Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Meluch 21 Aug 2012 09:38

trgy napísal: ...

Kvoli tomuto som prestal chodit do allinu. Ako live fish som prisiel na svoj prvy turnaj a nic ine ako ventilovanie si frustracie na dealerovi, a urazky novych hracov, som tam ani nepocuval.
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Ivo 21 Aug 2012 10:10

Tak schvalne management. Uz ste si napocitali pomer fajciarov a nefajciarov dajme tomu za 1 tyzden pri jednotlivych turnajoch a cash game stoloch? Myslim ze to nie je nic komplikovane a vyjdu vam zaujimave statistiky. A urcite velka prevaha v prospech nefajciarov. Treba sa len odhodlat spravit zmeny. Moznosti je dost - fajcit len pri baroch, vonku, atd. Ved je to na hlavu postavene, aby sa ma turnaji spytali ci chcem nefajciarsky stol( ze vobec nefajciarom niekto da taku moznost aspon na par levelov) ked odhadom pri FR stole je 6-7nefajciarov a 2-3 fajciari. Vy sa bojite , ked obmedzite fajciarov ze vam tam prestanu chodit? Ale no tak.
Prave naopak. Zvysi sa nefajciarska klientela a fajciari tam budu chodit veselo dalej, lebo inu moznost mat nebudu - alebo sa premiestnia do "perifernych klubov"? Asi tazko.
Naozaj nechapem zmyslanie vedenia 2 najvacsich BA klubov, ked dokonca aj viaceri fajciari hovoria ze im fajcenie pri stoloch vadi, alebo ze sa v pohode bez fajcenia pri hre zaobidu.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod ramzey 21 Aug 2012 11:09

@ trgy, som rad, ze si ozrejmil aj tuto problematiku, podla mna sa to deje na celom svete, kedze poker je hra emocii, ale je len otazne v akej miere. A samozrejme postoj personalu voci tomuto klientovi je urcite rozdielny.

@ Ivo, pokusim sa stym daco urobit, treba ist s dobou by som povedal.

@ Popo, mozno Haman dokaze exploitovat 5 regov na stole a k tomu dalsich 70% turnajovych hracov co su ciste ovce ;)
Opytaj sa pls Jirka s Vojtom, preco to neudrzuju na takej urovni ako stary Allin este v priestoroch Slimaku?
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod haman 21 Aug 2012 13:11

popoBA napísal:Haman ked tí tak chýbajú nl50 stoly preco si prestal chodit poobede do allinu? Tento cash sa naplna kazdy den od 14:00a je aj nefajciasrsky

zmenil sa mi denny rytmus, nemam cas v tom case. :(
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Magnus 21 Aug 2012 15:08

Ja milujem, ako niektori agro hraci za kazdu prehratu handu srsia nadavky na dealera, ziadaju jeho vymenu, pritom 2 rocne dieta chape, ze dealer len miesa... Zaujimave, ze aj pokrovi hraci, vediac, ze poker je skill game, maju tendenciu byt povercivi, ktory delaer im miesa dobre a ktory nie...
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod TomMolivan 21 Aug 2012 15:13

Magnus napísal:Ja milujem, ako niektori agro hraci za kazdu prehratu handu srsia nadavky na dealera, ziadaju jeho vymenu, pritom 2 rocne dieta chape, ze dealer len miesa... Zaujimave, ze aj pokrovi hraci, vediac, ze poker je skill game, maju tendenciu byt povercivi, ktory delaer im miesa dobre a ktory nie...


Tiež si vždy hovorím, že snáď niet väčšieho paradoxu, než poverčivý hráč pokru. Väčšia sranda je už hádam len veriaci darwinista.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod APminer 21 Aug 2012 18:57

trgy napísal:Nemam skusenosti s hranim v inych krajinach, ale je toto standard aj inde? Alebo si len my Slovaci z toho nic nerobime a snazime sa to farizejsky zakryt pod prislovim "Nas zakaznik, nas pan? "


byl jsem v Anglii, primo London ... plati tam nekuracky zakon, takze to nikdo neresi ... klub ma taky moznost tento "zakon" realizovat ... myslim, ze chvilku bude par lidi "brblat", ale zvyknou si ....

= management nebat se, kurak pochopi, ze jde do klubu ne kvuli koureni ale fishkam ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod skJacob 21 Aug 2012 21:56

Mne osobne fajčenie pri stoloch nevadí (hoci zmenu na nefajčiarske by som privítal) a aj úroveň dealerov, floorov atď je v CCC dobrá, určite lepšia než inde v BA. Lenže kvôli 20e turnaju sa mi tam nechce chodiť. Ja by som privítal drahšie turnaje, kľudne aj z nižšou garanciou.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod ramzey 25 Aug 2012 12:35

Takze po konzultacii vasich poziadavok s Jozkom Ondrovicom mi bolo prislubene, ze na nefajceni pri turnajoch sa zacne pracovat.
Pockajme si ale na oficialne vyjadrenie CCC od kedy tomu tak bude :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Rozhovor s Lukášom ´ramzey´ Konečným aj o svojej novej práci

Odoslaťod Magnus 25 Aug 2012 13:47

ramzey napísal:Takze po konzultacii vasich poziadavok s Jozkom Ondrovicom mi bolo prislubene, ze na nefajceni pri turnajoch sa zacne pracovat.

:shock:
managment by mal jednoznacne zadefinovat charakter klubu, striktne nefajciarsky alebo proste fajciarsky. Ak daju jeden stol nefajciarsky vzdialeny 1 meter od fajciarskeho stola, je to dost bizarne.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!