Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod ramzey 10 Feb 2012 14:14

Naco sem prispievate, v zivote sa to nezlepsi!
Nema o to zaujem ani Golden Vegas ani pokerportal.
Je tu taky progres ako tie clanky co vychadzaju, su tam na to len aby dake boli.

Jediny slovensky portal venujuci sa pokru a je to tu cista bieda, lebo nemusia nic robit aby boli jednotky!!!

Kedysi ked PokerArena zacinala bolo tam 50 ludi a vychadzali clanky skopcene s 2+2 alebo PS.com a teraz?? Zamakali je tam kvantum ludi, denne ich obrovske mnozstvo prispieva a ide to cele pekne hore.[nevyhovarajme sa, ze v Cechach je to o inom]

Za tento príspevok od ramzey poďakovali - 2:
hegides, sudden
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod APminer 10 Feb 2012 14:31

"kvantum ludi a obrovske mnozstvo prispieva"

jj, je to i o kvalite prispevkov ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod cicvor 10 Feb 2012 14:35

cubraka napísal:Zoznam postupujucich a chipcounty vsetkych hracov by zaujimali aj mna...


pripajam sa aj ja k prosbe o zoznam a chipcounty :Rose:
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod bapoker2010 10 Feb 2012 14:44

Však Ramzey máš možnosť robiť to lepšie.

Založ si vlastnú stránku a rob to tak, aby sme ťa všetci velebili...
bapoker2010
 
Príspevky: 15
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod Volod777ja 10 Feb 2012 15:26

Lucia,

je to nedorozumenie, ja som Ti len povedal ( a to som povedal aj spoluhráčom ), že mám deja vu, nakoľko Dag s tou istou handou ako aj ja (QQ) vypadol s Gustom Lacom(AK)..... na taký istý flop ako som vypadol ja (t.j.... s K hneď na flope ). Gustovi ďakujem za upresnenie ....aspoň viem kto ma vyradil...:-) vedel som Bartáloša odchádzať hneď ruku na to napajedeného 2 páry versus draw podľa jeho rečí...inak bol by som to sem napísal...ale tiež si myslím, že report nemôže robiť jeden človek .
To by musel byť génius ( ak ešte navyše hrá súčasne kvaldu na deň 1B :-))
Volod777ja
 
Príspevky: 109
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod carltonpm 10 Feb 2012 16:02

Ja by som slecnu (ak to robila ona) rozhodne nekritizoval, sam som kedysi taketo podobne reporty robil a hoc sme na to boli dvaja (ja a fotograf), tak to bolo nieco poriadne tazke. Treba si to najprv vyskusat a potom sa do akejsi, pri vsetkej ucte, konstruktivnej kritiky pustit. To, co tu vy vidite je len vysledok jej prace a stavim sa, ze 85% z vas nevie co je za tym. Ten chipcount urcite chyba, ale to je len detail zavisly na kontaktoch s floormanom ci dalsimi na mieste, ktori ho mozu poslat. Tak ci onak, nekritizujem nikoho, kazdy ma pravo na svoj nazor, len ma trochu ubija to, ze nik nevie, ake taketo reportovanie je narocne a kazdy tu zo seba robi profika. To, ci PP.sc stagnuje ci nie, necham na posudenie inych, to ludia z vedenia vedia isto najlepsie a ti v konecnom dosledku urcuju smer tohto webu.

Za tento príspevok od carltonpm poďakovali :
APminer
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod sudden 10 Feb 2012 16:23

na argumenty typu "pisanie reportov je strasne tazka praca" a "ked sa vam to nepaci skuste si to vy spravit lepsie" :o napisem len nieco podobne mudre, otvorte si pokerman alebo pokerzive a pozrite si ako sa robia reporty z turnajov

na Slovensku sa hra nejaky highroller event 1-2x rocne tak napisat z neho suvisly report aspon na A4ku by snad nikoho nezabilo ak sa vam to teda nechce reportovat live

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
Palo42
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod Palo42 10 Feb 2012 16:31

Takze uz vieme kde je pes zakopany, slecna hrala kvaldu. Ale podla Apika sa to neda uz robit lepsie. No pdla mna da, ked ten kto ma robit report, bude robit report. Popri hrani je to naozaj tazke a vysledok tomu zodpoveda.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod carltonpm 10 Feb 2012 16:34

sudden napísal:na argumenty typu "pisanie reportov je strasne tazka praca" a "ked sa vam to nepaci skuste si to vy spravit lepsie" :o napisem len nieco podobne mudre, otvorte si pokerman alebo pokerzive a pozrite si ako sa robia reporty z turnajov

na Slovensku sa hra nejaky highroller event 1-2x rocne tak napisat z neho suvisly report aspon na A4ku by snad nikoho nezabilo ak sa vam to teda nechce reportovat live


Pri vsetkej ucte porovnavat pokerman a pokerportal z hladiska reportovania je ako porovnavat Phila Iveyho a Artura Rudziankova. Su skratka niekde inde a myslim, ze o tom nema cenu diskutovat, to je fakt, ktoreho su si vedomi asi vsetci. Ide o to si uvedomit, ze na moznosti, ktore slecna mala (pokial si odmyslime chipcount), je to stale dobra robota. Kebyze to je MR-CR tak tam urcite je od pokermana asi desat ludi, z toho dvaja fotografi, a reportuje sa ako o dusu live, ale povedzme si uprimne, aj tak by nik poriadne tu live coverage necital a kazdy by skor klikal na nejaky sumar. A pisanie reportov z live akcii, kde si podklady ziskavas sam, to fakt nie je sranda. Ja som to parkrat robil a odvtedy som si povedal, ze uz nikdy viac.

Ale ako citam od Pala, pokial hrala slecna popri reportovani aj kvaldu, tak sa zazraky robit fakt nedaju a potom je len na mieste otazka, ci si to pp.sk takto predstavovali a ci radsej nemali najat nejakeho externistu, co by im to za par supiek zbuchal.

EDIT: A este jedna vec, je zasadny rozdiel, ci to pokerportal "musi robit", alebo to robi preto, ze je to "atraktivne". Pretoze cim viac sa nieco robi nasilu, tym je efekt mensi a robi sa to cele s mensim zaujmom a len preto, aby to jednoducho bolo.
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod Palo42 10 Feb 2012 16:37

carltonpm napísal:Ja by som slecnu (ak to robila ona) rozhodne nekritizoval, sam som kedysi taketo podobne reporty robil a hoc sme na to boli dvaja (ja a fotograf), tak to bolo nieco poriadne tazke. Treba si to najprv vyskusat a potom sa do akejsi, pri vsetkej ucte, konstruktivnej kritiky pustit. To, co tu vy vidite je len vysledok jej prace a stavim sa, ze 85% z vas nevie co je za tym. Ten chipcount urcite chyba, ale to je len detail zavisly na kontaktoch s floormanom ci dalsimi na mieste, ktori ho mozu poslat. Tak ci onak, nekritizujem nikoho, kazdy ma pravo na svoj nazor, len ma trochu ubija to, ze nik nevie, ake taketo reportovanie je narocne a kazdy tu zo seba robi profika. To, ci PP.sc stagnuje ci nie, necham na posudenie inych, to ludia z vedenia vedia isto najlepsie a ti v konecnom dosledku urcuju smer tohto webu.

Aj praca pekara je tazka, ale ked si ides kupit chleba a stoji za prd, tak ho skritizujes, ci nie? A znamena to, ze si na druhy den das zasteru a pojdes ho do tej pekarne upiect sam, aby si si to vyskusal ake je to tazke? A potom kedze uz vies, ze je to namahava praca tak budes jest aj hnusny chleba, len aby si nekritizoval pekara, ktory ma namahavu pracu. Ked neikto nieco robi musi cakat, ze jeho praca bude hodnotena.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!