Goin' pro by Scarmaker

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod TomMolivan 15 Apr 2012 10:59

A_Rimmer napísal:A argument, ze ak sa nedohodli verbalne, tak to nie je collusion... :crazy: Za to by som pani floorku asi poslal do tej diery hned vedla kanala.


No toto bol práve argument Loseho, čo ma dosť prekvapilo.

Ja som sa tam cítil dosť bezradne, no potom, ako sa tam zjavil on sa mi trochu rozžiarili oči, že konečne niekto kompetentný, kto tomu rozumiea urobí poriadky, no de facto povedal len "hrajte" a na collusion mi povedal, čo som už napísal vyššie.

Inak si po tejto skúsenosti neviem predstaviť, že by som mal, ako niektorí čo poznám, chodiť hrávať niekde nejak=u 2/5€ cashku live
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod hegides 15 Apr 2012 11:00

.ako som uz pisal v prispevku predtym, stalo sa mi nieco podobne, a nebolo to vobec prijemne ked kvoli normalnej veci na ktoru mas plne pravo (aj moralne, kedze to hras kvoli money a nie malym, a nie kvoli sucitu zo shortstackmi), ale tak ja som z toho este ako tak vykorculoval a sam navrhol nieco rozumnejsie, kedze som jasne isiel na prve a nechcel byt za kkta..

Nevidim v tom nic zle, ze odmietol.. ved on sa s nimi nepozna tak preco by im mal doslova darovat hocijake peniaze, ked nemusi a ani mu to nieje nijak vyhodne, to co sa stalo tu je extrem, ale ako sa moze niekto hnevat na nieco co vobec nieje povinne, a pre danu osobu ani vyhodne.. mne ako shortovi by sa to tiez nepacilo ze nesuhlasi, ale opat s cisto sebeckym zaujmom (hram to pre peniaze) a urcite by som sa nanho nehneval, kedze by som to chapal..

Za tento príspevok od hegides poďakovali :
TomMolivan
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod morfeusko 15 Apr 2012 11:17

Suhlas s Hegidesom, ale celkovo dost fail zo strany organizatora, na jednej strane tu vykresluju cely klub ako nieco super, ze sa tam hravaju velke cg session atd. a potom takyto trosku vacsi turnaj a kompletne zlyhanie. Ved uz len pre zachovanie si dobreho mena podniku toto floor nemoze nikdy spravit, keby to platilo podla jeho vykladu tak by sa collusion nidky neriesila, kedze sa stane asi tak v 1% pripadov ze sa dotycni dohodnu verejne. Ti ludia si to v tom momente asi neuvedomuju lebo si 1 proti vsetkym, horsie je ze ak teraz sa to otoci a budu to vsetci proti jednemu a nakoniec tym utrpi samotny klub.
Ten pripad s KJ bola ocividne aspon soft play ak uz nie collusion a mal za to dat aspon 1 orbit stop a napomenutie, ved takmer kazdemu kto hrava poker aspon 2-3 roky a je winning hrac ( ci uz online alebo live) musi byt jasne ze to neni koser a obhajovat to verbalnou dohodou je amaterizmus najhrubsieho zrna.

e: navyse ked to bol FT tak floor mohol byt castejsie a tiez by mu hned bolo jasne o co tam ide
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod A_Rimmer 15 Apr 2012 11:27

Spravne Hegides, aj ty hovoris, ze by si to nespravil, len preto, aby si nebol za kkta. Samozrejme, ze mal pravo odmietnut, ale zas povedzme si to na rovinu, 9 z 10 ludi by to neodmietlo, uz len z elementarnej slusnosti. Mozno uz aj Tom vidi, ze to proste nestalo za to. Keby sa to nestalo, tato diskusia tu vobec nemusela byt a mohli sme gratulovat Scarmakrovi k vitazstvu na Slovak poker tour. :D

O profesionalite organizatorov je skoda hovorit, po hentakej skusenosti by ma tam na tvojom mieste nedostali uz ani parom volov. :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod TomMolivan 15 Apr 2012 11:31

Ako raz nedávno napísal palo1973, keď niečo odmietol (som si akurát vtedy na neho spomenul): "niekto musí byť ten arschlock" (asi misspell, ale you get the point).

Nabudúce na to pristúpim, ale tak to fakt len preto, že to vyzerá, že je asi ziskovejšie fakt tú 1/5 BI rozdať, než si ju nechať za cenu takéhoto niečoho.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod riki69 15 Apr 2012 12:16

podobny pripad sa tu uz diskutoval:
kluby-a-kasina-f79/castle-poker-club-bratislava-t3383-10.html#p86554
Asi to nie je az take ojedinele.

K vcerajsej situacii - floormanka tam ma 5 stalych zakaznikov, ktori tam pravidelne hravaju, rakuju, popijaju alkohol a jedneho hraca, ktory pride raz za rok alebo skor za zivot. Nemas sancu :(
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod michael163 15 Apr 2012 12:18

musim dat absolutne za pravdu TomasoviM.. byt viac ako 30% chipov v leade a mat takto rozohrany turnaj tak proste nevidim absolutne ziadny dovod doslova "darovat" niekomu len tak x eur. hrame to predsa pre peniaze a nie kvoli solidarite kolegialnosti alebo comukolvek podobnemu. navyse ak clovek tych ludi ani nepoznal tak ja osobne by som sa mu divil keby na take nieco pristupil. to co mu urobili potom je takmer typicke co sa natury slovakov tyka aka " nemam ja(prip kamos) nebudes mat ani ty" a spravia vsetko preto aby toto tvoje absolutne racionalne rozhodnutie potrestali.
je mi z toho takisto na vracanie uz citam xty post o collusions a wtf veciach na Sk pokrovej scene a ja osobne sa na sk pokrovej scene tak skoro neukazem lebo toto ja naozaj nepotrebujem aby nejaky slovenski pripiti hateri mi zneprijemnovali zivot prip sa ma snazili manipulovat aby som im doslova venoval svoje zarobky( ak bol BI 150E tak si pls grinderi vypocitajte kolko treba na to odgrindit. inak povedane je to doslova a do pismena plytvanie vasim casom a preco?preko)
no offense ale vsetci co by na to pristupili v tomovom spote nemozu mat vsetkych 5 pokope. takisto byt v hentom spote bubble boy to absolutne chapem thats poker biatchezz
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod palo1973 15 Apr 2012 12:21

Rimmer vacsinou pises rozumne ale toto su argumenty amaterskeho hraca, co si ide pinknut nieco for fun,ja hram poker pre peniaze, urcite nie je zabavne sediet X hodin v zafajcenom klube/casine, pit predrazene napoje a pocuvat "mudre" reci inych,pripadne ine veci, preto sa snazim vzdy vytazit maximum, ked ako Cl suhlasis s bubble dealom pripravujes sa o prachy a je to EV- pre teba, so slusnostou to nema nic ale vobec nic spolocne,a ani argument, ze nabuduce mozes byt shortom na buble ty neobstoji, na to mame bankroll aby sme neboli odkazani na inych
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod yegon 15 Apr 2012 12:25

fuj

tiez by som nesuhlasil s bubble vyplatou hlavne na takom smiesnom turnaji

fuck slovak poker tour imo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Goin' pro by Scarmaker

Odoslaťod A_Rimmer 15 Apr 2012 12:32

palo1973 napísal:Rimmer vacsinou pises rozumne ale toto su argumenty amaterskeho hraca, co si ide pinknut nieco for fun,ja hram poker pre peniaze, urcite nie je zabavne sediet X hodin v zafajcenom klube/casine, pit predrazene napoje a pocuvat "mudre" reci inych,pripadne ine veci, preto sa snazim vzdy vytazit maximum, ked ako Cl suhlasis s bubble dealom pripravujes sa o prachy a je to EV- pre teba, so slusnostou to nema nic ale vobec nic spolocne,a ani argument, ze nabuduce mozes byt shortom na buble ty neobstoji, na to mame bankroll aby sme neboli odkazani na inych


Tak ano palo mas pravdu. V tomto asi bude ten rozdiel, ze ja si naozaj live turnaje obcas idem pinknut 4 fun, nie pre peniaze. Preto by som nemal problem tomu bubble boyovi tie peniaze dat, kedze to neberiem ako zdroj prijmu, neprisiel som ta primarne pre tie prachy. Vy co hravate velke MTTcka vylozene pre peniaze to vidite takto, v podstate mate pravdu...
Pre mna su zdroj prijmu sngcka, tiez to hram pre peniaze, keby tam chcel niekto taktyto deal, tak asi tie ako cl memam dovod suhlasit... :) V podstate mate pravdu, len som povedal svoj nazor, ze ja by som s tym suhlasil, lebo by ma tych 100 euro netrapilo, kedze som tam neprisiel kvoli nim...

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
palo1973
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!