Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Ceasears 20 Aug 2012 16:07

Ty si velky pan :)
Ked v nejakom biznise mas stalu klientelu,ktora Ti tam nosi prachy,tak sa prisposobis im,alebo nejakemu regularovi-Tebe,ktory si tam pinkne raz za Uhorsky rok nejaky 10€ freezout a na pol hodku si sadne k NL 50,hm? ;) ,ked ich stala klientela (vacsina) chce fajcit pri turnajoch a hrat NL200...
Tvojim pristupom sa z tohto bodu nikdy nepohneme,kedze club by aj zmenil niektore pravidla,len ci ho potom niekto bude navstevovat...
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod bsbs. 20 Aug 2012 16:17

mas to troska pomylene... online hrac ma chodit niekde hravat (a klub mat z neho zisk), kde mu to absolutne nevyhovuje preto, aby sa to "mozno casom zmenilo" ? :crazy: ved klub ma vytvorit podmienky, aby som tom ja chodil a nie ze ja tam budem chodit a potom mozno klub zmeni podmienky.

Za tento príspevok od bsbs. poďakovali :
TomMolivan
bsbs.
 
Príspevky: 15
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 20 Aug 2012 16:28

Ceasears napísal:Ty si velky pan :)
Ked v nejakom biznise mas stalu klientelu,ktora Ti tam nosi prachy,tak sa prisposobis im,alebo nejakemu regularovi-Tebe,ktory si tam pinkne raz za Uhorsky rok nejaky 10€ freezout a na pol hodku si sadne k NL 50,hm? ;) ,ked ich stala klientela (vacsina) chce fajcit pri turnajoch a hrat NL200...
Tvojim pristupom sa z tohto bodu nikdy nepohneme,kedze club by aj zmenil niektore pravidla,len ci ho potom niekto bude navstevovat...


Logical fallacy par excellence. To je ako tvrdiť, že keď nechodím do danej reštaurácie pretože sa mi nepáči, aké jedlo tam varia, tak že tam mám začať chodiť, aby začali variť niečo iné.

Ja do klubu prídem raz za uhorský rok na 10€ freezeout a na pol hodinku si sadnem k NL50 práve preto, že daný klub ma nemotivuje/nevytvára dostatočné podmienky na to, aby som tam sedel častejšie a dlhšie. Tá stála klientela sa totiž nemení a je stála práve z toho dôvodu, že aj charakter a podmienky klubu sa nemenia a sú stále. Záver? Ak sa zmenia podmienky, zmení sa aj klientela.

Či k lepšiemu alebo horšiemu, well, to by možno nebolo na škodu niekedy aj vyskúšať.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Ceasears 20 Aug 2012 18:01

Nerozumiem preco stale urazas moju logiku a istym stylom sa povysujes :) ,kedze myslim,ze sme na spolocnej lodi a chceli by sme dosiahnut to iste....Neporovnavaj prosim Ta restauraciu s pokrovym klubom... Ja nechcem zastavat hernu,ale z casti im rozumiem,ze nemozu hned zakazat fajcit pri turnajoch,pri kazdom poruseni pravidiel ( urazok ) hned sit outnut hraca a podobne, lebo 85% ludi by tam uz nebolo... Aj ked CCC sa pomaly snazi menit urcite veci,dufam,ze aj Ramzey tomu velmi pomoze,len prave teraz by mali zacat hravat live aj on line hraci...Lebo tato cela diskusia dopadne ako ta,v ktorej sa malo s vedenim CCC diskutovat o money a garant pooloch a vies ako to cele dopadlo....
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 20 Aug 2012 18:07

Hmm... rozumiem tomu správne, že v CCC je povolené fajčiť dokonca aj pri turnajových stoloch?
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod haman 20 Aug 2012 19:14

TomMolivan napísal:Hmm... rozumiem tomu správne, že v CCC je povolené fajčiť dokonca aj pri turnajových stoloch?

tvoja navsteva BA je tym padom ohrozena?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 20 Aug 2012 19:33

haman napísal:
TomMolivan napísal:Hmm... rozumiem tomu správne, že v CCC je povolené fajčiť dokonca aj pri turnajových stoloch?

tvoja navsteva BA je tym padom ohrozena?


BA ani nie, kedže tam idem študovať, ale do CCC zrejme nevkročím. Ostáva mi len dúfať, že sa tam nebude konať SPT :nienie:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Meluch 20 Aug 2012 20:20

TomMolivan napísal:
haman napísal:
TomMolivan napísal:Hmm... rozumiem tomu správne, že v CCC je povolené fajčiť dokonca aj pri turnajových stoloch?

tvoja navsteva BA je tym padom ohrozena?


BA ani nie, kedže tam idem študovať, ale do CCC zrejme nevkročím. Ostáva mi len dúfať, že sa tam nebude konať SPT :nienie:

Opravte ma niekto ak sa mylim, ale z mojich skusenosti viem ze v kazdom BA clube je povolene fajcit
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod ramzey 20 Aug 2012 20:52

Áno v každom BA klube sa na bežných turnajoch fajčí.
Tomáš sa určite v CCC ukáže keďže SPT sa v CCC bude konat.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 20 Aug 2012 20:58

Nuž, tak si v BA zahrám 2x :D
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!