Golden Vegas Bratislava prichádza s MSR Tímov a MBA už na je

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Golden Vegas Bratislava prichádza s MSR Tímov a MBA už na je

Odoslaťod admin 03 Júl 2012 08:00

Diskusia k článku: GOLDEN VEGAS BRATISLAVA PRICHÁDZA S MSR TÍMOV 2012 a MBA 2012 UŽ NA JESEŇ!

MSR 2012 bol úspešným turnajom, s kvalitným hráčskym obsadením. Zdá sa Vám to už veľmi dávno? Golden Vegas Bratislava Vám preto prináša opäť nie jeden zo svojich mega eventov, ale hneď dva! Okrem toho predstavili svoju novú web stránku, otvorili nové obdobie pre cash card a do svojich priestorov privedú playmate Dominiku Mesárošovú. . .

Nová cash card od 1.7.2012 – získaj aj ty €1000 ľahšie než kedykoľvek predtým
V Golden Vegas Poker Club-e 30.6.2012 skončila akcia €500 Cash Card, takže sa klub rozhodol odštartovať pre Vás €1,000 CASH CARD, ktorá ma podobné pravidlá ako predchádzujúca karta, avšak je prispôsobená tak, aby mali hráči väčšiu šancu získať bonus až €1,000. Bonus hráč získa automaticky po vyškrtaní 8 pokrových kombinácii nachádzajúcich sa na karte. Zmenili sa kombinácie a hráči môžu chytiť všetky vo variantách Holdem a Omaha + 2 z 8 kombinácií je možné chytiť aj na turnaji, zvýšné len na cashgame stoloch. Akcia platí do odvolania. Nezabudnite si preto Golden Cash Card vypýtať pri registračnom pulte. GL

Celebrity Poker Tour - nový polrok, nové bodovanie a Dominika Mesárošová
O zmenách, ktoré nastali vrámci CPT sme Vás už informovali v predošlom článku....

Celý článok => http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... z-na-jesen
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: GOLDEN VEGAS BRATISLAVA PRICHÁDZA S MSR TÍMOV 2012 a MBA 201

Odoslaťod DevilMayCry 03 Júl 2012 08:50

Dost dlho som nebol hrat live takze v septembri sa pridem pozriet co sa zmenilo :)
No a ak by niekto hladal clena do timu tak som k dispozicii ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Golden Vegas Bratislava prichádza s MSR Tímov a MBA už na je

Odoslaťod swain 03 Júl 2012 11:30

admin napísal:som sama zvedavá či bude pre pánov väčším lákadlom €100 alebo potešenie pre oko


no pri týchto teplotách asi Dominika nebude mať toho veľa na sebe , čo ? :crazy:
tešíme .........
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!