Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod admin 15 Dec 2012 10:00

Diskusia k článku: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Na Eugene Katchalova vzpomínám ze všech zpovídaných PS Pro asi s největší nostalgií. Čekáš až se ti dostaví na předem smluvené místo a na rozdíl od ostatních pro, kteří přijdou, pozdraví, sednou a čekají až začneš, se dostavil Eugene v kraťasech, pohodlném tričku a s úsměvem na rtech. Namísto tichého čekání než nastavím diktafon, se na mě usmál a sám spustil krátký speech, ve kterém mi bez okolků začal sdělovat vše o cvičení, které proběhlo. Svým roztomilým úsměvem a naprostou upřímností mě natolik uvolnil, že se v následujících minutách odehrál ten nejpříjemnější rozhovor, který jsem ze všech čtyř P****Stars Pro měla. A být single, určitě bych si řekla o telefon!

Vzhledem k tomu, že jsem před tímto rozhovorem zpovídala ElkYho ohledně jejich betů, nemohla jsem se nezeptat na tuto oblast ani Eugena. A ten mě nahlodal informací o tom, že se blíží něco pořádně velkého!

Ahoj Eugene, předem moc díky za tvůj čas na tento rozhovor.


Nemáš vůbec zač.

Jak ti vyšel start EPTčka?

Po prvním dni jsem skončil pod průměrem, vlastně celý den jsem se pohyboval kolem average stacku. Na chvilku jsem se dostal nahoru, pak ale přišel coinflip a já spadl pod average. Ale to je v pohodě, mám 38,000 a věřím si.

Stoly jsi měl v pohodě?

Ani ne, stoly byly docela dost těžký. Za...

Celý článok => Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod palo1973 15 Dec 2012 10:34

rozhovory ti idu ovela lepsie ako live reporty :Bravo: ,fakt jeden z najlepsich co som v poslednej dobe cital
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod HankaCermak 15 Dec 2012 12:36

Moc díky, fakt jsem z Eugena byla nadšená, protože se choval naprosto přirozeně a nedržel si takový ten profesní odstup. Tím nechci říct, že by Liv, ElkY, či Duhamel byli studení čumáci, to vůbec, byli taky na pohodu, ale prostě nebyli tak na pohodu, jako Katchalov :)

Jinak live report jsem dělala teprve podruhý, takže vím, že tam mám hodně velký prostor pro zlepšení a omlouvám se, pokud tam byly nesrovnalosti, chyby, či se to nedalo číst. S těmi Slováky máš pravdu, tam jsme to nevychytali. Teď budu asi ukamenována, ale z vašich znám jen Bendíka, Dajveyho a Paloviče, takže jsem k našim co znám a světovým co znám, sledovala tyto. V pozdějších dnech, kdy tu nebylo přehršel stolů, jsem už lítala i kolem dalších vašich dalších hráčů, takže si z Prahy odnáším imprintnutý obličej Kulifaje, Tatara a "w4444x" a budu se učit dál s rostoucím počtem vašich plejerů :) Takže za všechny nedostatky se omlouvám a slibuji, že na sobě ještě hooodně zapracuji, aby to příště bylo daleko lepší ;)
HankaCermak
 
Príspevky: 2
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 7

Re: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod Hendo999 15 Dec 2012 12:49

:good: ... :gl: ;)
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod palo1973 15 Dec 2012 16:06

tam vobec neslo o to ci urobis chybu v popise handy,to sa v tej rychlosti stane,skor o celkovy koncept reportaze,ste viac menej suplovali ceske sajty,ktore to obe robia na slusnej europskej urovni,co sa slovakov tyka ja tiez niektorych nepoznam,ale da sa to predsa zistit podla seatingu,tu v rakusku sa normalne stava ze pride reporter pocas hry za mno resp. cez pauzu a popyta sa na nejake zaujimave hry

a uplne najlepsia bola reakcia "pana" redaktora :bad:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Eugene Katchalov: Ukážu světu co je poker doopravdy zač!

Odoslaťod HankaCermak 15 Dec 2012 22:01

Víš já si pamatuju, když jsem kdysi dělala reporting z Concordu a viděla, že jeden český nejmenovaný portál tam sedí na zadku, pak dojde za hráči, zeptá se jich na handu, oni mu ji řeknou a na stránce se pak objeví: "právě jsme byli svědky neuvěřitelné handy" a ty jako jediný víš, že ta handa je stará i dvě hodiny. Když jsem pak vloni sbírala handy Čechů pro PokerNews a Vojta to překládal z .com verze, tak na nás všichni zase řvali, že nám utekla úžasná handa Vojty Růžičky, že všude o ní píšou a jen my ji tam nemáme. Tady v Praze to jelo tak, že jsme jak my, tak ostatní portály lítali po place a sbírali handy. Ty handy jsme mezi sebou sharovali, takže občas něco ukořistil Headis a podělil se o to s náma, občas jsem něco našla já a dala to klukům. Proto je pak obsah podobný. Otázkou je, kdybychom ty handy od sebe nebrali, jestli by pak nebyly další stížnosti na to, že někdo vypadl a my o tom nevíme.

Další kapitolou jsou kolegové z PokerNews, kteří dělají reporting na vysoce profesionální úrovni, tedy do momentu, než se o tom pobavíš s někým, kdo EPTčka hraje, nebo dokud tady nesedíš a najednou nevidíš ten brutální rozdíl v handách který vidíš ty a který nosí oni. Jak poznamenal Headis "víš, my jsme si dřív ty handy taky domýšleli, ale hráči sami nás naučili, že takhle to prostě dělat nemůžeme." Já mám kluky z PokerNews fakt moc ráda, přeci jen to byla po dva roky moje rodina, ale musím sama uznat, že reporting, který vidím od nich v počtu 5 osob a reporting, který vidím například od Headise v počtu 1 osoby, je prostě propastně rozdílný.

Každopádně to neomlouvá nedostatek informací o slovenských hráčích. Ten seating je k dispozici a dokud se nepřesazuje, tak je to v pohodě. Jak se ale přesadí, tak je to horší, protože už musíš znát ten obličej, nebo alespoň si pamatovat oblečení (pokud se ti teda někdo o breaku nepřevlíkne, že pane Kulifaj ;) ) V tu středu už bylo málo stolů a navíc tam byli čtyři Slováci, takže když se přesazovalo, tak se to hledalo líp.

No a co se týče Vojty ... budu k tobě upřímná, když tady lítáš x hodin, snažíš se co nejrychleji házet handy na web a držet situaci co nejčerstvější a pak si přečteš pod diskusí, že to je plýtvání peněz na nás, tak to prostě zamrzí. Já jsem to polkla, zavolala šéfovi, ať na to mrkne a vrátila se na plac, ale líto mi to bylo. Vojta je horkokrevný, takže vybuchl a jal se ti na to reagovat trošku drsnějším stylem. Takže jste se tu nakonec zhádali a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

Nicméně jak už jsem psala - poučení si odnáším a do příště na sobě zamakám tak, aby jste byli více spokojení ;)

Za tento príspevok od HankaCermak poďakovali - 3:
haman, Hendo999, pLAYERsvk
HankaCermak
 
Príspevky: 2
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 7


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!