´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod admin 02 Apr 2012 11:00

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Vitajte pri ďalšom pokračovaní populárnej série „Osobnosti PokerPortalu“, v ktorej spovedáme skvelých hráčov a známe osobnosti z nášho fóra. Tento týždeň sme sa rozhodli priniesť vám rozhovor s Flashom, ktorého väčšina z návštevníkov pozná najmä ako online high stakes redaktora. „3Flash3“ je však aj výborný hráč a kouč, tak si nenechajte újsť veľmi zaujímavý náhľad do jeho pokrového sveta... Ahoj flash, mohol by si sa predstaviť, pre tých, ktorí ťa nepoznajú..3flash3: Volám sa Miro, mám 24 rokov a pochádzam z Martina. Väčšina ľudí na portáli ma pozná pod prezývkou „3flash3“. Som dobrovoľne nezamestnaný, aj keď mám niekedy práce až nad hlavu. Pracoval som 3 roky ako krupiér v Panter Poker Clube v Martine, teraz zastávam pozíciu šéfredaktora PokerPortalu a druhým rokom sa živím hraním pokru. Som perfekcionista a vždy idem naplno za tým, čo si zaumienim. Som fanúšik NFL (Patriots), NBA (Heat), mám rád streetball, hip hop, dobré párty a ženy. Ako a kedy si sa dostal k pokru. Aké boli tvoje začiatky?3flash3: K pokru som sa dostal pomerne neskoro, až na vysokej škole. Viac-menej to bolo úplná náhoda, keď som namiesto prednášky išiel surfovať po nete a narazil som na reklamu na poker. Začal som čítať jeden článok za druhým a hneď na druhý deň sme si dali s kamarátmi priateľskú partičku o pár korún, ale nakoniec sa môj zisk vyšplhal na...

Zobraziť celý článok

Za tento príspevok od admin poďakovali - 8:
bolzano10, haman, HypAA, kellerman007, keso26, sudden, tucniak, Zeltzn
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod Topolman 02 Apr 2012 11:23

nickname si si zvolil podla najlepsieho hraca heat? :D if you know what i mean... :D
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod 3flash3 02 Apr 2012 13:00

Topolman napísal:nickname si si zvolil podla najlepsieho hraca heat? :D if you know what i mean... :D


yep, D-Wade ;) http://www.youtube.com/watch?v=pPVzvf3nPxQ
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod Topolman 02 Apr 2012 13:14

3flash3 napísal:
Topolman napísal:nickname si si zvolil podla najlepsieho hraca heat? :D if you know what i mean... :D


yep, D-Wade ;) http://www.youtube.com/watch?v=pPVzvf3nPxQ

flash bolo rozsirenejsie viac este ked tam hral Shaq (ved vlastne on to aj vymysel :D )teraz uz na to nako americki komentatori zabudaju :)
Kazdopadne GL v tvojej pokrovej kariere :)
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod 3flash3 02 Apr 2012 13:26

jj, vtedy boli iné časy :)
ďakujem ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod Jeremy 02 Apr 2012 22:42

Geniálny rozhovor, cítiť z neho neskutočnú rozumnosť a hlavne ľudskosť :) Teším sa na pokračovanie :) budú aj nejaké info o možnom coachingu prípadne stránka k tomu...pls
Jeremy
 
Príspevky: 2
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod haman 02 Apr 2012 22:52

mám 24 rokov

heh, podla tvojich postoch na fore som si myslel, ze mas cca o 10 rokov viac.
Začal som hrávať freerolly, pričom mi desaťkrát denne zvonila pripomienka na mobile, že sa treba registrovať do ďalšieho

same here. a ked zacal freeroll, nikto z rodiny sa so mnou nemohol rozpravat, LEBO SOM HRAL O VELKE PENIAZE!
Napríklad s iPokrom sa to nedá ani porovnávať, keď je aktívnych tak 15 stolov na mojich stakes a na každom je 20 ľudí vo waiting liste a nikoho ani nenapadne otvárať nové stoly, aby si mali rekreační hráči kde sadnúť.

toto som si nikdy neuvedomil, ale je to velka pravda, asi zacnem otvarat nove stoly na podporu trafficu na entraction ;)
Keď zistia, že prehrávajú, tak začnú hrať viac loose alebo hrajú dlhšie session v zlých emocionálnych podmienkach, pretože sú pod tlakom.
Moj bezny den :x
Keď vidia, že sú v pluse, tak sa snažia strážiť svoj zisk, nespravia call alebo raise, kedy by mali a majú tendenciu ukončiť session predčasne, aby náhodou neprehrali a pritom odchádzajú od stolov v najlepších pracovných podmienkach.
Toto sa mi naopak nestava, hram dovtedy, kym neodpadnem od unavy, resp. nemam inu povinnost, resp. nebustnem vsetok zisk, vid predosly odstavec. :D
3flash3 napísal:
Topolman napísal:nickname si si zvolil podla najlepsieho hraca heat? :D if you know what i mean... :D

yep, D-Wade ;) http://www.youtube.com/watch?v=pPVzvf3nPxQ

v zivote som o tomto hracovi nepocul, ale jeho 'profilove' video je mocne. :good:

:gl: aby bol niekedy clanok o Superstar Showdown aj o tebe.

PS.: kolko beries za coaching hraca, ktory je tvrdohlavy, nerespektuje autority a ktory ti bude liezt na nervy? ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod 3flash3 03 Apr 2012 08:50

@Jeremy: Som rád, že sa rozhovor páčil. ;) Info o coachingu pravdepodobne nebude, neposkytoval som ten rozhovor s tým, aby som si robil reklamu. Ani preto som tam neuvádzal žiadne detaily. Ak by si mal záujem, tak mi napíš ss (pm), preberieme to a skúsime sa dohodnúť, keď mi to bude časovo vychádzať. Ale tento mesiac určite nie, už mám plný program.

@haman: Ja mám iné ciele ako Showdown, takže to nevidím reálne. A to by som sa musel najprv naučiť hrať poriadne HU a mať poriadne tučný bankroll. :)
Ak si tým myslel seba, tak sa neuraz, ale takých hráčov na coaching neberiem. :) Nepotrebujem strácať čas s niekým a mať stres kvôli niekomu, kto o moju pomoc nestojí, nevie sa správať a bude mi sťažovať prácu. Hráč a coach si musia sadnúť, dobrá chémia a dá sa z toho vyťažiť maximum. A keďže do NL50 to robím zadarmo pre ľudí, v ktorých vidím, že niečo je a majú snahu sa zlepšiť a nemôžu si ma dovoliť zaplatiť, keďže hrajú malé stakes, tak zbytočne budem obetovať pre niekoho svoj voľný čas, ktorý môžem tráviť inak, poprípade si ho vyplniť platiaci študentmi.
Dík za feedback, GL 2u2 ;)

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Osobnosti PokerPortalu´ - rozhovor s ´3flash3´ (1. časť)

Odoslaťod palo1973 03 Apr 2012 08:52

celkom si ma zaujal,vsetko dobre :gl:

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
3flash3
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!