V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod WNT 24 Jan 2013 12:21

Komedia napísal:
WNT napísal:palo ale ved ten turnaj ja az 8-9.2 to tam budes tak dlho na dovci??inak...ze bohuzial som na dovci... :lol2: ved je teraz v tatrach super kopec snehu tak si to uzi :gl: na zjazdovke. inak celkom dobre zase nerozumiem tej strukture postupuje 10% ok povedzme s 45 hracov je to kolko 4? 5? a vie niekto povedat na akych stacko hraci skoncia vs BB v extremnom pripade to moze dopadnut ze tam budu mat hraci 8 az 10bb stacky preco sa to neda ohranicit levelom?? a je na kazdom hracovi nech zvazi ci pride si zahrat final day alebo nie....mam dojem ze sa z toho zase robi nejaka turbina na zaver a ze preco sa potom splituje v 6 hracoch a podobne srandy ved ked je ten turnaj 3 dnovi tak je kopec priestoru na hru...


10% je preto, aby bol final day platený.. Aby niekto, kto je povedzme z BB nemusel byť v BA o deň dlhšie a odišiel bez kešu. Ak to bude turbína, tak organizátori majú právo si upraviť strukturu ako chcú takže o to by som sa nebál ;) Dôvod turbo live turnajov je ten, že ludia vysedávajú na 4-5 BB stackoch a cítia sa komfortne

no a co ze sedia 4-5bb stackoch a citia sa komfortne stazsko sedel na 3,5bb na ME a vysedel si 5mega....je to otom si to vysediet....a nie musiet to tam pustat s krasotinkami any2 takto s toho spravite zase len dve 90man sitka kde postupi 18 hracov ako v klasickom 180man sitku len s tym ze sa vam moze stat ze tam budu sediet 8-15bb stacky oki mozes potom upravit final day a zacat nizsie aby to bolo hratelne...ale aj tak je inak dost nefer aby boli dve bubliny na takomto turnaji a to v daya a dayb...a hlavne bude sa riesit v 8 -9 ludoch dva krat co nieje celkom fer omnoho lepsie by bolo keby postupilo povedzme 25-30 a s toho je 18 platenych a bublina by bola len jedna a hlavne bojovalo by sa onu na dvoch stoloch a aj ta by mohla byt zohladnena po nejakej tej dohode medzi hracmi v podobe Bi....a to ci sa niekomu chce prist a zabojovat v Final day je na kazdom hracovi a myslim ze je to aj pre klub prinos ze ho aj vo finalovy den navstivi zase viacej hracov a popripade ak mu to nevide moze si nieco zahrat ako nahradu ktora by zacinala povedzme o 19h a bol by to nejaky mensi turbo garant...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod 016roy 24 Jan 2013 13:50

nrbanz napísal:budu aj nejake KVALDY na PokerPortal&Concord Open ?????


Online kvaldy - na tento prvy turnaj sa to nestihne, kedze teraz v kvalitnych online herniach schvaluju rozpocty na rok 2013. A nechceli sme robit kvaldy "len aby boli" niekde v herni v ktorej nikto nehrava. Buduci podobny taky turnaj bude niekedy v april/maj, tak na ten urcite spravime kvalifikacie.

Live kvaldy - Live kvaldy budu urcite v niektorych mestach. Budu par dni (max. 7 dni) pred turnajom. Presne mesta Ti zial este nepoviem, lebo to s klubami doladujeme. Ale v hre su mesta ako: Nitra, Trnava, Levice, Zilina, Trencin, atd. A live kvalifikacie samozrejme budu aj v samotnom Concord Card Clube Bratislava.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod ramzey 24 Jan 2013 14:16

Ako ja chapem co mi hovoris, to sa neboj.

Poviem ti to jednoduchsie, urcite to nieje turbo, ked su 35 a 40 minutove levely :D
Final day dokonca 45 minutove :D

Ty nechodis vela hravat live podla mna aby si vedel objektivne zhodnotit co je turbo a co neni.
Styl hry ludi komentovat nebudem, su to ich peniaze nech hraju ako chcu, ked budu sedet na 2bb a zarobi im to, nech sedia, ale tak sa tazko vyhravaju turnaje.

A myslim, ze priklad staszka je velmi ojedinely, to sa podari tak 1:100 a hlavne na FT isiel ako CL tak nezavadzaj, a ked mal 2bb co myslis aky bol avg stack a ake stacky mali ostatny? je to vsetko ovplyvnene takouto hrou!
Viac asi uz nemam co povedat, preto prosim neries svoje demagogie co nevies podlozit a svoje dohady napis po reporte daco v style : "HA, vidis hovoril som ti!" ale myslim, ze k tomu nedojde.

Vidim, ze ale ty budes ten typ hraca, co by chcel 2 hodinove levely a ideal aj 50k stack, ktomu rezne, salat, pivo, redbull, cigarety a ked dohras po 3 dnoch tak povies, ze to je nehorazne tak dlho hrat, ze ved musis do prace.

A len tak na zaver, struktura a vlastne vsetko okolo turnaja je nahlasene dost casu dopredu, aby si clovek uvedomil aky turnaj to bude a ci ho chce ist hrat. Nikto ta nenuti, ale pridi, stebou sa velmi rad zoznamim a pokecam, lebo ma fascinujes!

Za tento príspevok od ramzey poďakovali :
sudden
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod ferkan 24 Jan 2013 14:57

ja som kludne aj za turbo je zabavne co hraci vedia vymysliet s 10BB stackom :) btw som rad ze final day bude ITM aspon sa nebude riesit nieco pre bublinu :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod sudden 24 Jan 2013 18:28

Na slovenske pomery velmi dobry turnaj imo. To, ze je to spravene ako dvojdnovka s tym, ze vsetci postupujuci su ITM je super a som rad, ze niekde pri organizovani turnajov aj rozmyslaju :good:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod amaterik 24 Jan 2013 18:42

Zdravim,
snad to nebude prilis offtopic otazka, ale zda sa mi to byt lepsie to napisat sem, nez zakladat kvoli tomu nove vlakno. Hravaju sa niekedy v ramci takychto akcii aj turnaje v inych disciplinach nez je No Limit Hold´em (mam na mysli cokolvek limitnejsie). A s tym suvisi aj druha otazka, hravaju sa v ramci nejakych vacsich pokrovych festivalov aj nejake side-event turnaje prave v nejakych takychto hrach? Ci skor plati, ze sa hrava pravidelne len to, o co je zaujem, teda No Limit Hold´em. Dik za odpoved :)
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod palo1973 24 Jan 2013 18:53

kukni na ten festival vo viedni,bude tam napr. 500ka PLO
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod WNT 24 Jan 2013 21:45

@ramzey no mas pravdu ze live nechodim moc hravat ale on line mam myslim slusnu vzorku 45manov az po 180 aj pomale nie len turba aby som vedel ako taky turnaj prebieha kolko hand odohras aj ked sa to neda uplne na 100% porovnat je tam vela cisiel ktore su porovnatelne...a jedna vec je na 100% ista ze faza bubliny hru stale vyrrazne spomaluje a dramatizuje a vy ich tu zaradite az dve co kvalite v final day urcite neprida pretoze sa bude vyrazne menit pomer blindov chcel by som si celkom pozriet aby sa na ft v jednom dni dostalo 9hracov s velmi vyrovnanymi stackmi a postupovalo by len 8 hracov co za hru by sa tam produkovalo...a potom aj vyraz tvare hraca ktori vypadne a na druhy den zisti ze v druhom dni postupili 3-4 hraci s vyrazne nizsimi stackmi oki budu dve bubliny zobral som na vedomie :) a prosimta tie keci otom aky servis ja potrebujem aby som si prisiel si nechaj...ja pokial si ma videl aj na cashke kde bolo vsetko gratis som nikdy nic okrem mineralky nepil a niesom odkazany ani na vase rezne ci sendvice bol som x krat vo vegas a nejedol som lebo som proste nebol hladny alebo som nemal chut na to co navarili tak prosim nechaj si tie vase sluzby vies kde dokonca ich mozes ked sa jedna omna aj kludne zrusit a tie peniaze preniest do vyhier kludne sa najem pred turnajom inde a pokial budem dlhsie na turnaji a budem hladny tak si ten vas inak chutny sendvic za to euro kupim a kludne si kupim aj tu mineralku za 1,5 ci kolko to u teba stoji pri cashke ked budes menej odoberat z potu snad som neni taky naivny ze je to tam skutocne zadarmo takze mne su tie tvoje sluzby uplne ukradnute ani v jednom zo svojich postov som nekritizoval poskytovane sluzby mimo pokru jedine oco mi ide je najst si oblubeny turnaj s fajn strukturou ktory si pridem s chutou zakazdym zahrat...a co sa tyka este pripadu ako je staszko tak takych je dnes obrovske mnozstvo a vidim ze vela casu na mttckach ale myslim tych skutocnych on line teda asi netravis ked si pozries vsetci regovia to dnes uz tahaju az do extremov a su ochotny tam sediet trebars aj s 4-5bb stackami....pri avg 30bb takze myslim ked sa chces tomu formatu venovat odporucil by som sledovat akym trendom sa to ubera a ako hraju top regovia vo svete.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod ferkan 25 Jan 2013 15:37

lol takze novym trendom je sa nechat odblajndovat pockat si na AA,KK a potom zdoublit mozno z 3-4 bb na 8 BB ? :) Ramzey vidis musime sa to naucit takto hrat na shorte :) Ze vidis takych regov s takym stackom na stoloch je celkom mozne ale to moze byt dane tym ze proste nemali prilezitost pushnut alebo prehrali nejaku velku hru a zostalo im tak a urcite to neni nasledok toho ze vynechali nejake ATC pushe za buttonu lebo to je trend :)To ze staszko shortstackoval me wsop bola dost specificka situacia kedze tam bol kvalifikovany za neporovnatelne mensiu sumu ako BI a mincash prenho znamenal hodne vela...
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: V Concord Card Clube zaujímavý víeknd. PokerPortal Concord O

Odoslaťod APminer 25 Jan 2013 17:04

ferkan napísal:lol takze novym trendom je sa nechat odblajndovat pockat si na AA,KK a potom zdoublit mozno z 3-4 bb na 8 BB ?

...


ja to praktikuji uz 6 let a pry "novy trend" .. ;) ... :lol4:

akorat z 98% to nevytocim a mincash je vzdalen max 2-3 fleky, chybi ten povestny krucek ... :o
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!