PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Diskusia k herni Poker Idol

PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod admin 04 Mar 2013 18:45

Diskusia k článku: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajové tokeny za vklad!

Každú stredu počas marca si môžete v herni PokerIdol zahrať PokerPortal freeroll o $50! Zahrať si ho môžu všetci SK/CZ návštevníci PokerPortalu a chránený bude heslom, ktoré nájdete vždy v deň turnaja v mieste, kde zverejňujeme heslá na všetky naše turnaje - v menu Online turnaje/PokerPortal turnaje a freerolly.



Okrem $200, ktoré vám v spolupráci s PokerIdol rozdáme počas marca v týchto freerolloch môžete získať ešte niečo navyše! V 2. a 4. marcovom freerolle bude hrať tieto turnaje aj APMiner (PokerIdol nickname APik11) a na jeho hlavu bude vypísaná bounty odmena!

Ak pošle šťastný kat nešťastníka APMinera do 48 hodín od konca turnaja mail na thomas.s@pokeridol.com s predmetom "Bounty Apik11" a do mailu uvedie PokerIdol nick, svoje meno a adresu kam poslať odmenu, získa za jeho vyradenie z turnaja PokerIdol mikinu.

PokerPortal marcové freerolly nájdete v herni PokerIdol 6.,13.,20. a 27. marca o 20:00 pod záložkou Plánované turnaje. Vstup do nich je zdarma iba na heslo. Prvú hodinu si môžete kúpiť rebuy za $0.5 a po skončení rebuy period si za rovnakú sumu môžete...

Celý článok => PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajové tokeny za vklad!
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 04 Mar 2013 20:27

Práve som skúšal, ako rýchlo pripíšu na účet tie turnajové tokeny, od odoslania môjho mailu to trvalo 21 minút :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Similimi 06 Mar 2013 14:12

Kto vie preco sa mi neda zaregistrovat na Idol? Mali ste niekto podobny problem?
Obrázok používateľa
Similimi
 
Príspevky: 13
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod mniXo 06 Mar 2013 14:31

Pre niekolkymi minutami som sa tam zaregistroval. Takze nemal by byt problem.
mniXo
 
Príspevky: 18
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Weenie 06 Mar 2013 15:30

Ak tam spravim ten minimalny vklad (kvoli tym tokenom :)), mozem ten vklad potom vybrat bez nejakych obmedzeni napr. na druhy den?
Weenie
 
Príspevky: 7
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod mniXo 06 Mar 2013 15:39

Chvalim rychlost pri pripisani TOKENs. SIce bolo to viac ako 21 minut, ale aj tak to bolo nad ocakavanie rychle. :good:
mniXo
 
Príspevky: 18
Založený: Máj 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Weenie 06 Mar 2013 18:33

Vie mi niekto povedat ako je to s tym vkladom a naslednym vyberom? Je to mozne? Vdaka za odpoved
Weenie
 
Príspevky: 7
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 06 Mar 2013 18:45

Pridelením tokenov sa žiadne obmedzenie na tvoj vklad neuplatní, ale tak zase insta vklad insta výber určite nebude z pohľadu herne vyzerať dobre, aj keď proti podmienkam to nieje. Keď takéto akcie herne využívam ja, tak si tam obvykle zahrám aspoň trochu. Nejaký turnaj, alebo podobne. Či by som si ten turnaj zahral za vlastný cash tam alebo inde je jedno, nemusím to odtiaľ vytiahnuť hneď len preto, že môžem a hrať inde :)

Možno je takéto moje rozmýšľanie trochu mimo, ale herne niekedy udeľujú určité akcie len niektorým hráčom a tak sa snažím nevyzerať ako úplná "bonuswhore", aby som si neodpálil možnosť na podobné bonusy aj do budúcna.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod Stanley VII 06 Mar 2013 22:08

Keďže na PokerIdol nieje liga, ale osobitné freerolly, výsledky na stránku nenahadzujeme ale čisto pre zaujímavosť, ak by niekoho zaujímalo, kto si prišiel v dnešnom $50 freerolle na nejaký ten cash, tu sú výsledky prvého PokerIdol freerollu:

poker-idol-ppfreeroll-06032013.png
poker-idol-ppfreeroll-06032013.png (12.18 ) Zobrazená 4088 krát


Vítaz kubai1979 si za prvé miesto odniesol cca $19, gratz :good:

Spolu hralo 83 hráčov a turnaj skončil ešte pred desiatou, takže vcelku rýchlovka, kto potrebuje zajtra vstávať do roboty sa ešte bezproblémov stihne vyspať. :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: PokerIdol: každú stredu PokerPortal freeroll o $50 + turnajo

Odoslaťod APminer 13 Mar 2013 10:16

nemáte ještě jejich mikinu?

.. není nic jednoduššího, než ji dnes získat zadarmo! ...

očekávejte tvrdý odpor ... :apminer:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Ďalšia

Naspäť na Poker Idol

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!