Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod 3flash3 03 Okt 2012 10:47

DevilMayCry napísal:
3flash3 napísal: 888 demencia a okrádanie hráčov

mozes to trochu priblizit wo co go ??


sry man, ale nechce sa mi hľadať všetky thready (už som to tu aj niekedy dávnejšie postoval), kde niekomu zamrazili konto bez dôvodu a nevyplatili peniaze, čo je u nich pomaly na dennom poriadku a nestalo sa to len raz, pričom 888rep sa vyhováral ako 10-ročný chlapec a herňa to nemala vôbec záujem riešiť. Podvody na jackpot stoloch, o podvodoch s prevodom mien pri cashoutoch už ani nehovorím. Ja osobne by som tam nedal ani korunu.

@bigrex666: Niektorí ľudia si v pokri zarábajú tým, že vyhrávajú na stoloch a sú pre nich dôležitejšie veci ako "cool" rb deal, keď ďalších 10 vecí v herni je na hovno. Neboj, viem o čom hovorím, prešiel som si dosť herní, porovnávať mám z čoho. Ja ti Party neberiem, každý má svoju hlavu, svoje kritériá a vyhovuje mu iná herňa. Ale rb nie je všetko, pokiaľ nie si bot. :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod palo1973 03 Okt 2012 11:15

ja sa na party chystam ked tam dojdu B**n hraci,zatial hram na stars com a fr.,samozrejme budem hravat aj na FTP,akurat ma trochu znepokojuje ze drvivu cast rollu bude mat jedna firma
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2012 11:53

3flash3 napísal:sry man, ale nechce sa mi hľadať všetky thready (už som to tu aj niekedy dávnejšie postoval), kde niekomu zamrazili konto bez dôvodu a nevyplatili peniaze, čo je u nich pomaly na dennom poriadku a nestalo sa to len raz, pričom 888rep sa vyhováral ako 10-ročný chlapec a herňa to nemala vôbec záujem riešiť. Podvody na jackpot stoloch, o podvodoch s prevodom mien pri cashoutoch už ani nehovorím. Ja osobne by som tam nedal ani korunu.
)


jo v pohode aj tak diky, skusim daco najst a mozno teda prejdem inde.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod Rocky 03 Okt 2012 11:54

3flash3 napísal:
DevilMayCry napísal:
3flash3 napísal: 888 demencia a okrádanie hráčov

mozes to trochu priblizit wo co go ??


sry man, ale nechce sa mi hľadať všetky thready (už som to tu aj niekedy dávnejšie postoval), kde niekomu zamrazili konto bez dôvodu a nevyplatili peniaze, čo je u nich pomaly na dennom poriadku a nestalo sa to len raz, pričom 888rep sa vyhováral ako 10-ročný chlapec a herňa to nemala vôbec záujem riešiť. Podvody na jackpot stoloch, o podvodoch s prevodom mien pri cashoutoch už ani nehovorím. Ja osobne by som tam nedal ani korunu.

@bigrex666: Niektorí ľudia si v pokri zarábajú tým, že vyhrávajú na stoloch a sú pre nich dôležitejšie veci ako "cool" rb deal, keď ďalších 10 vecí v herni je na hovno. Neboj, viem o čom hovorím, prešiel som si dosť herní, porovnávať mám z čoho. Ja ti Party neberiem, každý má svoju hlavu, svoje kritériá a vyhovuje mu iná herňa. Ale rb nie je všetko, pokiaľ nie si bot. :)


Tak ako na obranu 888 , o zmrazeni uctu mam tiez skusenosti ale islo iba o to aby som im poslal potrebne dokumenty aby mi to odblokovali a odvtedy som problem z uctom nemal , co sa tyka takzvanych podvodov z menami tak asi myslys to ze si uctuju svoje vlastne poplatky ale to staci iba zmenit preferovanu menu a poplatky ti bude uctovat spolocnost cez ktoru si peniaze vyberas . Pre niektorych ludi je "cool " RB velmi podstatna vec kedze to tvori velke percento z celkovych vyhier ... hram tu uz asi 3 roky a som velmi spokojny az na niektore muchy typu cap poctu stolov je to pre cash game hraca luxusna herna aj co sa tyka softwaru . :)
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod bigrex666 03 Okt 2012 12:42

Blokacia uctov prebieha iba vtedy ked neposles potrebne dokumenty na overenie identity, ja som ich poslal napriklad hned na zaciatku bez upozornenia a nemal som nikdy ziadny problem. U hracov ktorym sa toto stalo sa vzdycky zistilo ze sa snazili robit nejake podvodiky a machinacie kvoli bonusom a podobnym veciam. Takisto tam mas live podporu takze ked sa nieco potrebuje vybavit je to otazka par minut ked neni co skryvat
bigrex666
 
Príspevky: 11
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod 3flash3 03 Okt 2012 12:50

Rocky napísal:Tak ako na obranu 888 , o zmrazeni uctu mam tiez skusenosti ale islo iba o to aby som im poslal potrebne dokumenty aby mi to odblokovali a odvtedy som problem z uctom nemal , co sa tyka takzvanych podvodov z menami tak asi myslys to ze si uctuju svoje vlastne poplatky ale to staci iba zmenit preferovanu menu a poplatky ti bude uctovat spolocnost cez ktoru si peniaze vyberas . Pre niektorych ludi je "cool " RB velmi podstatna vec kedze to tvori velke percento z celkovych vyhier ... hram tu uz asi 3 roky a som velmi spokojny az na niektore muchy typu cap poctu stolov je to pre cash game hraca luxusna herna aj co sa tyka softwaru . :)


V tých prípadoch nešlo o zamrazenie kvôli zaslaniu dodatočných materiálov na overenie, ale o bezdôvodné zatváranie účtov, skonfiškovanie peňazí, vymyslené collusion atď. Ja chápem, že rakeback je dôležitá súčasť hry pre online grindera, ale nie je to vždy to najpodstatnejšie a hlavné kritérium na základe ktorého si treba vyhrať herňu. Každý preferuje niečo iné a ja nikomu nehovorím kde má hrať, iba som poskytol svoj pohľad na vec.

PS: „luxusná herňa...sotfware“...thats a joke, right? Som tam kedysi hrával rád, ale nič luxusné som na tej herni nevidel. Úprimne, jediné čo ma tam držalo bol super soft player pool, ostatné veci som sa snažil ignorovať, kým to neprešlo cez únosnú hranicu. Radšej hrať niekde s pár regulármi najviac, skvelým softom, užitočnými features, bez lagov, bugov, crashov serveru, customer service čo vie aj pomôcť, nečakaním na cash out týždeň, bez obmedzení v počte stolov na hru a hlavne bez strachu o to, či sú moje peniaze v bezpečí.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod 3flash3 03 Okt 2012 12:56

bigrex666 napísal:Blokacia uctov prebieha iba vtedy ked neposles potrebne dokumenty na overenie identity, ja som ich poslal napriklad hned na zaciatku bez upozornenia a nemal som nikdy ziadny problem. U hracov ktorym sa toto stalo sa vzdycky zistilo ze sa snazili robit nejake podvodiky a machinacie kvoli bonusom a podobnym veciam. Takisto tam mas live podporu takze ked sa nieco potrebuje vybavit je to otazka par minut ked neni co skryvat


Vidím, že v tom máš prehľad a sleduješ tieto veci. Now, keep dreaming my friend...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod Rocky 03 Okt 2012 13:23

3flash3 napísal:
Rocky napísal:Tak ako na obranu 888 , o zmrazeni uctu mam tiez skusenosti ale islo iba o to aby som im poslal potrebne dokumenty aby mi to odblokovali a odvtedy som problem z uctom nemal , co sa tyka takzvanych podvodov z menami tak asi myslys to ze si uctuju svoje vlastne poplatky ale to staci iba zmenit preferovanu menu a poplatky ti bude uctovat spolocnost cez ktoru si peniaze vyberas . Pre niektorych ludi je "cool " RB velmi podstatna vec kedze to tvori velke percento z celkovych vyhier ... hram tu uz asi 3 roky a som velmi spokojny az na niektore muchy typu cap poctu stolov je to pre cash game hraca luxusna herna aj co sa tyka softwaru . :)


V tých prípadoch nešlo o zamrazenie kvôli zaslaniu dodatočných materiálov na overenie, ale o bezdôvodné zatváranie účtov, skonfiškovanie peňazí, vymyslené collusion atď. Ja chápem, že rakeback je dôležitá súčasť hry pre online grindera, ale nie je to vždy to najpodstatnejšie a hlavné kritérium na základe ktorého si treba vyhrať herňu. Každý preferuje niečo iné a ja nikomu nehovorím kde má hrať, iba som poskytol svoj pohľad na vec.

PS: „luxusná herňa...sotfware“...thats a joke, right? Som tam kedysi hrával rád, ale nič luxusné som na tej herni nevidel. Úprimne, jediné čo ma tam držalo bol super soft player pool, ostatné veci som sa snažil ignorovať, kým to neprešlo cez únosnú hranicu. Radšej hrať niekde s pár regulármi najviac, skvelým softom, užitočnými features, bez lagov, bugov, crashov serveru, customer service čo vie aj pomôcť, nečakaním na cash out týždeň, bez obmedzení v počte stolov na hru a hlavne bez strachu o to, či sú moje peniaze v bezpečí.


Software je podla mna dobry teda aspom mne vyhovujuci a to som celkom narocny clovek ... je tam super soft pole to je hadam najdolezitejsie a to hovorim aj o tych vyssich stakes , soft ma vsetko co potrebujes ako filtrovanie oznacovanie prefered seat a podobne ale ak ta laka viac hravat na bezkonkurencnom PS softe s 24 tablujucimi nitmi a nahodou zabludenou rybou na ktoru je vo waitliste pripravenych 10 regov nech sa paci ... obcas padne soft a niekedy zrovna v tu najnevhodnejsiu chvilu ale nestalo sa mi to vela krat , lagy byvaju ked mas zapnutu hernu dlhsie ako 3 hod. tusim to aj mna dost stve , nehovorim ze je to naj herna na svete ale ma svoje vyhody aj nevyhody . Ktoru hernu by si teda odporucil cisto pre CG hraca ktory potrebuje bezpecnost , soft pole , dobry RB a software odhliadnuc od PS ?
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod mino_o 03 Okt 2012 13:46

No ja mam zas s 888 roznorode skusenosti. Soft mi pride 2hy najlepsi po PS, ked sa vrati FTP tak sa to mozno zmeni. Terajsi soft fakt nema jedinu chyba pre 6m CG hraca, kazda ina herna ma nieco zle. Zas je tam ale ta druha stranka Cashouty tyzden, kadejake pofiderne kurzy.Spravi sa to USD->USD, ale to musis sam robit a nieje to ako default a vtomto biznise by to prave malo byt ze ta budu okradat len ked to ty budes tak chciet. +Vazne zvazujem po vsetkom tom na 2+2 a aj osobnych skusenostiach ze tam su urcite rigged tahy. Neviem ako zvysok regularov, ale ja ked dam cashout tak nasleduje vzdy hrozny assrape aka min 20bi pod EV a to sa mi nestalo len jeden krat. Zo zaciatku som to bral len tak, ze to je len moj pohlad/vyhovorka na variance a potom som nasiel 2+2 reg thread kde tuto skusenost ma takisto viacero regov. A v poslednej dobe som mal uz aj osobnu skusenost stym ich pristupu a deleniu ludi na winning hracov a "rekreacnych :fish: ". Hraval som teraz 2-3 mesiace inde po herniach a reku pred otvorenim FTP ze skusim este ist na LA ak daju nejaky bonus. Na supporte mi ale po prehliadnuti mojho uctu napisali, ze ja bonus nepotrebujem, lebo som winning hrac(ako to moze len tak vediet, kedze depositov a cashoutov som tam mal dost + rake zaplateny atd cize to z hlavy asi nespocital). Naco som teda zareagoval agresivnejsie a dostala sa mi odpoved, ze aj takyto hrac je tam vitany, ale bonus mi nemozu poskytnut(po polhodinke diskusie som nakoniec bonus dostal)

+kopec 2+2 threadov o zavreti uctov novym high winning hracom stym ze v maily im napisali, ze ukoncuju spolupracu s hracom????
Dalsia stranka su tam regovia, ktori su tam dlho a maju vlastneho cloveka na komunikaciu s 888 tak tym sa to mozno nestane.
No je to herna ktora ma umna velmi nahnutu doveru, ci uz len vyjadrenia manazera na znizenie capu stolov "kto hra 8+ stolo je bud bot alebo winning hrac a ani jedneho takeho na nasej sieti nechceme" a celkove zvyhodnovanie fishy, rusenie RB a dalsie veci ktore su dost nepochopitelne... zas soft pool is soft :crazy:
Naposledy upravil mino_o dňa 03 Okt 2012 13:49, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Online traffic: B**n sa pripravuje na prechod k Pa***Poker

Odoslaťod 3flash3 03 Okt 2012 13:48

Pozri, keď ti to tam vyhovuje, tak je dobre a pokračujem tam, ja ťa nepresviedčam, aby si odišiel, to vôbec nie. Sú to tvoje peniaze. Btw, neviem prečo má každý zaškatuľkovaný PS ako 24-tab nitfest w/o fish. Yep, je tam regulárov 10x toľko ako inde, ale aj 10x toľko rekreačných hráčov. A s mass table nits sa hrá skvele.

Na tvoju otázku neexistuje odpoveď, pretože žiadna herňa nespĺňa všetky požiadavky, ktoré si vypísal. Ide o to, ktoré sú na vrchole tvojho zoznamu a podľa toho si nájdeš herňu pre seba, pričom obetuješ nejakú value z tých, ktoré nie sú pre teba až také podstatné.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 34 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!