ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod 1886er 28 Feb 2013 22:36

prečo si nedáš PT4?
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 28 Feb 2013 23:06

2 roky ficim na heme,neviem prečo by som mal skúšať PT4. zajtra po škole sa skúsim pogrcať s tým HEMom a dám vedieť ako mi to išlo. Snáď sa mi to podarí rozfachat. Ked tak pošlem este svoj hud,lebo tam mám asi vela čísel. Snáď to vyriesime pop-upmi :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 01 Mar 2013 01:17

som dnes dal trial PT4, jedna vec mi vadi, vypocet 4bet range, ktorej celkom v PT4 nerozumiem...a chybajuce vs hero stats, inak sa mi velmo lubi notetracker, dost pomohlo vidiet, co asi tak defenduju typkovia z blindov, ked sa dostali na showdown...
aj by som presiel na PT4, len niektore staty pocita inac ako HEM a trochu ma to matie, tak zvazujem, ci skor nedokupit notecaddy k hemu...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 01 Mar 2013 13:00

Zeltzn napísal:Snáď to vyriesime pop-upmi :)


kto to asi tak bude za teba riesit?:)
k tomu si musis sadnut a ponastavovat a preklikat podla toho co TY potrebujes..ocividne sa ti v tom nechce rypat ale snad necakas ze to niekto spravi za teba :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Mar 2013 15:01

Nemyslel som to tak tucniak ;) Pripomenulo mi to matiapaga,toto písanie v 1. osobe plurálu :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Mar 2013 20:08

nabokow napísal:ked mas otvoreny hud na stole, tak settings, zmenis z default 2.0 HUD na "zeltzn or w/e name" a click "use for all similar tables"


Diki,šlape to.
Pomaly sa už stotožňujem s HEMom, ale behom pár sessions by sme mali byť "zohratá dvojka" :)
Aj tie pop-upy som vyriešil,len to ešte musím trochu vychytať a bude sa s tým dať 5 tablovať.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Mar 2013 23:28

HEM2 sa mi pozdáva. Len mám taký pocit, že PC to nie je schopný utiahnuť,pritom sa nedá povedať, že by som mal vyslovene "slabý" PC :( (4GB ram, 3.01Ghz processor a dalsie srandy,do ktorych sa nevyznam :D ) Pri session sa to dá zvládnuť, ale akonáhle sa snažím si otvoriť last hand history,tak pri zrušení toho okna mi ostane "obraz" tej hh krížom cez stôl a niekedy si nevidím karty a niekedy mi to dokonca na 30sec zamrzne (výnimočne) Inak sa mi HEM2 dosť páči,hlavne tie vs stats. Etc mám rega,ktorý 3betuje vs me 50% viac ako je jeho "default 3b vs BU"
Dal som cez Tento počítač->vlastnosti->vylepšiť hodnotenie systému,tak uvidíme pri dnešnej nočnej session,ako to pôjde.
Mohla by pomôcť defragmentácia? Som otvorený všetkému, ten HEM2 sa mi zapáčil :good:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 01 Mar 2013 23:42

na idealny chod hem2 treba slusne quadcore (i5), aspon 4gb ram, idealne ssd
hentak cez okna, ze vylepsit system, ti prakticky vobec nepomoze :) kedze hovoris o defragmentacii, ssd asi nemas, pomoct moze TROCHU, ak mas vysoko fragmentovany disk, ale ak mas statisice ruk v databaze, nie je med lizat na beznom hdd
este odporucam si v hem cez database manager kliknut na "tune postgreSQL" a povysavat stoly
kedze mas asi stale ten trial, tak mas notecaddy len basic, cize moc notes ti to nevypluje, odporucam potom vypnut "start caddy report on HUD launch", ak mas slabsi stroj, tie notes ti potom moze dorobit po session (ticknes back caddy report a otvoris si random stol na observovanie, nech ti naskoci hud, co ti spusti aj generovanie notes)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 01 Mar 2013 23:51

mám dualcore 2x 2GB, teda ak to nejakým spôsobom súvisí s tým quadcore :D
Čo je ssd? Ako zistím,či mám to ssd alebo hdd?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 02 Mar 2013 00:15

tiez som par mesiacov pouzival hem2 na dualcore, nebolo to bohvieco, v spojeni s klasickym hdd este neskutocne dlhe spustanie aj
ked nevies, tak mas hdd :) ssd = solid state drive, vygoogli si

pocas hrania si vypni autorefresh reportov, moze pomoct jemne (reports>settings>untick autorefresh) - na jednom builde par mesiacov dozadu to mali dokonca aj bugnute, kedy to robilo problemy na vykonnych masinach, ale uz je to fixed, kazdopadne za pokus stoji...ked budes manualne refreshovat pocas session, tak obviously pouzi "today" filter, nech ti to nenacitava handy za cely rok or w/e...

:gl:
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!