Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod admin 03 Jún 2012 22:53

Diskusia k článku: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way deale!

O tom, že nie len najznámejšie bratislavské kluby, vedia spraviť kvalitný turnaj nás tento víkend presvedčil Olympic Poker Club. Do trojdňového turnaja s garanciou €10,000 a buy-inom €100 sa zapojilo 144 hráčov (z toho 64 kvalifikantov). Hráčske pole bolo, podľa slov niektorých hráčov, veľmi easy. Pre tých, ktorí si teda nechali toto turnajové podujatie ujsť, je to určite veľká škoda. Ja a moje pero sme sa do tejto udalosti zapojili až v nedeľnom finále, do ktorého postúpilo 34 hráčov. Medzi nimi nechýbali ani známe mená ako napríklad Igor "Demon" Panák, Dušan Prívozník, Miro Lelek, Andrej Chlepčok, Jožko Bartáloš a iní. Práve Dušan sa postaral hneď zo začiatku o niekoľko vyradených hráčov. Najskôr poslal domov dvoch naraz s Q-Q, keď sa do AI dostali na flope 4-8-8. Dáma točená na river, Dušanovi pomohla zrušiť koníky aj A-4.Pri rovnakom stole sa Démon dostal na short po suck oute od A-6 do jeho A-Q (flush) a rozhodol sa pre push/fold. Keďže push bolo takmer v každej hande a stačilo to na vystrašenie súperov, čakalo sa práve na Dušana a kartu, ktorá pri jeho monster stacku bude hodná dorovnania. Tá mu aj prišla a hneď najlepšia štartovná kombinácia. Demonovým trojkám dealer ani vesmír nepomohli a ten tak skončil púť turnajom na 31. mieste. Onedlho nato sa tak zložili posledné tri stoly turnaja, AVG bol v tej chvíli 172,800 a blindy 3,000/6,000 ante...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod Zajacekk 03 Jún 2012 23:48

Ja tie dealy nikdy nepochopím, keď dvaja alebo traja, ešte beriem, aj keď som proti tomu, ale aby šiesti hráči ??? :bad:
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod swain 04 Jún 2012 00:19

Zajacekk napísal:Ja tie dealy nikdy nepochopím, keď dvaja alebo traja, ešte beriem, aj keď som proti tomu, ale aby šiesti hráči ??? :bad:


neboj pochopíš ked budeš hrať ešte zopár rôčkov ..... :gl:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod sry4that 04 Jún 2012 01:06

"poď, odfotíme ťa po tme"
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod zackmir 04 Jún 2012 01:23

urobit deal v siestich hracoch je nezmysel... v olympicu sa nic nemeni... uroven dealerov katastrofa, hraci strasne soft, za to servis na jednotku :) robo :good: ;)
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod Zajacekk 04 Jún 2012 01:42

swain napísal:neboj pochopíš ked budeš hrať ešte zopár rôčkov ..... :gl:


To si nemyslím, ja aj za 10 rôčkov keď prídem na turnaj, tak ho pôjdem hrať nie kvôli tomu, aby som sa dostal na ITM, ale aby som ho vyhral. Koniec koncov je to vaša vec, len hovorím, že ja byť tam, tak určite nesúhlasím. Onedlho sa budeme dohadovať o deale ešte skôr ako začne final table, nie?
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod sklucis 04 Jún 2012 07:08

sry4that napísal:"poď, odfotíme ťa po tme"


vitaz sa fotit nechcel vobec. . . toto je ako kompromis :)
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod DevilMayCry 04 Jún 2012 07:53

Zajacekk napísal:Ja tie dealy nikdy nepochopím, keď dvaja alebo traja, ešte beriem, aj keď som proti tomu, ale aby šiesti hráči ??? :bad:

tak tak, 2-3 hraci ok ale 6ti ??? :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod Magnus 04 Jún 2012 08:30

Ja by som s dealom jednoznacne suhlasil! Dostat 1500 eur alebo 500 eur za 6.miesto je rozdiel. Oficialne je 3.miesto skoro take iste ako dohodnuty deal, to znamena, ze by som musel skoncit v TOP 2, aby sa mi deal neoplatil. Pravda je jedna - na turnaj idem aby som vyhral co najviac. To by musel byt na stole ultra short alebo ultra chipleader, aby sa s tym nesuhlasilo, co asi nebolo v tomto pripade. A ani klub s tym nic nezmoze, to je jedno, ci je to Olympic alebo iny klub. ;)
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod diamondsguru 04 Jún 2012 09:06

...samozrejme,ze s takym dealom sa neda suhlasit teda aby som to upresnil.Urcite s tym nemal suhlasit D."Riki" P. kedze mal tam mega edge na ostatnych hracov.Celkovo pole hracov bolo neuveritelne soft akurat skoda,ze celu nedelu som bol card dead(dokonca nepomohlo ani ked mi za chrbtom stal "Lacored" :D ...ked stal pri Dusanovi tak mu to chodilo-ako to ten Dusan robi :shock: ).Mal som 2 handy AQ a JJ a na open raise vsetci fold ...preto len ta minicash... :wall:
ps.
ak chcete vidiet ako vyzera roztiahnuty board po celom stole tj od miesta 3 po miesto 7 tak si chodte zahrat do olymp.eurovea.
Jeden p.dealer vam to predvedie...hraci na seats 4,5 sa museli citit ako na tenise ked si chceli pozriet cely board :lol2:
Inak personal aj floorman sa snazili ale je co zlepsovat...

Za tento príspevok od diamondsguru poďakovali :
sudden
diamondsguru
 
Príspevky: 95
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/10 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!