lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TomMolivan 25 Apr 2013 12:43

tucniak napísal:nejake odsumenie/filter by na to nemohol pomoct?
resp nejaky freq filter podla histogramu


this just in: tucniak hates birds
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 25 Apr 2013 13:10

tucniak napísal:nejake odsumenie/filter by na to nemohol pomoct?
resp nejaky freq filter podla histogramu


skusal som ale extra sa v tom nevyznam, v tomto som to ako tak povytahoval ale v tom dalsom diele mam pocit ze niektore casti proste nas hlasy vobec nie su - tocil som to fotakom (tuto chybu uz nezopakujem) a on mal zapnuty nejaky antivietor filter a myslim ze prave ten odrezal chvilami nas hlas a nechal vietor (great success)

ale hovorim boli to kratke videjka nie je problem prerobit aspon mam zamienku sa s TLN znova stretnut a vycucat z neho nejaky novy knowhow :oops:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod WNT 25 Apr 2013 21:57

Ach Zuzka drzim palce dufam ze neskocis pod mostom....ako x nasobna majsterka svk v sachu a drzitelka velmajstrovskeho titulu a pravnicka si to nezasluzis....a este sa tu vo videu dozviem ze si si ho ulovila :o ...tak ked uz mam teda polozit otazku tak ci si mysli tuto TLN ci to bol dobry ulovok a nevadi mi ze to bude jeho subjektivny pohlad.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 25 Apr 2013 23:23

WNT napísal:Ach Zuzka drzim palce dufam ze neskocis pod mostom....ako x nasobna majsterka svk v sachu a drzitelka velmajstrovskeho titulu a pravnicka si to nezasluzis....a este sa tu vo videu dozviem ze si si ho ulovila :o ...tak ked uz mam teda polozit otazku tak ci si mysli tuto TLN ci to bol dobry ulovok a nevadi mi ze to bude jeho subjektivny pohlad.


Sloooo moooo ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod WNT 25 Apr 2013 23:46

buschle napísal:
WNT napísal:Ach Zuzka drzim palce dufam ze neskocis pod mostom....ako x nasobna majsterka svk v sachu a drzitelka velmajstrovskeho titulu a pravnicka si to nezasluzis....a este sa tu vo videu dozviem ze si si ho ulovila :o ...tak ked uz mam teda polozit otazku tak ci si mysli tuto TLN ci to bol dobry ulovok a nevadi mi ze to bude jeho subjektivny pohlad.


Sloooo moooo ?

kokos dokazet ty napisat aj suvislu vetu.... :D sry v pasazi ked hovori ze si ho ulovila priatelka som hodil tycku inak nic osobneho drzim obom palce viac nez si myslis....vlastne som ju hodil aj v pasazi kde hovori o kellermanovi...keby bol charakter tak zobere tych 20k zaklope mu na dvere a poda mu ich lebo on bol ten co nenastupil na zapas a kvantum markenticovych kecov okolo toho...jedine co je fakt ze vykrikoval po celej republike aj v cechach ze si zahra s kym kovlek a ked sa ukazal typek tak zrazu nenastupil vsetko ostatne su keci kellerman mal tie peniaze aj pred tym ako hitol ten SM...aj ked to bolo mimo jeho BMR mal chut hrat.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 26 Apr 2013 06:33

WNT napísal:sry v pasazi ked hovori ze si ho ulovila priatelka som hodil tycku


to som sa ho ja zo srandy pytal, on sam nic take nepovedal ani nepotvrdil, mas dost slaby zaludok :)

WNT napísal:....vlastne som ju hodil aj v pasazi kde hovori o kellermanovi...keby bol charakter tak zobere tych 20k zaklope mu na dvere a poda mu ich lebo on bol ten co nenastupil na zapas a kvantum markenticovych kecov okolo toho...jedine co je fakt ze vykrikoval po celej republike aj v cechach ze si zahra s kym kovlek a ked sa ukazal typek tak zrazu nenastupil


tocili sme to na 3 krat tak neviem, ktora verzia sa nakoniec do videa dostala a ci sme nieco nevynechali ale z toho co si pamatam tak kellermanova vyzva prisla 5 mesiacov po skonceni prveho HU matchu s Petom Jeskom, pocas tohto casu neboli ziadni zaujemcovia a TLN sa rozisiel s medialnym partnerom lebo ani ten prvy match neprebiehal tak ako bolo dohodnute
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod WNT 26 Apr 2013 08:07

tak pokial som to nepochopil tak sa ospravedlnujem ta pasaz ale vyznieva dost dehonestujuco pre tu uzasnu mladu damu...ale toho kellermana mu aj tak neodpustim mohol by pouvazovat ako tu skvrnu zmazat a to nie len kvoli tomu ako kellerman dopadol.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 26 Apr 2013 08:20

WNT napísal:tak pokial som to nepochopil tak sa ospravedlnujem ta pasaz ale vyznieva dost dehonestujuco pre tu uzasnu mladu damu...ale toho kellermana mu aj tak neodpustim mohol by pouvazovat ako tu skvrnu zmazat a to nie len kvoli tomu ako kellerman dopadol.


:shock: clovece, relaxuj casto
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 26 Apr 2013 09:08

WNT napísal:tak pokial som to nepochopil tak sa ospravedlnujem ta pasaz ale vyznieva dost dehonestujuco pre tu uzasnu mladu damu...


what? to si robis prdel, podla mna do vyznelo skor dehonestujuco pre lastnaila a taky bol aj umysel mojej otazky :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 26 Apr 2013 11:43

WNT napísal:tak pokial som to nepochopil tak sa ospravedlnujem ta pasaz ale vyznieva dost dehonestujuco pre tu uzasnu mladu damu...ale toho kellermana mu aj tak neodpustim mohol by pouvazovat ako tu skvrnu zmazat a to nie len kvoli tomu ako kellerman dopadol.


Pises jak nejaky creep, co si bol do nej platonicky zalubeny? A co je na tom take dehonestujuce ak zena ulovi chlapa a nie naopak lol ? Ty si vlastne cisty sexista.

P.S. video samozrejme smrdelo, najlepsi slovensky pokrista ? pche... kazdy vie ze jediny profesialny hrac na slovensku je Dag Palovic
Naposledy upravil w4444x dňa 26 Apr 2013 14:42, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!