CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Re:

Odoslaťod TomMolivan 26 Aug 2012 09:42

ramzey napísal:Neviem s akeho dovodu dakto osocuje momentalne najlepsi Slovensky klub, ktory sa stale snazi vyjst v ustrety svojim zakaznikom.


Zase, zato, že pre nich pracuješ, tak ich nemusíš obhajovať v každej situácií za každú cenu.
Teda vlastne, asi musíš, ale aspoň by si to nemusel robiť tak, že som potom nútený googliť facepalm obrázky.

Ten klub niekto osočuje z toho dôvodu, že skrátka a jednoducho klame. Že si niekto na stránku a do pravidiel vycapí cedulku "klub si vyhradzuje právo klamať a zavádzať" tak to predsa neznamená, že keď klame a zavádza, tak je to kvôli tomu v poriadku. :bad:

Aká je pointa vyhlásenia garancie €4500, keď €4500 garantovaných nie je? Z akého dôvodu tam to číslo je, načo, pre koho?

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 3:
A_Rimmer, aNdr3Jo, fekalm
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod TomMolivan 26 Aug 2012 09:47

Ak sa chcú takto oháňať správami typu "CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou" tak to môžete rovno hádzať každému hráčovi vajíčka do ksichtu ako vôjdu do klubu.

Takže vážení, dávam na známosť:

V Banskej Bystrici sa zajtra uskutoční €100 freezeout s neuveriteľnou garanciu €200,000! Občerstvenie počas celého turnaja zdarma! Všetci ste vítaní!

*99,9% prize poolu sa strháva na organizačné účely

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 2:
A_Rimmer, fekalm
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod TomMolivan 26 Aug 2012 09:53

A ty ani neďakuj Michal, ty si tu zase rok dozadu vehementne obhajoval Doxxbet s tým, že na PS nemajú flat 30% rakeback :lol2:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod ramzey 26 Aug 2012 12:51

Tomas, neviem, ci si zacal daco uzivat na upokojenie, alebo ti len prepina, kazdopadne vyhladaj pomoc.

Zhrniem to v skratke : Garantovany bol money pool, ten bol aj vyplateny do posledneho centu.
V BA je to uplny standard uz par rokov.

Ci pre niekoho pracujem, alebo nepracujem, alebo mam s niekym dobre vztahy nemeni nic na tom, ze mam vlastny nazor a nebojim sa ho povedat.
Pre teba este raz zopakujem, ze NIKOHO obhajovat NEMUSIM, NECHCEM a pokial nieje moj nazor iny tak ani NEBUDEM.
Lenze Tomas ty si jedno myslis a to si myslis, ze je svate, to co funguje inde, neplati v Bratislave, je to jednoduche.
Nezabudaj na to, ze ani ty si nezozral vsetku mudrost sveta aj ked sa tak snazis prezentovat.
Este dodam, ze vymysel money poolu v BA funguje uz par rokov a mozme sa podakovat Pietrovi a jeho poker23 clubu za ten nezmysel. Ja osobne som sa tomu prisposobil a berem to tak, ze tazko stym daco robit uz po tolkych rokoch.

Co sa Hyeny tyka a jeho pripomienok, ano turnaj turnaj s najvacsoou garanciou v tyzdni sa nevyzbieral, ocakavalo sa viac hracov, kedze tyzden pred tym na rovnaky turnaj sa to prezbieralo, tak sa garancia so strany CCC navysila. Tolko k turnaju.
Co sa clanku tyka, tak netreba kazde slovicko brat doslova vazne.

Budme radi, ze si nevyhlasujeme turnaje s ESTIMATED prize poolom ako niekto :D


Este dodam, ze svoje dotazy mate moznost riesit osobne ktorykolvek den v CCC BA.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod TomMolivan 26 Aug 2012 13:17

Že by tie antibiotiká robili nejakú neplechu? :D

Popravde, neľúbi sa mi to, skrátka si nemyslím, že kohokoľvek zaujíma, že bol dodržaný nejaký money pool (len tak pre zaujímavosť, toto slovné spojenie v angličtine reálne ani neexistuje) a že sa to takto v BA alebo hockde robí už x rokov.

Ja viem, že všetkým tým local štamgastbúdkogamblerom, ktorí tvoria väčšinu osadenstva snáď každého klubu je to úplne jedno, ale tým je rovnako jedno aj to, či je na turnaj vypísaná garancia €4500 alebo €3500.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod Magnus 26 Aug 2012 13:49

TomMolivan osobne ta nepoznam ale tvoje prispevky maju uroven 8 rocneho dietata. Vari klamali, ked ohlasovali top garanciu v BA? V ktorom klube bola vacsia v tom momente? Poukaz na fakty a nie na somariny. A ze napisu GTD 4500 a vyplatia 3820 ved to je tak VSADE NA SVETE. Chod tuto kusok do Viedne, chod na EPT, WPT, na hocjaky turnaj a vsade najdes to iste. Ja neobhajujem CCC v BA, ale maju jednoznacne najlepsie zazemie a turnaje. Mam chodit do vsivaveho ALLinu? Nebodaj do STARS? Nebodaj do Olympic Casina? Tak mi ukaz lepsi klub v BA prosim ta TOM? Vari Golden Vegas robi nieco ine? V montesine mas absolutne podobne turnaje s nizkymi BI a GTD okolo 3 - 5k. A to tam maju ovela vacsiu zakladnu hracov. A tu slovaci podobni TOMOVI nic len kritizovat a kritizovat....typicka slovac...ble
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod 3flash3 26 Aug 2012 13:54

Pekne diskutujete hoši, len bez tých invektív poprosím. Vďaka ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod hyena 26 Aug 2012 13:58

Ferové by bolo napísať že turnaj ma buy in 25+10fee,lebo tak to jednoducho je.
A,Ramzey money pool.....to nemyslíš vážne.Tak potom nepoužívajte skratku GTD,lebo ta znamená v pokrovom svete niečo ine,ale napr.GTDMP.
Lebo odvolávať sa na BA špecialitky,je veľmi chabé,ked chce-resp.chcel CCCpriniesť na Slovensko inú/lepšiu pokrovú kultúru...atd
Ja,neviem Ramzey si tiež hráč,tebe by to nevadilo??

Za tento príspevok od hyena poďakovali :
aNdr3Jo
hyena
 
Príspevky: 143
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 4 krát/11 krát
Karma: -7

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod ramzey 26 Aug 2012 14:11

Myslim, ze ja som svojich nazorov uz popisal dost na tuto temu.
Tak to zopakujem, ano vadi mi to, ale uz som si zvykol, ze to tak v Ba proste chodi.

Aby si nezavadzal, s garantu bolo odobranych 15%, co pri BI 35e cini zhruba 5e fee na vstup.
Takze 25+10fee je nezmysel co si napisal.

Hyena pozri ja viem o co ide, len som si proste zvykol uz, tak to neriesim. Pokial klub pritiahne na money pool o 3 fishky viac co by inak nedosli, tak sa ako hrac len tesim, lebo moja winrate len tymto stupa.
Existuje na to mnozstvo pohladov, ale tym nechcem brat to, ze mas pravdu.
Kazdopadne sa zastav dakedy v ccc BA a pokecame o tom aj o inych veciach.

@Magnus, klud Tomas este nezistil ze nieje pupkom sveta :D
A ano v BA sa inde hrat neda, kedze asi chodis casto tak ma zastav dakedy a pokecame ;) ci sa pozname nebodaj? :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: CCC Bratislava a ich turnaj s aktuálne top garanciou v rámci

Odoslaťod Magnus 26 Aug 2012 14:42

Ramzey vela sme uz hrali spolu vela.... :fish:
A nechapem jedno, ked sa niekomu nepaci, ako sa v klube hraje, tak nech tam nechodi proste, nech ide tam, kde mu vyplatia viac.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!