Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod admin 04 Apr 2013 16:05

Diskusia k článku: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

V online pokrovom svete nemôže byť nikto s čo i len letmým záujmom o hru, kto by nepoznal prezývku „Isildur1“. Je to zďaleka najpreberanejší a najzábavnejší hráč online pokru súčasnosti, o ktorom hovorí, háda sa a vymieňa si názory celá pokrová komunita. Jeho epické heateri a rovnako dych vyrážajúce downswingy sú ako príbehy z mýtov a legiend.

Okolo profesionála herne Full Tilt Poker je neutíchajúci hukot a jeho prítomnosť na virtuálnych stoloch navyšuje traffic nielen v samotnej herni, ale aj na pokrových a diskusných fórach po celom svete.



V tejto vyčerpávajúcej 9-člennej sérii článkov si budete môcť prečítať všetko o zrode najjagavejšej online hviezdy, ktorá obrátila high stakes scénu hore nohami. Web highstakesdb.com prišiel s preloženou verziou dychtivo očakávaného príbehu od švédskeho pokrového webu svenskaspelare.com. Prvé časti tejto série sú napísané samotným Viktorom, pričom neskoršie časti budú predovšetkým zo švédskej pokrovej komunity, od ľudí, ktorí poznajú Viktora, hovorili s ním alebo s ním trávili určitý čas.

Na úvod treba ešte pripomenúť, že nasledujúce riadky napísal Viktor ešte pred niekoľkými rokmi, takže keď Viktor rozpráva o udalostiach ako „v posledných mesiacoch“, nehovorí sa o súčasnej dobe.
1. časť – Začiatky
K pokru ma doviedol môj brat. Naučil ma ako...

Celý článok => Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod Zeltzn 04 Apr 2013 17:48

Flash výborná séria, neviem sa dočkať,kedy si najbližšie otvorím pokerportal a uvidím pokračovanie tejto sick série článkov o Viktorovi :good:

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali - 2:
3flash3, AlfaZz
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod Magnus 04 Apr 2013 18:12

Keď som mal $3000 bankroll, tak som sa pustil do $310 SnG...

:poklona:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod WNT 04 Apr 2013 20:31

aaaaale za marec som nedostal zaplatene tak sa nebudem pustat do diskusie :crazy:

Za tento príspevok od WNT poďakovali - 2:
haman, Stanley VII
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod Hendo999 05 Apr 2013 11:57

3flash3 výborné super nápad budem tu čakať na každú seriu velmi sa teším :Yahoo!: dakujem potešil si moc :)
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Zrod hviezdy: Viktor „Isildur1“ Blom (1. časť)

Odoslaťod 3flash3 05 Apr 2013 12:36

my pleasure ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!