Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod WNT 23 Jan 2013 10:23

janobendik napísal:Ja som si slobodne a slusne vyjadril nazor k spravodajskemu clanku,neviem preco si taky utocny.

Utocny?? :shock: to snad nie, v ktorej vete a ci slohe? :gl: Igorko na teba nikdy , nebud jemnocitny :D
Ps. Rad by so. Prisiel, ale nie je cas na dovolenku

kto tu inak minule spominal ze v slovenskych kluboch to miestny nehraju na jednu labku nebol si to nahodou ty?? vychadzal si z vlastnej skusenosti?? tak je potom radost si ist k tebe zahrat ked tam mas dvoch troch partakov na stole....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod stanley100 23 Jan 2013 11:42

WNT,sry,nic ma do toho nie je,ale predpokladam,ze cashku nehras live a uz vobec nie take stakes ako Bendik a spol. Tak prosim nesud nieco,co si len pocul alebo cital. Nech je to tak ci onak,ci uz p. Bendik hra s niekym na ruku,ako si to nazval,alebo nie je,najprv si over danu vec a potom utoc. Ano,i ja som pocul rozne verzie toho,ako sa tam hra cash,ale nedovolil by som si p. Bendika urazat bez dovakoz,ak ich mas,daj ich.
vobec sa nechcem nikoho zastavat,nepoznam a nechodim do Benluxu,len sa mi nepaci,ak jedna babka povedala a zrazu aky je kto sudca.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod PROFESOR 23 Jan 2013 12:53

Ale pani,pani,ja som vobec nenapisal,ze niekto hra na jednu labku.Neviem,asi citate nieco ine.A Ty Stanley,Ti poviem-musis sa poriadne nudit.
JA SI TO NA STOLE VZDY RAD ROZDAM S TUCNYM JANKOM,ALE NIE ZA SPOLUUCASTI DALSICH DVOCH SPOLUMAJITELOV klubu. :mysak: Tymto ich urcite nechcem obvinit z niecoho,to by som si vobec nedovolil.A vobec,veci je potrebne dokazat .Toto je pravny stat a chrani ludi aj proti podozreniam. :evil:
Ale take je moje rozhodnutie,ktore uz nebudem menit.
Este raz k LEADERBOARDU-Bravo,Jano. :Bravo:

Viac uz reagovat nebudem,prisli chlapci z Interpolu,ideme sa vysalit do mora.THE INDIAN OCEAN IS FANTASTIC. :fish:

PAPIK A SAMOZREJME CMUK.

Za tento príspevok od PROFESOR poďakovali :
tommyKE
PROFESOR
 
Príspevky: 4
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod tommyKE 23 Jan 2013 13:22

:Yahoo!:
vyborna debata pani, clovek sa aspon trosku odreaguje.... prisli chlapci z interpolu...ty si psychopat :D ...
len nekoncite
a gratulujem aj ja k 1. miestu
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod janobendik 23 Jan 2013 13:23

Vidim, ze konkurencia vyborne popravovala s mnohymi z vas, nabili vam kaleraby do hlavy a mnohi to radsej zozrali, ako by si dali tu namahu a prisli si zahrat a posudit! V benluxe sa hra uplne koser , a hlavne tam stabilne hraju hraci ineho formatu ako napr. Ty wnt ( prepac, ze som osobny, ale naozaj do toho nevidis. A pises tu debilimy) a ak ti by nieco nekale neprisli.... To ich proste urazas!
Niekedy mam pocit, ze niektorym ludom na SK staci povedat ze sme ludozruti a oni to prijmu za svoje!

Igor, pises tu kraviny a potom ze ja nic ja muzikant! Mas malo svojich problemov??! Radsej si ich ries, to sa ti viac zide! So spojenim tucny, sme si to vysvetlili, mna to neirituje ako teba, nakoniec mam nieco malicko :lol2: naviac, ale tymto sa to konci
.


A posledne: poker portal mi tu v diskusii maze moje prispevkyy-vyjadrenia na utoky na moju osobu ( tie samozrejme nezmazal!)
Takze toto je posledne co som kedy na PP napisal, pretoze je to velmi nesetiozny portal!!
Zaroven ziadam PP, aby neuverejnovali akekolvek clanky v spojeni s mojim menom a tak sa neprizivovali na mojom mene a zvysovali si tymto navstevnost svojej stranky! :evil:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod WNT 23 Jan 2013 14:14

stanley100 napísal:WNT,sry,nic ma do toho nie je,ale predpokladam,ze cashku nehras live a uz vobec nie take stakes ako Bendik a spol. Tak prosim nesud nieco,co si len pocul alebo cital. Nech je to tak ci onak,ci uz p. Bendik hra s niekym na ruku,ako si to nazval,alebo nie je,najprv si over danu vec a potom utoc. Ano,i ja som pocul rozne verzie toho,ako sa tam hra cash,ale nedovolil by som si p. Bendika urazat bez dovakoz,ak ich mas,daj ich.
vobec sa nechcem nikoho zastavat,nepoznam a nechodim do Benluxu,len sa mi nepaci,ak jedna babka povedala a zrazu aky je kto sudca.

hmm ked napisem kde som vyhral a kolko tak bude vediet kto som... :D inak je to rovnake aj na zapade aj vychode ako pozeram...a polozil som inak len otazku...a je take prislovie ze trafena hus zagaga ;)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendík v čele rebríčku EPT 9 Player of the Year

Odoslaťod PROFESOR 23 Jan 2013 14:18

Ty hlavne nekategorizuj ludi na tucnych,zvlast ked teba musia vyberat momentalne z vane s obuvakom a davaju ti do muzei skupinovu zlavu. Takisto nepis prispevky o prehratych rodinnych domoch a podobne.Jasne,ze take bludy alebo ako ty hovoris tliachaniny musia vymazat.
Vies Jano,bez vanku sa ani listok nepohne a aj diskutujuci tommy ti moze potvrit,ze ja som jeden z tych najzdatnejsich superov. :mortylen:
A ja som Ta upozornil. :river:

Co sa tyka kosickeho klubu Benlux,urcite kvitujem Vase odusevnenie bojovat za konkurencieschopne prostredie v kosickom regione a cistotu nasej oblubenej hry.

Love to your partners and -OF COURSE-to you.

Kosicky mag alias sasi

p.s.V base mi nechaju notebook,takze naboje budu pripravene,hlavne pre ostru strelbu.
PROFESOR
 
Príspevky: 4
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!