Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod WNT 16 Mar 2013 02:00

samozrejme ze pri 18-23by malo byt vyplatenych 4itm pozicie a pri 24-30 5itm pozici...takze tu jednoznacne chybaju dve platene miesta ale inak som celko rad ze sa pohrali s vyplatnou strukturou toho main eventu a je v celku dobra taka respektive lepsia ako bola predosle roky :good:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Ivo 16 Mar 2013 02:11

Pocasie nemyslim. Ti co nemohli prist na Day1 by prisli na Day 2. Na Day2 vzdy chodi ovela viac ludi. Teraz sa to nestalo
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Matej Zavacky 16 Mar 2013 02:15

ja som to povedal, kvoli sebe, tiez som sa dnes chystal z vychodu, ale rano tu bola velka kalamita. Myslim, ze to mohlo odradit viacero nas vychodniarov, + nejakych madarov urcite
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod sklucis 16 Mar 2013 02:23

Mercedes napísal:Blindy 100/200 ante 25. Roy stále ozdravuje organizmus minerálkou a čaká na správnu chvíľu kedy naskočiť do hry. Pozor, voľných 30,000 chipov bude v hre :)

Vážená slečna, vážim si vašu odvahu komentovať MSR, ale buď začnite po 4 h písať report o turnaji, alebo sa nato vyprdnite. Sú to Majstrovstvá SR pre boha!!!


Vazeny pane, ak vam toto prejde na seat 6/6 zvázim vasu pripomienku. . .
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod amaterik 16 Mar 2013 07:24

Mercedes má aj v niečom pravdu. Sú to MSR a preto by nejaké takéto podobné "ozvláštňovania textu" mali byť minimálne. Je mi jasné, prečo to robíte, len ... sú to MSR, nie niečo menej regionálne, kde by to bolo viac akceptovateľné. Myslím, že človek, čo tento live report číta si viac prečíta info o nejakej hande, než to, že "Roy stále ozdravuje organizmus minerálkou a čaká na správnu chvíľu kedy naskočiť do hry." Informačná hodnota z tejto správy je takmer nulová, i keď ako ono "ozvláštnenie" akceptovateľné. Dávam aspoň na zváženie :)

Za tento príspevok od amaterik poďakovali :
Mercedes
amaterik
 
Príspevky: 127
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 10 krát/18 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Magnus 16 Mar 2013 09:23

Ak si pozriete historiu MSR, tak vam vyjdu zaujimave cisla:

r. 2009 - 267 hracov
r. 2010 - 214 hracov
r. 2011 - 181 hracov
r. 2012 - 157 hracov
r. 2013 - 135 hracov

cim to asi bude, Golden Vegas? (pocasim urcite nie, to by musela byt kazdy rok metelica)
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Mercedes 16 Mar 2013 09:57

Nie nie Magnus, to bude počasím... Veď z roka na rok je horšie a horšie, to vieš, globálne otepľovanie... :lol2:
...či?...
Moja osobná skúsenosť z Golden Vegas... Napíšem mail na vedenie, či môžem prísť do klubu z Yorkshire terierom (to sú tie kabelkové psy), vyčesaným, oblečeným, tichým ako muška... Sedí len na rukách a nohách... Odpoveď bola, že bez problémov. Tak cestujem na turnaj 300km, zaregistrujem sa a keď si sadám k stolu, príde ku mne tupokrký security boy, že musím opustiť priestor klubu. Ja na to, že vedenie mi to povolilo a toto povedal aj floorman, ktorý sa ma prišiel zastať. Ale tupokrký mládenec si trval za svojím. Tak som zobral ženu, psíka a hajde 300km naspäť... :wall:
A táto reklama sa vedie s každou historkou ktorú som spomenul o pokrovej scéne v BA... Od toho času ignorácia a radšej prejdem tých 60 km do Viedne :P

Tým, ale v žiadnom prípade neútočím na vedenie klubu, však oni o tom možno ani nevedeli akého iniciatívneho človeka tam majú, aby im klientelu odháňal... :lol2:
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod HaPpY LuMpY 16 Mar 2013 14:32

Nedaj sa odradit sklucis, report je v pohodicke. Mozno trochu pridaj viac hands, nejake zaujimavejsie a asi by nebolo zle, keby si opisala aj hry hracov, ktori nie su len z BA, ci tam odtial len, ale napriklad aj hru Jaroslava Janoscaka, Karasinskeho, Blaska a podobne. Jednoducho sirsi zaber....Je ale samozrejme mozne, ze som si len zle precital report a tie hry tam su opisane....to je asi tak vsetko co som chcel...A vlastne nie len to, co sa tyka ucasti, tak to je celkovy problem nie len v BA, ale vsade. Poker jednoducho ide dole, hlavne teda live...Tak vela zdaru pri pisani.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Magnus 16 Mar 2013 15:46

Ja ti velmi drzim palce, sklucis, v tvojom pisani reportazi. No predstavoval som si report z z Majstrovstiev Slovenska trosku inak (a asi nie som sam). Ked beriem cas o 20.00 do nejakej pol tretej rano, tak si za tych sest hodin opisala 14 hier! To nech mi nikto nevravi, ze sa nediala ziadna akcia na stoloch, alebo ze sa nestihalo. Kolko bolo stolov, osem, devat... A z takej akcie pise report jediny clovek? Stacilo zabezpecit niekolkych pomocnikov, pokrovych nadsencov, ktori by neustale sledovali stoly a zapisovali akciu na stoloch. Report sa nepise tak, ze sedim na kave a niekto mi pride vyrozpravat ako prebiehala jeho ruka, to moze byt tak niekde v hornej dolnej a nie na MSR :wall: Z celeho dna je 8 fotiek?? WHY?
Co sa HR tyka, tak ak BI do neho je len dvojnasobkom BI do hlavneho turnaje, tak to prosim nenazyvajte high roller...Staci si pozriet ostatne turnaje v okolitych statoch, aka sa dava vyska BI vzhladom k main eventu.
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod Mercedes 16 Mar 2013 15:59

HaPpY LuMpY napísal:Mozno trochu pridaj viac hands, nejake zaujimavejsie a asi by nebolo zle, keby si opisala aj hry hracov, ktori nie su len z BA, ci tam odtial len, ale napriklad aj hru Jaroslava Janoscaka, Karasinskeho, Blaska a podobne. Jednoducho sirsi zaber.....


Čiže bolo to v pohode, len to celé prerob...
Mercedes
 
Príspevky: 45
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 25 krát/6 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!