V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod admin 23 Jan 2013 11:15

Diskusia k článku: V Concord Card Clube zaujímavý víkend. PokerPortal Concord Open €20,000 GTD pozná svoj termín

Ako sme vás už informovali, v Bratislavskom Concord Card Clube sa v sobotu uskutoční Day 1 atraktívneho turnaja "Poker Party o €50,000". V CCC bude zaujímavý aj piatok, kedy pokračuje Concord Bounty Series s garanciou €8,000. Známe sú už aj informácie o PokerPortal Concord Open €20,000 GTD s buy-inom iba €165. No a Concord prináša aj €20,000 freeroll pre cash game hráčov!

Concord Bounty Series €8,000 GTDIde o sériu piatkových turnajov s názvom Concord Bounty Series a finálovým freerollom o €7,000 pre 36 najlepších hráčov, ktorý sa odohrá na konci série, čiže v júni. Buy-ins do jednotlivých turnajov sa bude pohybovať od €50+€7 do €100+€15 re-entry a garancie sú okolo, €6,000. Tento týždeň máte výbornú možnosť zahrať si až o €8,000. Začína sa v piatok o 20:00 s buy-inom €80+€10. Počiatočný stack je 15,000 a do 6 levelu je možné uskutočniť re-entry. Levely budú 35 minútové.

PokerPortal&Concord Open €20,000 GTDAko sme vás prednedávnom informovali, v spolupráci s Concord Card Clubom Bratislava pre vás pripravujeme zaujímavý turnaj, v ktorom pôjde o €20,000. Presný termín, ako aj ďalšie základné informácie sú už známe.

Počas PokerPortal&Concord Open pripravujeme pre vás aj rôzne spestrenia turnaja. Či už pôjde o vecné ceny, iné "bonusy", atď. Ak pôjde všetko podľa...

Celý článok => http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... voj-termin
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod nrbanz 23 Jan 2013 12:52

budu aj nejake KVALDY na PokerPortal&Concord Open ?????

Za tento príspevok od nrbanz poďakovali :
haman
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod vlade 23 Jan 2013 15:49

Kvalifikacie budu, bohuzial online na tento prvy turnaj nie (na dalsie s najvacsou pravdepodobnostou ano), malo by byt dost live kvalifikacii, ked budu zname presne miesta a terminy bude o tom clanok.

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
trgy
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jan 2013 22:56

concord aj pp velka pochvala, na slovenske pomery super turnaj :good:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali - 2:
016roy, vlade
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod palo1973 24 Jan 2013 08:34

Akurat som chcel napisat, ze urcite dojdem , lebo fajn turnaj, bohuzial som v tatrach na dovci, ale drzim palce nech sa prekona garancia a nech podobne turnaje budu pravidelne :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod WNT 24 Jan 2013 10:10

palo ale ved ten turnaj ja az 8-9.2 to tam budes tak dlho na dovci??inak...ze bohuzial som na dovci... :lol2: ved je teraz v tatrach super kopec snehu tak si to uzi :gl: na zjazdovke. inak celkom dobre zase nerozumiem tej strukture postupuje 10% ok povedzme s 45 hracov je to kolko 4? 5? a vie niekto povedat na akych stacko hraci skoncia vs BB v extremnom pripade to moze dopadnut ze tam budu mat hraci 8 az 10bb stacky preco sa to neda ohranicit levelom?? a je na kazdom hracovi nech zvazi ci pride si zahrat final day alebo nie....mam dojem ze sa z toho zase robi nejaka turbina na zaver a ze preco sa potom splituje v 6 hracoch a podobne srandy ved ked je ten turnaj 3 dnovi tak je kopec priestoru na hru...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod ramzey 24 Jan 2013 11:29

WNT prosim ta, nepolemizuj tu tie svoje zvratenosti
Počiatočný stack bude 20,000 a prvých 8 levelov 35 minútových. Od 9 levelu sa budú blinds zvyšovať po 40 minútach a vo finálový deň budú levely 45 minútové. Final day sa začína levelom, ktorým sa skôr skončil jeden z hracích dní 1.


Co si zase nepochopil? :)
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod WNT 24 Jan 2013 11:58

ramzey napísal:WNT prosim ta, nepolemizuj tu tie svoje zvratenosti
Počiatočný stack bude 20,000 a prvých 8 levelov 35 minútových. Od 9 levelu sa budú blinds zvyšovať po 40 minútach a vo finálový deň budú levely 45 minútové. Final day sa začína levelom, ktorým sa skôr skončil jeden z hracích dní 1.


Co si zase nepochopil? :)

no je tam pisane ze postupuje 10% hracov s kazdeho dna podla mna to nieje v zaujme kvalitnej hry pokial bude nastupovat povedzme 80 hracov a ma postupit 8 tak sa hra az do vtedy kym ich nebude 8...ci nieco som zle pochopil???a mozes mi zarucit ze sa tak nestane az kym by sa hraci nedostali do extremnej situacie typu ze budu mat primerny stack 8-10bb??ja si myslim ze by bolo omnoho lepsie keby koniec dna oznacoval niektory level a postupovalo urcite mnozstvo hracov s hratelnym stackom..trebars pokial ma postupit z 80 hracov cca 8-10 tak pri 1,6mega v zetonoch by priemerka mala byt cca180k aby sa to este slusne dalo hrat malo by to byt 40-50bb tak uplna hranica kde by mal day1 koncit by malo byt 2000-4000blindy s tym ze ak by v extremnom pripade bolo dosiahnutych 10%hracov pri nizsich blindoch tak sa hra automaticky zastavi na tych 10% pri nizsich blindoch....tak nechapem comu zase nerozumies ty ramzey..
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod Komedia 24 Jan 2013 11:59

WNT napísal:palo ale ved ten turnaj ja az 8-9.2 to tam budes tak dlho na dovci??inak...ze bohuzial som na dovci... :lol2: ved je teraz v tatrach super kopec snehu tak si to uzi :gl: na zjazdovke. inak celkom dobre zase nerozumiem tej strukture postupuje 10% ok povedzme s 45 hracov je to kolko 4? 5? a vie niekto povedat na akych stacko hraci skoncia vs BB v extremnom pripade to moze dopadnut ze tam budu mat hraci 8 az 10bb stacky preco sa to neda ohranicit levelom?? a je na kazdom hracovi nech zvazi ci pride si zahrat final day alebo nie....mam dojem ze sa z toho zase robi nejaka turbina na zaver a ze preco sa potom splituje v 6 hracoch a podobne srandy ved ked je ten turnaj 3 dnovi tak je kopec priestoru na hru...


10% je preto, aby bol final day platený.. Aby niekto, kto je povedzme z BB nemusel byť v BA o deň dlhšie a odišiel bez kešu. Ak to bude turbína, tak organizátori majú právo si upraviť strukturu ako chcú takže o to by som sa nebál ;) Dôvod turbo live turnajov je ten, že ludia vysedávajú na 4-5 BB stackoch a cítia sa komfortne
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod Rocky 24 Jan 2013 12:10

WNT napísal:mam dojem ze sa z toho zase robi nejaka turbina na zaver a ze preco sa potom splituje v 6 hracoch a podobne srandy ved ked je ten turnaj 3 dnovi tak je kopec priestoru na hru...


Az take turbo to nebude podla mna aj na FT bude celkom dobry priestor na hru a hraci splituju podla toho kto tam sedi a v zavislosti od cien , tunak budu vyssie ceny ako v beznych turnajoch v ccc 1. 5k ,2. 3k... viem si kludne predstavit hraca ktory tam v last 6 s 80BB stackom vs nejake 20BB stacky si zobere nieco navyse od 2hej ceny a odide spokojny domov ze ma vo vacku 3k E a vobec ho nebude trapit ci je to EV+ alebo ze ci mal velku sancu na prvu cenu odovodnene slovami ze bol som uz unaveny alebo musim zajtra niekam ist a uz je vela hodin atd. ale v skutocnosti je to aj tak len strach hrat dalej a riskovat ze by mohol skoncit horsie si myslim ... vsetko teda zalezi aky hraci budu na FT , inak cisto FT by sa mohol dat aj 60 min. levely :D
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!