ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 31 Aug 2012 21:53

Hrám na betfairi,ak sa mi bude páčiť na OnGame,tak po vyclearovaní (2months) shipnem roll na ďaľšiu platformu z Ongamu. Ryby neryby,musím prísť o nejaké bucks,kým získam nejaké ruky a ready na opponentov .. idem dať ďaľšiu session :good:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 31 Aug 2012 22:06

aha, no, preto som sa pytal, lebo B**n a tusim B**fair+betsson+betsafe maju najviac stolov v porovnani s niektorymi napr rb skinmi...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 01 Sep 2012 14:17

haman napísal:
Zeltzn napísal:Shotujem NL50 na Ongame s 32BI.

32BI - aby si nebol money scared. NL50 na OnGame je nieco medzi NL10-NL20 Entraction podla ocitych svedkov. Viacej ryb.
Mas na to. :gl:

O tom dost pochybujem, 50ka sa mi nezdala nejako extremne zafishovana, v zlych hodinach bol niekedy solid problem pustit 5 dobrych stolov. Dokonca mam zatial pocit, ze na 100ke na Ongame je vyrazne viac ryb ako na 50ke aj ked je to divne :) Na druhu stranu ak by to bola pravda tak nechapem preco na tom Entraction hrate niektori, neviem kolko bb/100 ti vychadza rakeback, ale ak to je za cenu vyrazne nizsej winrate tak to nemusi byt az taka parada.


nabokow napísal:aha, no, preto som sa pytal, lebo B**n a tusim B**fair+betsson+betsafe maju najviac stolov v porovnani s niektorymi napr rb skinmi...

Presne tak. B**n ma svoje stoly a B**fair+betsson+betsafe maju svoje stoly, na ktore sa z rakeback skinov nedostanes (dost smutne je, ze tuto informaciu som sa dozvedel az cca po pol roku hrania na rakeback skine :D ).

Najlepsi traffic by mal mat urcite B**n, problem je, ze sa tam asi neda dostat na viac ako 20% rakebacku (z ktoreho ti este nieco ukradne essence). Betsafe, B**fair, betsson su tiez v pohode a rakeback je tam uz o nieco lepsi aj ked stale ziadna slava. Ale myslim si, ze bude o dost vyhodnejsie hrat na velkych skinoch pre vacsinu ludi lebo winrate na tych "private" stoloch bude imo vyrazne vyssia v priemere.

A uplne najvacsi problem je, ze ked odide B**n z Ongame tak to asi uplne zdochne. Mohli by sa tie ostatne velke ongame skiny spojit s pacificom, to by bola pekna fishy siet :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 03 Sep 2012 19:37

Okay. na NL50 na OnGame imo mám herne,ale mindsetovo ešte nie. Všímam si,že nehrám optimálne na vyššom limite a preto schádzam dole,nechcem to zbytočne siliť. Dokým sa nebudem cítiť komfortne,nepôjdem hore.
peace
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 30 Sep 2012 18:27

Heeeeey guys,hlasi sa Zeltzn so svojím pravidelným update-om,že nič nebeatuje a stále len bleeduje :lol2:
Celý mesiac som nehral objemy,hral niedobre,tiltoval,proste ZLE!
Predvcerom mi prisiel novy monitor dell 24palcova pohodicka (po 3mesiacoch na CRT sa citim ako v 3D kine :D) a dnes som dal 1,7k ruk 6-8 tablingu. Z hry začínam mať dobrý pocit na NL30,aj keď výsledky niesú. Hrám viacej disciplinovanejšie,trpezlivejšie. Akurát,keď som sa hecol,že budem solídne grindiť a v októbri odohrám ~50k hands som trafil asi 5 setupov :lol2:
Tu je jedna ruka zo session,keď tak postnem ešte jednu v priebehu večera/zajtrajšieho dňa.


Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.30(BB) Replayer
SB ($53.10)
BB ($36.24)
Hero ($42.35)
BTN ($39.50) 19/16/6 3b BU vs CO 13% (cca 40 3betov vzorka),raisefcb 25% (z 8)raisetcb 0% (z 2)vzorka 450 rúk. Nemali sme medzi sebou žiadnu dynamiku.

Dealt to Hero 3:club: 3:spade:

Hero raises to $0.90, BTN calls $0.90, fold, fold

FLOP ($2.25) 3:diamond: 8:club: 4:spade:
ez flop cb
Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

TURN ($5.25) 3:diamond: 8:club: 4:spade: 2:heart:

Hero bets $3.30, BTN raises to $9.90, hero ????
tu som keď tak mohol betnúť 3,6-3.9,keďže sme deeper.
Dostávam raise :shock:.
Spoiler:
Beatujem tu overpairs,ktoré by imho 3betoval pre/raisoval na flope a všetko ostatné ma beatuje (44,88) A5s mu nedávam do range,pretože to by imho 3betol alebo foldol pre,65 by nehral a A5o by tiež 3betol alebo foldol. Takže imo ez decision. What do u think?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod yegon 30 Sep 2012 20:27

overpair by takto rozhodne hrat nemal, mal by mat vzdy sety - otazka je ci to tak vidi aj on alebo overplayuje hlava nehlava :)

ak je to taky nit ako hovoria jeho stats tak si beat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 15 Okt 2012 19:10

Zdravím komunitu!
update: hraval som malo,nehral som optimalne,tiltoval som,taka solidna C-game,s ktorou mozem tak zarabat betfairu peniaze ako dalsie ovce na NL30. Ale tomu je uz dufam snad koniec!
Posledných pár dní som si spravil chuť na poker,opäť grindím 3 a viac hodín denne,hrám dobre,tableselectujem a podarilo sa mi nájsť aj pár leakov u regov,s ktorými hrám najčastejšie v tejto herni,takže všetko je pozitívne. Po neustálich sweatkách s Mišom a dvoma sweatkami s Miňom sa moja hra zlepšila o dobré dva levely lepšie handreadujem,zlepšil som pre-flop a post-flop hru a mám z pokeru radosť(THIS!). Som mega happy,pretože tá radosť mi v poslednej dobe veľmi chýbala a myslím,že to je to najdôležitejšie v tom,keď chce človek niečo robiť. Už len,aby som začal robiť nejaké bubáky,vycrushoval ovce,vyclearoval bonus a shipol BR do ďaľšej herne.
Hopefully nový update na konci októbra bude pozitívny.
:gl: to all of you.

todays graph
Prílohy
imback.jpg
imback.jpg (168.97 ) Zobrazená 3874 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Nov 2012 01:20

hey! Už sa do toho dostávam a tento mesiac-dva by som chcel dať pekné objemy na novej herni,aby som vyclearoval fdb. Hľadám niekoho na propbet hours played odds 1:1 max bet 90$,zároveň niekoho na sweatky a vzájomnú motiváciu,keďže večne busto mišo si dal pauzu a začína sa mi tu toho kopiť a som lenivý sem postovať handu za handou na fórum. ss
Tu je ešte graf za deň aj pol 6-7 tabling (NL30)
Prílohy
pureluck.jpg
pureluck.jpg (78.46 ) Zobrazená 3668 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

no motivation :(

Odoslaťod Zeltzn 27 Nov 2012 16:11

Hey guys!
V posledných týždňoch sa vôbec neviem dokopať k objemom ... Ako sa vy motivujete do grindu?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod WolfiKxx 27 Nov 2012 17:05

Zeltzn napísal:Hey guys!
V posledných týždňoch sa vôbec neviem dokopať k objemom ... Ako sa vy motivujete do grindu?


I reward myself after each session by jerking off :lol2:

ja mam zase problem ked nestiham nic kvoli skole vtedy je najvacsia chut grindit a naopak ked mam vela volneho casu tak sa mi nechce.
tak motivacia by mala byt asi lóve a stupat hore
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!