Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod carasitto 10 Apr 2013 00:23

steal this nit ! dufam, ze sa raz dostanes na neaky televizny stol kde si vsimnes, ze ti kazdy druhy kompetentny reg stealoval blindy s 92o, WNT on BB .. xbat wars
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod WNT 10 Apr 2013 00:32

carasitto napísal:steal this nit ! dufam, ze sa raz dostanes na neaky televizny stol kde si vsimnes, ze ti kazdy druhy kompetentny reg stealoval blindy s 92o, WNT on BB .. xbat wars

sme sa bavili o late faze a pred itm to po prve a kludne si pushuj 92o s 25bb stackom ak chces...a rob to kedy kolvek pred bublinou potom a aj na finalovom stole...ja budem len rad.a este nezabudaj ze tak ako sisi to vsimal aj ty tak isto si to uz stihli vsimnut aj iny a preto to uz nieje aktualne a okrem nejakeho degena takuto handu s takym stackom uz dnes nikto nepushuje...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod carasitto 10 Apr 2013 02:06

preco by som to mal pushnut? ked na teba by mal stacit minraise a ty budes cakat na top handu.. :dzejkej:
carasitto
 
Príspevky: 39
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod ramzey 10 Apr 2013 03:16

Po precitani tychto prispevkov mam dojem, ze ste ma sdegenerovali na IQ 50 :shock: .

carasitto napísal:preco by som to mal pushnut? ked na teba by mal stacit minraise a ty budes cakat na top handu.. :dzejkej:

pushom maximalizujes FE a zuzujes jeho callovaciu range na minimum ak je taky nit aj jeho restealy minimalizujes.

Kazdopadne kazde MTT je len o tom kolko mas BB a akych superov a ake pozicie, karty su uz len doplnok :P
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod KoPe 10 Apr 2013 05:30

ramzey napísal:Kazdopadne kazde MTT je len o tom kolko mas BB a akych superov a ake pozicie, karty su uz len doplnok :P


To ťa dosť vystihuje 8-)
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod WNT 10 Apr 2013 07:38

ramzey napísal:Po precitani tychto prispevkov mam dojem, ze ste ma sdegenerovali na IQ 50 :shock: .

carasitto napísal:preco by som to mal pushnut? ked na teba by mal stacit minraise a ty budes cakat na top handu.. :dzejkej:

pushom maximalizujes FE a zuzujes jeho callovaciu range na minimum ak je taky nit aj jeho restealy minimalizujes.

Kazdopadne kazde MTT je len o tom kolko mas BB a akych superov a ake pozicie, karty su uz len doplnok :P

preco simyslis ze MTT je len o tom kolko mas BB?? ked ti poviem na CG mam na tom limite tolko a tolko BB je jasne ako si na tom ale co ti povie udaj hram late fazu a mam 25bb stack na MTTcku?nic..vies akurat upravit svoju pushovaciu alebo betovaciu range v nadveznosti na to kam sa chces nechat pozrat blindami....25bb stack moze pokojne byt na MTT cku aj avg ako aj 25% z avg...ten pomer stack vs avg alebo ak chces BB vs AVG su omnoho dolezitejsie udaje lebo vies kde sa sa v hernom poli nachadzas...ak si to doteraz nesledoval skus to a da sa podla toho nadstavit tvoj herny styl ktory pocas Mttcka musis striedat neda sa MTTcko hrat jednou liniou...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod foraid 10 Apr 2013 09:28

toto je nejake forum vytiahnute z roku 2006 ? pushovat 25bb... :poklona:

Za tento príspevok od foraid poďakovali :
carasitto
foraid
 
Príspevky: 131
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 7 krát/17 krát
Karma: 3

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod ferkan 10 Apr 2013 10:01

myslim ze nikto tu nemyslel openpushovat 25bb stack. To je stack vhodny na repush, pripadne raise/fold este parkrat. Jednoznacne ale ked sa odblajndujes na nejakych 5BB bez toho zeby si prehral nejaku velku hru tak si s najvacsou pravdepodobnostou missol nejake steal alebo repush moznosti... Napr WNT pisal ze caka na TT, AQ+ s takym stackom, pritom ked mas dajme tomu 20BB a agresivny hrac raisne z BTN a ty na blindoch foldujes dajme tomu KQs tak je to hodne zle (to je taky najextremnejsi pripad :)).

Za tento príspevok od ferkan poďakovali :
DevilMayCry
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod DevilMayCry 10 Apr 2013 10:16

foraid napísal:toto je nejake forum vytiahnute z roku 2006 ? pushovat 25bb... :poklona:

si to precitaj cele a nie len kazde piate slovo... :crazy:

WNT napísal:nemam rad poucky typu od 25bb to treba pushovat podla mna to je hovadina nech dam aku kolvek premennu...ja sledujem pomer stacku k avg na prvom mieste

v prvom rade sleduj ci robis EV+ rozhodnutia. 25BB stack sa tu spominal ako hranica kde uz ho mozes vyuzit ako steal, re-stal stack a nie ziadny open push, presne ako je napisane v prispevku vyssie. Btw. konecne po case sa tu rozbehla aj diskusia k MTT :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod ramzey 10 Apr 2013 12:24

haman napísal:na wsop ludia pushuju 25bb stacky ako steal u nas sa to robi s 10bb stackmi.
zacnite pushovat skor. treba kradnut blindy a udrziavat si hratelny stack.


Mne to pride dost ako openpush, ale verim, ze haman napisal nezmysel, toto mozno robia :fish:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!