ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 02 Mar 2013 01:23

Idem dať session a uvidíme,snáď to aspoň trochu pomôže.
Small report february:
Nerobievam mesačné reporty,ale imho si to tento mesiac zaslúži.
Tento mesiac som začal pracovať na svojej game. Vychytal som pár,dá sa povedať že big,leakov vo svojej hre. Ďalej som vychytal nejaké menšie leaky a začal som viacej vnímať ranges a exploitovať súperov. Prišiel som na to, že keď prídem na strategy, ako exploitovať rega, s ktorým hrám takmer každú session, tak sú to doslova EZ MANI. Zlepšil som vo veľa spots handreading a vychytal som svoj asi biggest leak - turn play. Snažím sa každý zlý spot rozobrať a nespraviť rovnaké chyby znova (hlavne tie, o ktorých neviem :D)
+ je toto prvý mesiac, v ktorom som spravil 4 ciferný profit (feels good). Keby som hral viac,mohlo to byť ešte lepšie. Hopefully next month.
Na 25k hands som beatol tento mesiac NL30 a NL50 4bb/100 (cieľ bol aspoň BE NL50)
V marci by som sa chcel hecnúť a zamakať,čo to dá. V škole máme prázdniny,maturity a bárčo všetko,čo mi uvoľňuje čas na grind. Plus ma motivuje aj PSGY svojou tradičnou rakerace,nejakým tým 25$ drahokamom a hlavne cg race NL25-50,kde by som mohol vyhrať nejakú tú PSGY mikinu. No hlavná motivácia prichádza hlavne odomňa. Chcem si dokázať, že mám na to,aby som bol winning player na ssnl. Nehovorím,že budem ten najlepší. Chcem si len dokázať, že keď je vôla a motivácia, je možné všetko. Zatiaľ mi stačí pocit,že väčšina mojich kamarátov robí v kauflande za pokladňou alebo vykladá tovar niekde v sklade,kým ja grindím doma ako pán ( v porovnaní s nimi ). Vždy som bol vedený tým, že mám robiť, čo ma baví a ísť si za tým. Snáď tento mesiac bude pozitívny pre mňa,ako aj moju hru a moje ďaľšie napredovanie v pokri.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 02 Mar 2013 13:36

Dnes som si chcel spraviť poriadok v PC,tak som začal s herňami,na ktorých som hral a už nebudem. Otvoril som 4 herne: Titan,Winner,B**fair a Betsafe. Chcel som skontrolovať,či na niektorej z nich nemám ešte nejaké money pred tým,ako ich vymažem z PC a už sa tam nikdy nepozriem. Môj prieskum dopadol v celku slušne: Titan 8€,Winner 40€,B**fair 60$,Betsafe 37€ :D
@Nabokow: Tie veci,čo si mi poradil,pomohli. HEM2 neseká,prezerám si last hand history a šlape to plynulo. Žiadne sekanie,ani náznak.
Ešte chcem nejakým spôsobom zakomponovať do pop-ups 4bet a 5bet stats,check-raise,cbets a ftcbets in 3bet spots a bude to tiptop. Dnes sa s tým ešte pohrám,keďže mám veľa času,nech už som schopný grindiť a neriešiť žiadne nastavenie v HEM2. Našiel som tam aj pár videí o HEM2, ako napr. filters a vysvetlenie stats. Tie filters sú fajn,aj keď na filtrovanie je potrebná slušná vzorka,aspoň mám uložené niektoré filtre a môžem si hľadať leaks vo svojej game po pár mesiacoch hry. Bavia ma tieto filtre, rád hľadám chyby vo svojej hre a som ešte radšej,keď ich nájdem a zlepším hru v konkrétnej situácií.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Mar 2013 21:32

Well. S HEM2 som sa celkom zohral a už by som ho naspäť asi nevymenil za HEM1.
Chcem sa opýtať,existuje nejaký pop-up na postflop hru in 3bet pots? Alebo ste si vytvorili svoj vlastný pop-up a vložili tam staty,aké ste chceli? Lebo neviem nájsť taký pop-up a keď som si skúšal vymazať nejaký stat/nahradiť nejaký stat, tak mi to neukazovalo "číslo", len tú skratku,ktorú som použil kvázi ako tú premennú.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod sudden 06 Mar 2013 15:52

Musis si vytvorit vlastne popupy, ziadne take univerzalne pouzitelne, v ktorych by bolo vsetko potrebne tam nie su. Ja napriklad nemam oddelene popupy pre 3bet poty, ale staty, ktore sa tykaju 3bet potov mam v popupoch inou farbou.

Ak ti to nejde tak si pozri nejake videa ako sa tie popupy robia, niekde na youtube alebo na HM forach urcite nieco take bude.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 16 Mar 2013 22:06

update: Challenge sa zo začiatku vyvíjala dosť sľubne,dávam najväčšie objemy spomedzi všetkých zúčastnených, no s výsledkami to je iné. Bol som s profitom na 2. mieste, no mal som asi 500$ swing, kde som nehral dobre,tiltoval som a robil som kekeciny.
Som rád,že je táto challenge, lebo ma to motivuje do hrania. So far mam odohratých 47 hodín aj nejaké drobné,čo vôbec nie je zlé v porovnaní s ostatnými mesiacmi. Plus hrám veľa hands,analyzujem, no hlavne makám na svojej hre.
Hlavným problémom dnešného mesiaca je tilt. Musím niečo spraviť. Niesom zvyknutý prehrávať stovky dolárov behom pár hodín a musím sa s tým nejakým spôsobom vysporiadať. Mňa ani netiltuje to,že prehrávam tie money,samozrejme,keď si to neposeriem sám. Skôr ma tiltuje, keď zle zahrám v nejakom spote, spravím tilt call, zlý 3barrel, zlý 4bet a podobne. Samozrejme to v review prebehnem,rozoberiem ranges a môj thinking process pred a po review a zistiť,čo som robil zle.
Tu pripájam graph and wish me luck in next 2 weeks
Prílohy
march.png
march.png (182.33 ) Zobrazená 3181 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 04 Máj 2013 22:52

Small update guys!
Tento mesiac máj je plný prekvapení. Myslel som si, že s pribúdajúcimi povinnosťami si nebudem môcť nájsť čas na poker, no zatiaľ sa mi to darí. Ak to takto pôjde po celý mesiac (objem), tak budem very happy. Len tento týždeň som mal taký voľnejší, keďže sme ani netrénovali. Od budúceho týždňa opäť naskočím do tréningového cyklu + dievča, tak fakt neviem ako to budem všetko stíhať. A to chcem ešte zaradiť posilku 3times a week, takže sa prakticky nezastavím. No má to asi také menšie plus, že posilka je presne oproti môjmu domu, takže no excuses this time 8-)
Short term goals:
- Clear FDB + crush 888 poker like crazy. So far je tu dobre, hráči sú weak, veľa fish, regs nič extra. Väčšinou sa tu čaká len na fish, no aj keď nemám direct position na ňu, tak je akurát taká, že VPIP 99 a ftfcb 80+ :evil: Veľmi sa mi tu nedarilo zo začiatku, dneš menší upswing, tak uvidíme. Snáď mi to pridá trochu motivácie a chuti do hrania tento miniheater.
- Začať analyzovať hands (at least 1interesting spot per 3days)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 04 Máj 2013 23:25

Zeltzn napísal:+ dievča


Obrázok
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 27 Máj 2013 12:41

Nejdem/e teraz rozoberať flop play, sizings atď, no toto sa mi ešte nestalo. Skoro ma timeoutlo, tak som rýchlo capil 24$ na rivri (chcel som ešte menej, ale nestihol som) a zrazu zobral pot villain a ani nedorovnal môj bet. V HEM2 mi ukazuje 6x.xx pot pritom keby callol môj rbet, tak by bolo v pote 8x.xx. Je to len taký detail, no stalo sa vám, že vás skoro time-outlo,betli ste a doslova to zhltlo vas bet? Ved to je uplny vtip :lol2:

***** Hand History for Game 1111111111 ***** (Pacific)
$50.00 USD NL Texas Hold'em - Monday, May 27, 12:49:27 ET 2013
Table Charleston (Real Money)
Seat 7 is the button
Seat 1: Player1 ( $55.31 USD ) - VPIP: 37, PFR: 30, 3B: 24, AF: 2,0, Hands: 54
Seat 2: Player2 ( $56.06 USD ) - VPIP: 28, PFR: 23, 3B: 0, AF: 1,1, Hands: 65
Seat 4: Player4 ( $62.98 USD ) - VPIP: 26, PFR: 17, 3B: 4, AF: 2,0, Hands: 53
Seat 6: Hero ( $86.14 USD ) - VPIP: 22, PFR: 18, 3B: 6, AF: 2,8, Hands: 13445
Seat 7: Player7 ( $50.00 USD ) - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 4, AF: 2,8, Hands: 188
Seat 9: Player9 ( $23.50 USD ) - VPIP: 19, PFR: 17, 3B: 13, AF: 4,0, Hands: 77
Player9 posts small blind [$0.25 USD].
Player1 posts big blind [$0.50 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Hero [ 3d 3c ]
Player2 raises [$1.31 USD]
Player4 folds
Hero calls [$1.31 USD]
Player7 folds
Player9 folds
Player1 calls [$0.81 USD]
** Dealing Flop ** [ Jh, 6c, 3h ]
Player1 checks
Player2 bets [$2.09 USD]
Hero raises [$6.50 USD]
Player1 calls [$6.50 USD]
Player2 folds
** Dealing Turn ** [ 6d ]
Player1 checks
Hero bets [$11.50 USD]
Player1 calls [$11.50 USD]
** Dealing River ** [ 5d ]
Player1 checks
Hero checks
Hero bets [$24.00 USD]
Player1 shows [6h, 6s ]
Player1 wins $64.16 USD from main pot

neviem nejakým spôsobom skopčiť hh z HEM2, tak vám to sem šrajbnem takto.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod nabokow 27 Máj 2013 12:52

este sa mi take nestalo

Zeltzn napísal:(Pacific)


but this explains a lot :lol2:

Za tento príspevok od nabokow poďakovali :
Zeltzn
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 27 Máj 2013 12:56

Ja som tak vedel, že to niekto spomenie...ale že hneď v prvej reply :D

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali :
nabokow
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!