Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod admin 14 Apr 2012 01:45

Diskusia k článku: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za nami!

Keďže pokroví hráči si stoja za svojim tvrdením, že poker je game of skill, nebrali do úvahy ani "čierny" dátum piatok trinásteho a v CCC Bratislava sa ich zišlo až 74! Niet divu. Garancia €11,000 je pri buy-ine €115 veľkým lákadlom. To sa odrazilo nielen na počte zaregistrovaných, ale aj na zložení hráčov. Pri stoloch bolo možné vídieť mnoho bratislavských stálic ako napríklad Dušan Prívozník, Tibor Konkoly, Ramzey, Martin Pecník, Maroš Hluchý, manželia Andrassyovci, Onra Milaberský, Miro Biznár, Boris Gál, Hegides, nedávno úspešný z WPT Wien Jozef Bartáloš, Marek Blaško, Miro Juriš, Andrej Chlepčok, David Urban, Tomáš Demovič alebo Jozef Szelle. Tí menej šťastní, bojovali ďalej pri dvoch cash stoloch. Onra Milabersky a Maroš Hluchý Image je image - Svätopluk Matejčík Tomi Szalai a Jozef Bartáloš Ja som dorazila do CCC až počas prestávky po štvrtom leveli a podľa toho čo som počula, turnaj bol celkom divoký. Vety ako "Ak ma niečo trafí, platím až do rivru" a pod. boli veľmi časté. A tak sa hralo formou, nachipujem sa alebo to skúsim znova zajtra. Túto možnosť majú všetci hráči, no tí čo hrali dnes, majú DAY 1B výhodu polovičného buy-inu. To čo som sa dopočula počas prestávky, bolo realitou aj po nej. V jednej z hier si otvoril Filip Polášek s A-Q na 750...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod Ceasears 14 Apr 2012 02:09

idem to vyluckovat dnes :D
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod lacored 14 Apr 2012 09:53

nie nie, dnes to uluckujem ja :D

:gl:
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod MadRay33 14 Apr 2012 12:10

podla toho co som tam zazil vcera si chlapci treba zobrat aspon dve igelitky stastia... :gl:
MadRay33
 
Príspevky: 18
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod APminer 14 Apr 2012 12:15

MadRay33 napísal:podla toho co som tam zazil vcera si chlapci treba zobrat aspon dve igelitky stastia... :gl:


tak to abych ani nejezdil ... :x

PS: akorat tak kuknu na stare zname xichty (mimo riki a ramzey) a nejaky ten panacek ....... :beer:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod zackmir 14 Apr 2012 12:15

MadRay33 napísal:podla toho co som tam zazil vcera si chlapci treba zobrat aspon dve igelitky stastia... :gl:


ty furt neplac :D stastie nie je podstatne 8-)
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Prvý hrací deň série €11,000 GTD v CCC Bratislava úspešne za

Odoslaťod APminer 14 Apr 2012 12:17

zackmir napísal:
MadRay33 napísal:podla toho co som tam zazil vcera si chlapci treba zobrat aspon dve igelitky stastia... :gl:


ty furt neplac :D stastie nie je podstatne 8-)


hehe, jak to poznam ja, tak je to "only lucky skill" .... true=lucky :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!