Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod sklucis 16 Mar 2013 17:12

HaPpY LuMpY napísal:Nedaj sa odradit sklucis, report je v pohodicke. Mozno trochu pridaj viac hands, nejake zaujimavejsie a asi by nebolo zle, keby si opisala aj hry hracov, ktori nie su len z BA, ci tam odtial len, ale napriklad aj hru Jaroslava Janoscaka, Karasinskeho, Blaska a podobne. Jednoducho sirsi zaber....Je ale samozrejme mozne, ze som si len zle precital report a tie hry tam su opisane....to je asi tak vsetko co som chcel...A vlastne nie len to, co sa tyka ucasti, tak to je celkovy problem nie len v BA, ale vsade. Poker jednoducho ide dole, hlavne teda live...Tak vela zdaru pri pisani.


dakujem, viem, uvedomujem si, ze tam nebolo moc hier mimobratislavskych hracov, nemala som moc stastia stihnut ich v hre. Blaskve hry tam spomenute boli, kazdopadne sa ale pokusim na nich viac zamerat dnes. Kludne napis, kto by Vas najviac zaujimal a budem ho viac sledovat. Pekny den. . .
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod sudden 16 Mar 2013 21:23

Magnus napísal:Co sa HR tyka, tak ak BI do neho je len dvojnasobkom BI do hlavneho turnaje, tak to prosim nenazyvajte high roller...Staci si pozriet ostatne turnaje v okolitych statoch, aka sa dava vyska BI vzhladom k main eventu.


Neviem ake okolite staty myslis, ale je to vcelku standard okrem Rozvadova. Vacsina EPT main eventov ma BI 5,3k a high rollery byvaju vacsinou za 10k, takisto Eureka ma Main event 1100€, a high roller 2000€ BI.

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Live report: Majstrovstvá Slovenska 2013 Day 1B

Odoslaťod HaPpY LuMpY 16 Mar 2013 22:18

Mercedes napísal:
HaPpY LuMpY napísal:Mozno trochu pridaj viac hands, nejake zaujimavejsie a asi by nebolo zle, keby si opisala aj hry hracov, ktori nie su len z BA, ci tam odtial len, ale napriklad aj hru Jaroslava Janoscaka, Karasinskeho, Blaska a podobne. Jednoducho sirsi zaber.....


Čiže bolo to v pohode, len to celé prerob...


No veru neviem, co k tomuto napisat
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!