Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod carltonpm 19 Apr 2012 13:33

To som včera myslel aj ja :) Ja to vnímam tak, že v princípe sú dve možnosti: 1. buď je to totálny blábol, ktorý, ako flash píše je snahou získať nových čitateľov, alebo 2. majú fakt nejaký zdroj, či odniekadiaľ získali informácie a preto na tom dačo pravdy byť môže. To, že to necitovali niektoré väčšie servery (pokernews a pod.) môže znamenať, že sami tomu neveria, alebo to, že nechcú uverejniť niečo (možno prípad aj pp.sc) pri čom nevedia, či tí dotyční z pokerq4 to majú nejako podložené. Ja verím tomu, že to čistý (to chcem zvýrazniť) fake nie je, pretože už sa neraz ukázalo (aj pri tomto FTP), že nie každý "blábol" a "zákulisné informácie", gossip, drby, klebety (nazvite si to ako chcete) sú úplne mimo. Veľká, prevelikánska škoda, už zanikol Subject Poker, od nich by to malo väčšiu váhu :) Ale chcem len podotknúť, že rozumiem, prečo to pp.sc nezverejnil i to, prečo to "iní" zverejnili. Je to odlišný pohľad a to, že na 2+2 fóre sa nad tým všetci, ako som sa dočítal zabávajú, nemusí nutno nutne znamenať, že to nemusí byť pravda. Tých vecí, nad ktorými sme sa smiali a nakoniec sa ukázali byť aspoň trochu pravdivé, tiež nebolo málo. Som sám zvedavý, kde nakoniec bude pravda. A samozrejme, je tu ešte tretia možnosť, možno že toto všetko je len promo (hype) pred spustením celého FTP. Nevinná hračka vytvorená za účelom lepšej propagácie a zaistenia toho, že sa bude o FTP hovoriť v o niečo lepšom svete, než len ako o "zlodejoch". A možno sa mýlim ..
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod nabokow 19 Apr 2012 13:38

teraz funguje diamondflushpoker na podobnej baze ako subject poker...
osobne by som nerad videl sirsi rozmach "essence-like systemu", to potom uz vazne zacnem hrat na entraction...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod carltonpm 19 Apr 2012 13:41

nabokow napísal:teraz funguje diamondflushpoker na podobnej baze ako subject poker...
osobne by som nerad videl sirsi rozmach "essence-like systemu", to potom uz vazne zacnem hrat na entraction...


Pokiaľ sa nemýlim, už tam nie je Noah-Stephens Davidowitz (NSD) a ten tam za tým všetkým stál a bol tou hlavou persónou.
carltonpm
 
Príspevky: 28
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod palo1973 24 Apr 2012 16:13

Alexandre Dreyfus
‏ @alex_dreyfus


P****Stars buys F****Tilt for a consideration of $750m, including settlement with DOJ and full balances of players (330m). I'm impressed.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod A_Rimmer 24 Apr 2012 16:53

Tak to je sok, tu je o tom nieco blizsie.

http://pokerfuse.com/news/poker-room-ne ... -with-doj/

Ktovie ci je to pravda, ale potesilo by.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod vlade 24 Apr 2012 17:02

Hmm, tak to je zaujimave, ale to asi nebude pravda, nie? (ten link nejde)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod nabokow 24 Apr 2012 17:07

link uz ide
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod 3flash3 24 Apr 2012 17:16

Tapie je out, nedohodol sa s DOJ, má prísť ešte prehlásenie. Takže ak to so stars nie je pravda, tak je FTP dead. Fingers crossed? :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod vlade 24 Apr 2012 17:17

Tu je thread na 2+2 => http://forumserver.twoplustwo.com/29/ne ... dex49.html

Tu je nejaky dalsi clanok => http://pokerupdate.com/news/the-full-ti ... ilt-poker/

Dufam ze ak to je pravda (comu stale nemozem uverit) tak nechaju ten dobry soft z FT, lebo PS soft mi az tak nesedi.

To uz potom bude P****Stars cisty monopol, ked oni budu mat 80% vsetkych hracov a vsetky ostatne herne 20% (len taky odhad :))
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Full Tilt Poker začal vykazovať prvé známky života a Tapie z

Odoslaťod palo1973 24 Apr 2012 17:27

myslim ze keby to naozaj kupili stars tak by to bolo lepsie ako keby to vzal ten francuzky podvodnik,ma to aj logiku,kedze party+B**n zbroja a snazia sa ziskat licenciu pre ameriku a stali by sa vaznou konkurenciou stars,takto by vlastne zabili dve muchy jednou ranou
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!