Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod ramzey 13 Nov 2012 11:45

Ach, budem sa opakovat, ale co uz ...

Tento trend v BA zaviedol Pietro, ako aj reentry format.

Uprimne, zaujmom CCC nieje nikoho o*ebavat ani okradat, len sa snazi svojim zakaznikom pripravit atraktivne turnaje aby boli spokojny a vracali sa coraz castejsie. Casto riskuju vela penazi v podobe doplacania, len kvoli tomu, aby ulahodili svojim zakaznikom.
CCC sa nesnazi zaspat dobu ako tomu bolo v Golden Vegas a snazi sa riskovat a prinasat stale lepsie a lepsie denne turnaje pre vsetkych hracov. Ved predsa koho by bavilo chodit den co den an turnaje typu 20e freez s garanciou 1000euro?!?!To je suma co sa isto vzdy vyzbiera a klub by nic neriskoval, ale CCC sa snazi posuvat hranice a na rovnaky turnaj dava garancie casto az 2500eur.
Co sa 15% tyka, je to vsade napisane ako aj na webe tak aj pri floormanovom pulte kde si ludia platia BI do turnaja. Pravidla su jasne stanovene.

Preto Vas ziadam, nehadajte sa tu kto ma pravdu, je to zbytocne a poprosim nesirte zlu reklamu na margo CCC.

Ak je niekto vazne nespokojny, ma moznost ma kontaktovat cez PM tu na fore, dohodneme stretko a vsetko sa da vydiskutovat priamo s managmentom.

:gl: a pekny den

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
swain
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod swain 13 Nov 2012 12:25

Dojdite radšej všetci v piatok prekonať garant a bude tu pokoj ..........

:crazy: :crazy: :crazy:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Magnus 13 Nov 2012 18:12

ojebavacccc napísal:v prvom rade nadavajte na politikov, ze schvalili zakon o hazardnych hrach, kde zaradili aj poker a klub musi platit za kazdy stol 1500e rocne dan + 1000e zabezpeku, to je 2500e za 1 stol v pici za rok, v CCC je ich kolko? viac ako 10? 25000e a este ani nezacali hrat, spravia turnaj za 22e, pride 50 hracov, zarobili 100e, kde su este platy dealerov, energie a ine veci, tak si iste viete spocitat, ze na danom turnaji nezarobia ani cent !!! a jedine, co klub zivi su velke turnaje, cash game, bar a automaty


Velmi zovseobecnujes. V jednom mas ale pravdu, klub zivi cash game. Bar isto nie. Nedokazem to zratat presne, ale kolko tak asi za jednu noc vyrakeju dealeri na stoloch? Klub by si mal uvedomit jednu vec, ze medzi klubom a hracmi musi byt symbioza. Klub zije z hracov, nie opacne!!!! Turnaj musi byt atraktivny a ak na nom aj nedajboze prerobia, tak si to vynahradia na cashi. Preco sa pravidelne nerobia velke turnaje s GTD nad 10000? Od pondelka do stvrtka mensie tunaje do BI 40E a cez vikend hoc aj dvojdnovy turnaj s velkou garanciou. Kolko tam pride ludi? O dost viac....a nielen hrat turnaj. Svetu mier. Ide sa na turnaj huraaa ;)
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Mercedes 14 Nov 2012 13:55

Aha čo som našiel... :lol2:

http://www.pokerportal.info/zivy-poker/in ... e-weekend-

Momentálne sa tento turnaj hrá v Monte Carlo Košice s GTD 10.000,- a buy inom 30,-€ + 6,-€ fee...
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod trgy 14 Nov 2012 14:23

No nehra sa len v KE, hra sa day1A a day1B, je to double chance, takze nasli sposob, ako tento garant v pohode naplnit- inak az slzy sa mi vtlacili do oci, ked som cital ten report, lebo som uz aj zabudol, ze som sa niekedy dostal na FT tohto turnaja :-D

A aby som nezabudol, hra sa to buduci vikend, tak sa nehanbite a pridte si po ozajstnu GTD 10 000 eur

Za tento príspevok od trgy poďakovali :
Mercedes
trgy
 
Príspevky: 193
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 21 krát/35 krát
Karma: 2

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod WNT 14 Nov 2012 17:36

ale vsak jasne ze su aj poctivci co to realne doplatia ked ten majitel nieje fetak co si za 500e necha vyvrtat koleno a chce sa este pozriet svojim hracom do tvare a rano do zrkadla tak to doplati... :poklona: ale mame prebornikov co si znacku GTD vysvetluju posvojom...inak znacka je trebars aj TDi neviem ako by sa tu niektorim obhajovatelom drobnych pismenok pacilo keby si kupili TDicko a ked by prisli domov tak by zistili ze maju obycajny motor a nie turbo s priamim strekovanim....samozrejme u pradajcu by vysela mala tabulka s drobnymi pismenami bla bla bla....

Za tento príspevok od WNT poďakovali :
Mercedes
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: €7,000 GTD v CCC Bratislava

Odoslaťod Meluch 15 Nov 2012 17:33

WNT napísal:.inak znacka je trebars aj TDi neviem ako by sa tu niektorim obhajovatelom drobnych pismenok pacilo keby si kupili TDicko a ked by prisli domov tak by zistili ze maju obycajny motor a nie turbo s priamim strekovanim....samozrejme u pradajcu by vysela mala tabulka s drobnymi pismenami bla bla bla....


Cize ak si kupis auto bez toho aby si si precital specs, tak je to vina obchodnika, nie tvoja? :) Poriadne a pomaly si precitaj ramzeyho post, vsetko je v nom jasne vysvetlene
Meluch
 
Príspevky: 81
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 25 krát/4 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!