Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod WNT 10 Apr 2013 21:42

@devilmaycry....ach to co je za radu v prvom rade rob EV+ rozhodnutia poznas pokroveho hraca na svete kto ich vedome nechce robit??berme normalneho hraca nie tilltujuceho maniaka...a to preco sa mi ta rada a poucka nepaci som uz vysvetlil asi tri krat...pre mna je udaj na MTTcku ze mam 25BB stack druhorady a nema taku vypovednu hodnotu a nebudem kvoli nemu menit hru ako ten pomer BBvsAVG to je pre mna alfa a tomu prisposobujem tempo svojej hry plus v zavislosti od toho v akej casti mttcka sa nachadzam... ano je super ze sa tu rozoberaju Mttcka ale je skoda ze vela dobrych MTTckarov co sem chodia na forum sem nic nenapise asi sa len smeju z nas alebo neviem preco sa niektorym znamym nickom nechce diskutovat aj ked len zadara :(
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod DevilMayCry 10 Apr 2013 22:16

WNT napísal:@devilmaycry....ach to co je za radu v prvom rade rob EV+ rozhodnutia poznas pokroveho hraca na svete kto ich vedome nechce robit??berme normalneho hraca nie tilltujuceho maniaka...a to preco sa mi ta rada a poucka nepaci som uz vysvetlil asi tri krat...pre mna je udaj na MTTcku ze mam 25BB stack druhorady a nema taku vypovednu hodnotu a nebudem kvoli nemu menit hru ako ten pomer BBvsAVG to je pre mna alfa a tomu prisposobujem tempo svojej hry plus v zavislosti od toho v akej casti mttcka sa nachadzam... ano je super ze sa tu rozoberaju Mttcka ale je skoda ze vela dobrych MTTckarov co sem chodia na forum sem nic nenapise asi sa len smeju z nas alebo neviem preco sa niektorym znamym nickom nechce diskutovat aj ked len zadara :(


tak je to asi taka rada ako toto
WNT napísal:ja ti tiez obcas nieco napisem k tym tvojim CG handam ale je to asi rovnaka p.covina ako tvoje poznamky k MTTckam...

tak ved ale v pohode paci sa mi to, ze to takto rozoberame. Ale tiez by som privital nejaky nazor pala, mateja zavackeho, peca, jano bendik atd.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live report: Slovak Poker cup filánový deň

Odoslaťod WNT 10 Apr 2013 22:26

@devilmaycry...oki ten post bol kontroverzny ako x dalsich ale aspon sa zacala diskusia...kdezto ten tvoj bol po mnozstve postov kde sme uz argumentovali a vymienali si nazory...tak ale budem brat na vedomie a budem sa snazit v prvom rade robit EV+ rozhodnutia :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!