Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod AlfaZz 07 Nov 2012 19:53

Podľa mňa môže .. ale pre istotu uveď tie isté údaje aj do Poznámky ako text napr. : payment reference - xxxxxxx (tvoje meno)
Obrázok používateľa
AlfaZz
 
Príspevky: 702
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 200 krát/51 krát
Karma: 7

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod winyxo 07 Nov 2012 22:48

vlade napísal:
winyxo napísal:zdravím, ako sa tam dá hrať o real money ? stále tam mám len hry o hracie žetóny a nikde nevidím možnosť prepnúť na real money, prípadne na vloženie peňazí atd... :(


Problem este moze byt ze mas hernu stiahnutu cez fulltiltpoker.net, to si o realne peniaze nezahras, musis si hernu stiahnut z fulltiltpoker.com


problém bol vo verzie z .net
vďaka
winyxo
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2012
Poďakoval/li: 13 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod pakman 10 Nov 2012 14:42

Ahojte, mám pár otázok na full tilt- mal by som ostať v tej herni, alebo prejsť na P****Stars? vidím, že tam je možnosť presunúť peniaze, budem platiť nejaké poplatky? keď tak mám tam cca $60
-ďalšia otázka je, že či sa nejako nedá vypnúť to, že ked zruším lobby nejakého turnaja tak mi automaticky vyhodí hlavné lobby a to ma vkuse štve :D
-posledná, či tam sú aj nejaké turnaje (na inej herni sa to volalo freezout) lebo všetky sú rebuy a addon a blázni si tam kupujú strašne veľa žetónov, ja by som si chcel zahrať nejaký bez rebuy, že máš iba jednu šancu a je to trochu pomalšie (ale nie sitngo) popr. ako sa takéto turnaje v lobby označujú, ďakujem :)
pakman
 
Príspevky: 1
Založený: Nov 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod WolfiKxx 10 Nov 2012 15:50

1.poplatky neplatis
2.chod do options, lobby settings a odskrtni bring lobby to front
3. urcite by tam mali byt pouzi filter a advanced filter
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod elladan1 10 Nov 2012 16:22

AlfaZz napísal:Podľa mňa môže .. ale pre istotu uveď tie isté údaje aj do Poznámky ako text napr. : payment reference - xxxxxxx (tvoje meno)


Do variabilného symbolu sa to nezmestilo :D dal som to do správy pre príjmateľa, stačilo to. Vďaka
Peniaze som mal ešte v ten deň na FTP, ale nasrali ma, že z 10€ mi prišlo len 9,85€ :D

btw: stále sa mi nedá vybrať cez local bank transfer, musím zas písať na support :wall:
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod buschle 10 Nov 2012 17:06

pakman napísal:Ahojte, mám pár otázok na full tilt- mal by som ostať v tej herni, alebo prejsť na P****Stars? vidím, že tam je možnosť presunúť peniaze, budem platiť nejaké poplatky? keď tak mám tam cca $60
-ďalšia otázka je, že či sa nejako nedá vypnúť to, že ked zruším lobby nejakého turnaja tak mi automaticky vyhodí hlavné lobby a to ma vkuse štve :D
-posledná, či tam sú aj nejaké turnaje (na inej herni sa to volalo freezout) lebo všetky sú rebuy a addon a blázni si tam kupujú strašne veľa žetónov, ja by som si chcel zahrať nejaký bez rebuy, že máš iba jednu šancu a je to trochu pomalšie (ale nie sitngo) popr. ako sa takéto turnaje v lobby označujú, ďakujem :)


ten transfer na ps a pairing funguje len pre krajiny ktore nemozu hrat na fulltilte a je to len na to aby si si mohol preniest peniaze na PS. Cize nam to nefunguje.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod KriPat 10 Nov 2012 17:09

Ja som pred 2 dňami urobil transfer z FTP to PS a išlo mi to normálne v pohode po sparovani účtov peniaze na PS som mal hneď
KriPat
 
Príspevky: 167
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 2

Re: Full Tilt Poker pár hodín po otvorení suverénne dvojkou na t

Odoslaťod pokpleja 10 Nov 2012 17:22

Trasnfer medzi FTP a PS ako aj pairing funguje normalne.
Obrázok používateľa
pokpleja
 
Príspevky: 213
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 6 krát/12 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!