korekcie k vypadnutiu Daga a Faboka:
Dag na blinde raisoval môj bet a ja hlásim all-in s AK diamond a Dag s dvoma čiernymi dámami call. Na flope 3 spady (aj s K), avšak turn a river farbu nepriniesli.

A Faboka som nevyradil ja, ale Jožko Bartáloš.

Pokru zdar



no super, hlavne ze mi to sam Fabok rozpraval ked vypadol :)
tak vdaka za opravu
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod Palo42 10 Feb 2012 13:17

APminer napísal:
Palo42 napísal:Ceasars uz mozes.....
Mali ste radsej napisat len zoznam postupujucich ako spravu, lebo toto nie je report.


neda mi to a musim se ozvat .... co konkretne na tomto neni report?

podle mne to je vycerpavajici shrnuti celeho dne, kdy probehly 3 turnaje ....

pokud to umis udelat lepe, napis royovi zpravu a urcite ti da prilezitost ... ;)


Preco vzdy ked niekto napise kritiku, tak odpoved je, ze "mozes to ist robit ty, ked si taky mudry". Ked sa ti nepaci ako niekto komentuje futbal, tiez pojdes do telky a budes to robit? Kurva, Apik, to je detinske. Ja som rad, ze niekto tie reporty robi, ale postupne by kvalita mala stupat. Ale tebe sa to paci, tak potom je to asi v pohode.

Za tento príspevok od Palo42 poďakovali - 2:
Hendo999, sudden
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod APminer 10 Feb 2012 13:30

Palo42 napísal:
APminer napísal:
Palo42 napísal:Ceasars uz mozes.....
Mali ste radsej napisat len zoznam postupujucich ako spravu, lebo toto nie je report.


neda mi to a musim se ozvat .... co konkretne na tomto neni report?

podle mne to je vycerpavajici shrnuti celeho dne, kdy probehly 3 turnaje ....

pokud to umis udelat lepe, napis royovi zpravu a urcite ti da prilezitost ... ;)


Preco vzdy ked niekto napise kritiku, tak odpoved je, ze "mozes to ist robit ty, ked si taky mudry". Ked sa ti nepaci ako niekto komentuje futbal, tiez pojdes do telky a budes to robit? Kurva, Apik, to je detinske. Ja som rad, ze niekto tie reporty robi, ale postupne by kvalita mala stupat. Ale tebe sa to paci, tak potom je to asi v pohode.


OK, detinske? kdyz tady pisete jenom kritiku, ale nikdo nenapise jak to delat lepe ..... jen obecne "delejte to lepe" ....

kritiku beru, ale tzv. "konstruktivni" ....

a jen tak na okraj:

napr. Tana delle Tigri v Brne ..... report pro Pokerportal jsem delal ja = 1 kus reportera na cca 30 stolu
a italsti "kolegove" = 1 kus kameraman, 1 kus fotograf, 3-4 kusy reporteru .....

zaver: asi maji ten report kompletnejsi a mozna i zajimavejsi (PS: od 16 hod do 04 hod v kasinu, upravit fotky, text ... a pak od 16 zase zpet a dokola 3 dny - uz jsi si to zkusil? neco jine je hrat a neco jine behat mezi stoly a sledovat ...)

suma sumarum - proto pisu "zkus si udelat report" ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod haman 10 Feb 2012 13:35

je zrejme, ze to chce aspon 2 ludi:

1. beha medzi stolmi, ma pripravene papieriky so sablonovou tabulkou: blind level, Hrac1 (meno+priblizny stack), Hrac2, (hrac3...), flop, turn, river. Ked je vacsia hra (zurive vykriky, alebo velky pot na stole), pride tam, dopise priebeh a podstatne informacie (ked nestihol spyta sa nehrajucich hracov co to videli a ide na dalsiu handu.

2. sedi za compom a prepisuje handy do reportu, co mu na papierikoch nosi clovek c.1

easy, nie?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod sklucis 10 Feb 2012 13:47

haman napísal:je zrejme, ze to chce aspon 2 ludi:

1. beha medzi stolmi, ma pripravene papieriky so sablonovou tabulkou: blind level, Hrac1 (meno+priblizny stack), Hrac2, (hrac3...), flop, turn, river. Ked je vacsia hra (zurive vykriky, alebo velky pot na stole), pride tam, dopise priebeh a podstatne informacie (ked nestihol spyta sa nehrajucich hracov co to videli a ide na dalsiu handu.

2. sedi za compom a prepisuje handy do reportu, co mu na papierikoch nosi clovek c.1

easy, nie?



-takto to bude pocas online reportu v sobotu a v nedelu
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!