Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod admin 02 Feb 2013 07:10

Diskusia k článku: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Máte v bankrolle €69? Ak áno a neinvestovali ste ich do včerajšieho Concord Bounty series, bola to asi chyba. Veď v CCC sa hralo o €6,000 GTD a víťaz si mohol odniesť až €1,800. Túto šancu na výhru využilo 59 hráčov a nechýbali ani najznámejšie tváre. Okrem peknej garancie sa zápolilo aj o bounty odmenu €50 za vyradenie Martina "Peca" Pecníka. Rakety, suckouty, limpy, 4-bety, výkriky radosti a všetko ostatné čo patrí k pokru, v piatok určite v CCC Bratislava nechýbalo. A kto sa stal celkovým víťazom?

Do CCC Bratislava som dorazila krátko pred jednou hodinou rannou, keď pri stoloch sedelo ešte 43 hráčov z celkového počtu 92 entries (59x buy-in + 33 re-entries). Do bounty turnajov sa obvykle zapájam už na začiatku, no tentokrát som predpokladala, že to nie je nevyhnutné. Bounty hráčom sa totiž tentoraz stal Martin "Peco" Pecník, ktorý určite nepatrí do kategórie "ľahká korisť". Tak tomu aj bolo a pri mojom príchode už mal Peco vybudovaný slušný stack.



Okrem tohto supermana na online kvaldy (aktuálne trafil package na WPT National Mauricius) sa pri stoloch ešte v hre držali Varkoly, Ramzey, Šindelár, Milaberský, Švec, Hluchý, manželia Andrassyovci, Rami, Biznár, Tomke, Melichar, Mravík alebo Bartáloš. Blindy 400/800 ante 100 a AVG 32,093 pri 35 min. leveloch, naznačovali opäť jednu z dlhých pokrových nocí.

Celý článok => Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod KoPe 03 Feb 2013 11:41

Niekde nastala chyba v systéme. Bounty za vyradenie Pecníka bolo 100 € a nie 50 !!!
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod panSLEPY17 03 Feb 2013 21:55

ja netuším,prečo robíte z Pecníka takú hviezdu? pár krát trafil..mal svoje dni.........A ČO??????? :angel:
panSLEPY17
 
Príspevky: 12
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -3

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod WNT 03 Feb 2013 23:39

panSLEPY17 napísal:ja netuším,prečo robíte z Pecníka takú hviezdu? pár krát trafil..mal svoje dni.........A ČO??????? :angel:

pocuj prave tebe sa cudujem ze nepoznas to stare zname ze medzi slepymi je jednooky kralom... ;) ale myslim ze nema normalny cyklus ako zienky celkom casto ma svoje dni.... :D :gl:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod haman 06 Mar 2013 14:52

panSLEPY17 napísal:ja netuším,prečo robíte z Pecníka takú hviezdu? pár krát trafil..mal svoje dni.........A ČO??????? :angel:

toto je zavist alebo co?

Peco sa cez kvalifikacie/satelity dostal na WSOP main event, Aussie Millions a viacere WPT. Cize za zlomok ceny tych buyinov. Ak to nie je skill, tak neviem.

Je pravda, ze okrem Aussie Millions nehitol big, ale to neznamena, ze to nevie hrat. 2x z tychto majorov vypadol na set AAA.

Dnes o 23hod nasho casu nastupuje na WPT Mauritius, tak drz palce a nehatuj.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod Magnus 07 Mar 2013 01:33

V dobrom zavidim...
http://vimeo.com/59100045
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod WNT 07 Mar 2013 12:18

Magnus napísal:V dobrom zavidim...
http://vimeo.com/59100045

co zavidis??? :shock: ved vyzeraju ako cigane od slovnaftu...asi jedina vec kvoli ktorej sa neoplati chodit do sveta su zeny sme jednoznacne v tomto pomere peknych zien na pocet obyvatelov svetova jednotka si myslim ;)...takze u mna hentamtie EV- :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod haman 07 Mar 2013 12:54

Update: Peco ma 51100 stack in day 2, average is 40k and blinds start at 400/800 ante 100
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod Magnus 07 Mar 2013 23:47

WNT napísal:
Magnus napísal:V dobrom zavidim...
http://vimeo.com/59100045

co zavidis??? :shock: ved vyzeraju ako cigane od slovnaftu...asi jedina vec kvoli ktorej sa neoplati chodit do sveta su zeny sme jednoznacne v tomto pomere peknych zien na pocet obyvatelov svetova jednotka si myslim ;)...takze u mna hentamtie EV- :D


Ja zavidim, ze v tejto hnusnej zime je niekde pri krasnom mori v teplucku, prave je tam 28 stupnov :shock:
Ale zas ani tie baby nemaju vsetky skarede...
Prílohy
mauritius.jpg
mauritius.jpg (46.57 ) Zobrazená 2987 krát

Za tento príspevok od Magnus poďakovali :
Napolleon
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Concord Bounty Series s Martinom `Pecom` Pecníkom

Odoslaťod WNT 08 Mar 2013 00:35

@magnus....no uz sa ti trosku zlepsil vkus tak nabuduce sa snaz vyberat lepsie fotky ;)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!