Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Meliko 20 Aug 2012 21:18

Práve pre to že všetky kluby v BA sú fajčiarské, tak by podľa mňa mohli len získať na tom, ak by jeden deň za týždeň vyhradili pre nefajčiarov. Fajčiari by to prežili, keby sa tam počas jedného turnaja za týždeň nemôže fajčiť. A ak by sa im to neosvedčilo, tak by sa jednoducho ten "nefajčiarský turnaj" prestal zaradzovať do programu.

Za tento príspevok od Meliko poďakovali :
haman
Meliko
 
Príspevky: 31
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 20 Aug 2012 21:32

No, jediný krát, čo som hral v BA (poker23) tak tam mám pocit, že počas turnaja sa nesmelo fajčiť s výnimkou jedného fajčiarskeho stola, čo ešte, dajme tomu, sa dá.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod APminer 20 Aug 2012 21:46

v jednom nejmenovanem brnenskem kasinu se bezne kouri pri baru a cash stolech ( u turnajovych stolu se nekouri nikdy )... ale jednou za cas je vetsi akce a v celem sale se nekouri (az pozdeji pri cash ) ...

v druhem nejmenovanem brnenskem kasinu je v sale povoleno kourit, ale ani primo u cash stolu se nekouri ....

ve tretim se kouri v sale a u cash stolu ....

a ve vsech trech se huli u VLT ...

myslim, ze to zbytecne "medializujete" ... chci si dat cigo, tak se zvednu a 2-3 handy vynecham, nebo u cash se kouri napr. cca 2m od stolu (pri rozdavani necham cigo v popelniku, foldnu 8-) a jdu dokourit ..)
Naposledy upravil APminer dňa 20 Aug 2012 22:00, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Boxer38 20 Aug 2012 21:55

Presne tak ako pise apik je to tak vo vacsine klubov kde som zatial hral cca 10
Boxer38
 
Príspevky: 118
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod dom 20 Aug 2012 22:58

da faq sak poviem nech ostane pod stolom, problem solved :lol2:
dom
 
Príspevky: 157
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 10 krát/6 krát
Karma: 1

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod popoBA 21 Aug 2012 00:56

Haman ked tí tak chýbajú nl50 stoly preco si prestal chodit poobede do allinu? Tento cash sa naplna kazdy den od 14:00a je aj nefajciasrsky
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod ramzey 21 Aug 2012 02:27

popoBA napísal:Haman ked tí tak chýbajú nl50 stoly preco si prestal chodit poobede do allinu? Tento cash sa naplna kazdy den od 14:00a je aj nefajciasrsky


Asi hrat poker v mastali neni to prave orechove :lol2: :lol2:

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
Meluch
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod hyena 21 Aug 2012 03:14

APminer napísal:v jednom nejmenovanem brnenskem kasinu se bezne kouri pri baru a cash stolech ( u turnajovych stolu se nekouri nikdy )... ale jednou za cas je vetsi akce a v celem sale se nekouri (az pozdeji pri cash ) ...

v druhem nejmenovanem brnenskem kasinu je v sale povoleno kourit, ale ani primo u cash stolu se nekouri ....

ve tretim se kouri v sale a u cash stolu ....

a ve vsech trech se huli u VLT ...

myslim, ze to zbytecne "medializujete" ... chci si dat cigo, tak se zvednu a 2-3 handy vynecham, nebo u cash se kouri napr. cca 2m od stolu (pri rozdavani necham cigo v popelniku, foldnu 8-) a jdu dokourit ..)


Presne ako píšeš zbytočne!!!!V Čechách to funguje skoro všade.
Len,kamaráde u nás.......nejde nič iba tak,resp.žeby sme urobili niečo čo inde funguje?.....si blázen?
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod popoBA 21 Aug 2012 06:43

Jasne ramzey ja potrebujem navonany priestor,dealerov vo vestickach a 5 regov na stole...radsej budem hrat v mastali smradlavej kde mam ale isty prisun korenov co ma zivia :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod trgy 21 Aug 2012 07:45

Co sa tyka fajcenia v Kosiciach Monte Carle je kazdy turnaj nefajciarsky, fajci sa len pri cash a stoloch, ktore su od pokrovych aspon 3 metre- myslim, ze je to prijatelny kompromis, pricom fajciarov je na turnajoch prevaha a neboli ziadne namietky.

Viac ma vsak hneva pristup hracov k dilerom a ostatnym hracom- nie je predsa mozne, aby sa po prehratej ruke hrac vyhrazal smrtou, mucenim, nadaval na celu rodinu, priatelov a castoval hracov nadavkami vsetkeho druhu.

Rozumiem, ze poker je pre klub biznis a nemoze si dovolit odplasit hracov, ktory mu tam prinasaju rake, ale naco je potom v pravidlach klauzula o slusnom chovani? Ved to uz ja sa hanbim za ludi, ktorym neprisla farba, roztrhaju karty, hodia dealer button po jeho menovcovi a cely jeho rodokmen dourazaju tak, ze to pomaly ani v krcme nepocujete. A dealer uz ani nevola floora, len tisko sedi a boji sa, aby to cele neprerastlo to fyzickeho napadnutia, lebo aj ked privola floora, ten hraca milo poziada, aby s tym prestal- na 99% neuspesne.

Nemam skusenosti s hranim v inych krajinach, ale je toto standard aj inde? Alebo si len my Slovaci z toho nic nerobime a snazime sa to farizejsky zakryt pod prislovim "Nas zakaznik, nas pan? "

Za tento príspevok od trgy poďakovali - 2:
Meluch, TomMolivan
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!