Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod sudden 04 Jún 2012 10:44

Tak predpokladam, ze riki bol short alebo mal aspon nejaky podpriemerny stack ked s tym suhlasil. Na prvy pohlad sa tie dealy v 6 ludoch na takychto turnajoch zdaju divne, ale niekedy to moze byt velmi +EV vec pre niektorych hracov. Ak by som bol short a niekto mi v 6tich ludoch navrhne, ze ideme splitovat rovnym dielom, preco nie :D


diamondsguru napísal:ak chcete vidiet ako vyzera roztiahnuty board po celom stole tj od miesta 3 po miesto 7 tak si chodte zahrat do olymp.eurovea.
Jeden p.dealer vam to predvedie...hraci na seats 4,5 sa museli citit ako na tenise ked si chceli pozriet cely board :lol2:

:D :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod zackmir 04 Jún 2012 11:36

diamondsguru napísal:ak chcete vidiet ako vyzera roztiahnuty board po celom stole tj od miesta 3 po miesto 7 tak si chodte zahrat do olymp.eurovea.Jeden p.dealer vam to predvedie...hraci na seats 4,5 sa museli citit ako na tenise ked si chceli pozriet cely board :lol2: Inak personal aj floorman sa snazili ale je co zlepsovat...


:D

mne zas jeden pan dealer chcel muckovat karty stale... sedim na mieste 6, takze niekde v strede, som na velkom blinde, dealer rozda, ja tankujem medzicasom a musim skakat po kartach, lebo hned po rozdani mi ich ide brat (bez prvej akcie od utg hraca)... pan to spravil dvakrat v priebehu pol hodiny... no vravim si "nechapacka" :)
zackmir
 
Príspevky: 104
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod ramzey 04 Jún 2012 13:12

V pohode, mne dal dealer sam od seba "time" :)

Miro skorej by som doplnil, ze pokial sa chcete zahrat s papierovymi kartami a hrackarskymi zetonmi, je eurovea to spravne miesto.
A na turnaji nebolo dost miesta na sedenie, nieto este na chodenie medzi stolmi :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod hyena 04 Jún 2012 14:15

Olympic poker je fakt boží,v TTsom videl dať time hráča ktorý sa iba pozeral. :o

Za tento príspevok od hyena poďakovali :
haman
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod riki69 04 Jún 2012 20:25

Turnaj to bol vyborny. Fantasticka, velmi hratelna struktura. Prijemne bolo aj obcerstvenie a napoje pocas breaku zdarma.
Ja som s dealermi nemal ziaden problem, zdali sa mi uplne v pohode.
Minusom bol preplneny priestor, stol na stole, stolicka na stolicke, nedalo sa pohnut. A tie zetony su naozaj strasne, v sade na domaci poker su kvalitnejsie :)

Teraz k dealu. Ja sa pozeram na deal ci je pre mna vyhodny alebo nie je, nepozeram na to kolko ludi ho uzatvara. Nemam problem deal odmietnut, ak sa mi nepaci a par krat som to spravil. V tomto pripade sme si delili sumu , ktora priblizne zodpovedala 3.miestu. Za druhe miesto bolo mozne ziskat o 600 eur viac, pritom riskovat bolo nutne 1000 eur. Vyrazne vacsia suma bola iba za prve miesto.
Chipcount - 5 hracov (vratane mna) malo priblizne 20 BB a chipleader mal okolo 50 BB. Ked chipleader suhlasil s delbou rovnakym dielom, pre vsetkych ostatnych to uz bol vyhodny deal.
Ja by som na mieste chipleadra s takym dealom nesuhlasil. Rozhodne by som ziadal o mnoho viac.
Nesuhlasil by som ani s dealom podla poctu zetonov. Takto sa mi to zdalo OK.
Dalsie dva, menej dolezite momenty - nemal som velmi dobry image na stole a bol som unaveny. Odohrali sme osem 45 minutovych levelov, teda 6 hodin cisteho casu, z 34 hracov do 6, iba s jednou 10 minutovou prestavkou. Mal som uz trochu problem sa sustredit. Ved som aj otocil karty, ked bol este hrac na BB v hre :)

Za tento príspevok od riki69 poďakovali :
sudden
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod WNT 04 Jún 2012 20:53

5 mali 20bb a chipleader 50bb a zobral split?? :crazy: co bol ten pohar zo striebra ci co..... :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod sudden 04 Jún 2012 21:27

riki69 napísal:Chipcount - 5 hracov (vratane mna) malo priblizne 20 BB a chipleader mal okolo 50 BB. Ked chipleader suhlasil s delbou rovnakym dielom, pre vsetkych ostatnych to uz bol vyhodny deal.


Pekne od neho takto sa podelit :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Víťazom Olympic Poker Tour sa stal Fero Kliment po 6-way dea

Odoslaťod ___Mortylen___ 05 Jún 2012 02:06

TL;DR

Ale myslim si, ze su pripady turnajov s idiotskou pay-out strukutorou (vacsinou su tie typu first price $$$k guaranteed) kde sa da spravit deal, ked 5/6 hraci beru vsetci +/- peniaze za druhe miesto.
Akurat silne pochybujem, ze toto bol jeden z takych turnajov ;)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!