Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod ramzey 10 Feb 2012 16:39

Musi byt velmi tazke obehnut stoly a kazdeho odfotit, kolko to zabere pol dna? :D
bapoker2010 napísal:Však Ramzey máš možnosť robiť to lepšie.

Založ si vlastnú stránku a rob to tak, aby sme ťa všetci velebili...

A nemam si rovno zalozit aj politicku stranu a ist kandidovat do volieb?

Argumenty jak podme ...ť, clovek napise vecnu kritiku a porovna rozvoj dvoch stranok a hned je tu za ...
Btw ked PokerArena zacinala PP.sk uz davno bezalo!!!

Kritika je potrebna na rozvoj, zial je tu asi vela ludi, ktorim to staci tak ako to je.

Prepacte mi za nazor!
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod APminer 10 Feb 2012 17:02

ramzey napísal:A nemam si rovno zalozit aj politicku stranu a ist kandidovat do volieb?


ramzey na hrad! :)

Za tento príspevok od APminer poďakovali :
ramzey
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod lacored 10 Feb 2012 18:57

Takze, ako uz hovoril sudden, Highroller event, sa hra na slovensku fakt 2x z za rok,ME MS raz ročne,je to akcia pripravovaná a odkomunikovana hráčom niekolko mesiacov do predu,ja naozaj neviem pochopiť,ci je taky problém dohodnúť 2,slovom dvoch ludi čo by robili live report?? Je to ozaj smutné..a ked uz sa urobí report ako zhrnutie,tak nech tam to zhrnutie je,chýbajú postupujúci,chipcounty,avg stack, a podobne srandy...samozreme no offence,vobec mi nevadí ak si počas reportovania reportér zahrá turnaj,ved to nie je live,ale tieto základné veci sa dajú zohnať cez stuff po skončení dňa..

A este jedna vec, pokerman,ani pokerzive nemajú počas MCR 10 ludi na mieste, ani počas inych eventov,mozno tak EPT..Su tam dvaja,max traja,jednoducho poznajú poriadne hracov a robia poriadne svoju robotu...ale ako uz niekto hovoril,neda sa to porovnávať,len nehovorte o počte ludi,aspon nie čo a týka tychto dvoch českých stránok,lebo o tom to nieje...

GL do ďalších reportov..

Za tento príspevok od lacored poďakovali - 2:
cicvor, sudden
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod popoBA 10 Feb 2012 19:22

veru veru stare dobre popove reporty!

Za tento príspevok od popoBA poďakovali :
lacored
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod APminer 10 Feb 2012 22:54

popoBA napísal:veru veru stare dobre popove reporty!


NĚCO TU SMRDÍ !!!
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod popoBA 11 Feb 2012 03:45

zrejme myslis samochvalu.ano to bol zamer dakujem ze si si vsimol :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Majstrovstvá SR 2012 - DAY 1A - zo 73 registrovaných hráčov

Odoslaťod TuKE 11 Feb 2012 12:06

Palo42 napísal:Aj praca pekara je tazka, ale ked si ides kupit chleba a stoji za prd, tak ho skritizujes, ci nie? A znamena to, ze si na druhy den das zasteru a pojdes ho do tej pekarne upiect sam, aby si si to vyskusal ake je to tazke? A potom kedze uz vies, ze je to namahava praca tak budes jest aj hnusny chleba, len aby si nekritizoval pekara, ktory ma namahavu pracu. Ked neikto nieco robi musi cakat, ze jeho praca bude hodnotena.

Ad1. som si nevšimol, vznikla nejaká spoplatená verzia PP alebo sa PP stal členom Piano media, pokiaľ mi pamäť slúži, tak PP je free a pekárovi platíš cash, či?
Ad2. pokiaľ ti nechutí chlieb od jedného pekára, stále máš možnosť chodiť k druhému, keď ti nechutí u žiadneho, tak si môžeš kúpiť pekárničku a piecť si sám :)

Neviem aká je čítanosť tých reportov a ani netvrdím, že tie reporty sú úžasné, ale posielať tam troch ľudí a dvoch fotografov, ak si to má prečítať 5 ľudí je imo zbytočné a toto je samozrejme na zvážení vedenia PP, čítanosť vs. náklady.

Osobne vidím repot MSR, kliknem, zahundrem si, že ten žandár to hrať môže a život ide ďalej, keby ma to zaujímalo nejako veľmi, tak sa idem pohrať osobne, v reporte by som skôr kvalitnejšie fotky prijal, ale obv, toto je len môj pocit.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!